Категорії товарів

Сухоцвіти

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6159
Цена
58.00 грн
шт
Артикул: 5428
Цена
8.00 грн
шт
Артикул: 3258
Цена
9.00 грн
шт
Артикул: 2153-843
шт
Артикул: 6251
Цена
72.00 грн
шт
Артикул: 6262
Цена
25.00 грн
шт
Артикул: 6220
Цена
25.00 грн
шт
Артикул: 6161
Цена
25.00 грн
шт
Артикул: 6221
Цена
34.00 грн
шт
Артикул: 6164
Цена
34.00 грн
шт
Артикул: 2154-846
шт
Артикул: 2155-849
шт

Cухоцвіти - це висушені квіти і інші частини рослин, що застосовуються миловарами для виготовлення мила з нуля або з основи. Також сухоцвіти використовуються для декору свічок, масажних плиток, воскових пластин.

Підготовлені сухоцвіти квіти, стебла або бруньки рослин в цілому вигляді служать в якості прикрас, в перемеленому використовуються як скраби. Варто пам’ятати, що при додаванні таких компонентів в перемеленому вигляді найчастіше відбувається фарбування мильної основи. Так подрібнені бутончики гвоздики забарвлять мило в коричневий колір, велика кількість пелюсток календули (нагідок) додасть милу приємний жовтий відтінок. Також на основі сухоцвітів виготовляють квіткову воду, гідролати, настоянки, ароматні масла, які є незалежним косметичним продуктом, або одним з компонентів косметики.

Сухоцвіти для декору - універсальний елемент. Ним можна оздоблювати не тільки мило, а й свічки,вітальні листівки, робити прикраси за допомогою епоксидної смоли.
У миловарінні сухоцвіти можуть використовуватись в декілька способів.
1. Власне декор. Готове мило можна прикрасити бутончиками троянд, паличками кориці, пелюстками волошок - усим, що вам підкаже фантазія.

  1. Мацерувати настоянку з сухоцвітів як окремий компонент мила. Для цього сухоцвіти поміщаються в олію на 10-12 днів. За цей час корисні елементи рослин насичують олію і її можна використовувати як  компонент для мила чи іншої косметики.
    3. Скрабуючі частинки. Подрібнені сухоцвіти поміщаються в мильну основу або вмішуються в рідке мило для додавання ефекту пілінгу. 

Додаючи квіти сухоцвіти в мило, звертайте увагу на стан самих бутончиків. Пелюстки і суцвіття повинні бути повністю сухими, інакше при застиганні мила такий компонент поведе себе непередбачувано.

Купити сухоцвіти в Україні не коштує шалених грошей, адже це продукція місцевих виробників. Ціна залежить також від складності елементу - бутончики троянд обходяться дорожче за пелюстки волошок чи соняхів. Купити сухоцвіти для декору в нашому інтернет-магазині дуже просто. Потрібно вибрати потрібну позицію, зазначити вагу і сформувати замовлення. В Києві можна також здійснити оффлайн покупку, завітавши до нашого магазину. 

У Aromasoap сухоцвіти завжди чудової якості, замовляйте, не пошкодуєте!

Рейтинг сторінки: