Категорії товарів

Форми для свічок

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 3005
Цена
397.5 грн
шт
Артикул: 4188
Цена
340 грн
шт
Артикул: 3337
Цена
1 301.5 грн
шт
Артикул: 3154
Цена
518.5 грн
шт
Артикул: 4494
Цена
386 грн
шт
Артикул: 3813
Цена
236 грн
шт
Артикул: 4059
Цена
299.5 грн
шт
Артикул: 4143
Цена
253.5 грн
шт
Артикул: 4495
Цена
345.5 грн
шт
Артикул: 3360
Цена
403 грн
шт
Артикул: 6646
Цена
391.5 грн
шт
Артикул: 4849
Цена
281 грн
шт

Форми для свічок відіграють важливу, а іноді й вирішальну роль під час створення свічок своїми руками. На сьогоднішній день їхня різноманітність приваблює, дивує та надихає, кількість захоплених цією творчістю дедалі більшає. А виробники, в свою чергу, роблять все можливе для того, щоб ви захотіли купити форму для свічок саме їхнього авторства. Наш інтернет-магазин має колекцію форм на будь-який випадок, а до свят спеціалісти готують тематичні підбірки для того, щоб полегшити майстрам та майстриням процес пошуку. Почати творити шедеври не складно, необхідно лише придбати форми для виготовлення свічок, матеріал та декор, запастися цікавими ідеями та взятися до роботи. Якщо ідей не вистачає чи ви тільки починаєте - до ваших послуг наші розділи;Статті; та Рецепти. Нехай зроблені вами свічки тішать око, прикрашають домівки, несуть радість в якості подарунків та допомагають отримати додатковий заробіток за потреби. А ми вам в цьому допоможемо.

Види форм для виготовлення свічок

Форми для виготовлення свічок розрізняються за:

- Матеріалом. Пластикові форми для свічок ідеальні для початківців, їх легко використовувати та дуже тяжко пошкодити, вони не потребують особливого догляду чи зберігання. Завдяки невисокій ціні можна зібрати цілу колекцію таких форм, тим паче вибір на ринку дуже різноманітний. Нюансом використання пластикових форм є температурний режим, адже вони не є жаростійкими і швидко плавляться. Воскові свічки у пластикову форму рекомендується заливати при 73-78 С, парафінові - 60-65С,Силіконові форми для виготовлення свічок мають ширший робочий діапазон температур - від -50 до 230, але вони дорожчі і потребують ніжнішого поводження. Плюс силікону в пластичності, але в той же час його доволі просто порвати. Силіконові форми для свічок повністю передадуть заданий рельєф виробу і легко віддадуть готову свічку після застигання матеріалу.

- Формою. В залежності від бажаного результата можно обрати просту циліндричну форму чи високохудожню 3D модель. Новачкам ми б порадили починати з не сильно закручених варіантів, аби можливий невдалий початок не відбив бажання творити. Окремо варто виділити сіліконові форми для різаних свічок, адже виготовлення цих шедеврів - окремий вид творчості, він потребує серйозної підготовки та величезної майстерності.

Купити форми для свічок в Україні

Корисно знати!

  • Форми для воскових свічок, свічок з парафіну чи стеарину не мають між собою особливих відмінностей, тож вам не доведеться підлаштовувати свою колекцію під окремі різновиди базового матеріалу.
  • Під час купівлі нової форми рекомендуємо орієнтуватись на арсенал, що вже є в наявності. Тематично об’єднані форми дозволять створити цілу композицію зі свічок.
  • Не лінуйтесь мити форму відразу після використання. Через деякий час зробити це буде важче.
  • Для виготовлення міні-свічок підійдуть силіконові формочки для мила, купити їх можна тут (линк на стр).

Виготовлення свічок - процес, в якому купа місця для експериментів. Майстри часто-густо використовують в якості форми для заливки взагалі все, що порапляється під руку - склянки, тару від зубочисток чи ватних паличок, форми для випічки; Деякі на цьому не зупиняються та виготовляють форми самостійно, з гіпсу чи силікону. Але більшість все ж їх купує.

Замовляючи товари для творчості у нас, ви отримуєте:- широкий ассортимент, що постійно поповнюється;

  • професійний сервіс;
  • допомогу та поради;
  • якість;
  • оперативну відправку;
  • регулярні знижки та акції.
Рейтинг сторінки: