Категорії товарів

Силіконові форми 2D і 3D «Эліт»

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 3911
Цена
253.5 грн
шт
Артикул: 3139
Цена
219 грн
шт
Артикул: 3214
Цена
253.5 грн
шт
Артикул: 3213
Цена
253.5 грн
шт
Артикул: 4778
Цена
253.5 грн
шт
Артикул: 3215
Цена
253.5 грн
шт
Артикул: 3141
Цена
259 грн
шт
Артикул: 3760
Цена
213 грн
шт
Артикул: 6359
Цена
190 грн
шт
Артикул: 6358
Цена
243 грн
шт
Артикул: 3137
Цена
253.5 грн
шт
Артикул: 6540
Цена
316 грн
шт

2д та 3д форми для мила створені для тих хто хоче урізноманітнити своє мистецтво миловаріння та створити справжній шедевр. Вони представляють собою силіконові форми на один шматок мила, але при цьому мають різноманітні дизайни:

 • тематичні до свят;
 • подарунки для чоловіків;
 • романтичні форми;
 • у вигляді фігурок медведиків;
 • янголята та багато іншого.

Здебільшого форми для мила потрібні саме для цього - щоб окрім своєї користі та натурального складу, мило ще й тішило око.

Створюючи мило, готуючи рецепт та інгредієнти для нього, важливо також знати як воно буде виглядати. Адже, ні для кого не секрет, що зовнішній вигляд багато в чому визначає як людина ставитись до того чи іншого предмету. Тому, не дивно, що більшість майстрів-миловарів намагаються придумати на додачу до внутрішнього наповнення, ще й оригінальний зовнішній вигляд, використовуючи для цього силіконові форми, які будуть доповнювати склад та призначення мила.

Для прикладу, якщо ви готуєте подарунок для чоловіка, підбирайте склад, який буде добре піклуватись про чоловічу шкіру та легкий аромат. А щоб подарунок однозначно способався отримувачу, в нашому каталозі також представлені різноманітні варіанти 2д та 3д форми для мила з відповідною, чоловічою тематикою.

Різновиди 2D, 3D форм для мила

Форми для мила 3Д виготовляються з еластичного міцного силікону, який з легкістю витримує високі температури і не боїться пошкоджень через вплив гарячої основи.

Вони бувають: 

 • 2D форми - в загальному, виглядають як звичайний шматок мила з малюнком зверху. Зручні у використанні, оскільки з них простіше дістати складне мило, а також простіше заливати виріб у різних техніках;
 • 3Д форми для мила мають вигляд повноцінного об'єкту чи фігурки. Можуть бути литі чи складатися з частин. Ті з них, що складаються з частин, під час заливки мила варто фіксувати форму резинками чи зажимами. Заливати такі форми може бути дещо складніше, але після декількох спроб ви зможете отримувати оригінальне деталізоване мило, навіть відсутності великого досвіду у цій справі.

Використання силіконових форм може бути різноманітним. Якщо ви тільки починаєте свій шлях у цьому напрямку або обираєте для себе мінімалізм, можна використовувати техніку однотонного залиття. Для цього 3D форма для мила заливається основою одного кольору. Зробити це не складно, але важливо перевірити, щоб форма була добре зафіксована, а основа добре лягала в усі, навіть найдрібніші деталі.

Більш досвідчені майстри використовують 3Д форми для реалізації різних складних фігур. Для цього кожну дрібну деталь заливають основою різних кольорів, щоб отримати максимально реалістичну фігурку. Такою технікою, за допомогою кольору, виділяють певні елементи форми і створюють дійсно вражаючі мильні шедеври. Для того щоб майстри могли реалізувати свої таланти втілюючи в життя свої різноманітні ідеї, каталог нашого інтернет магазину містить різні 2Д та 3D форми будь-якої тематики.

У нас ви знайдете:

 • новорічні форми для мила (з символом року, сніговики, ялинки, Дід Мороз та ін.);
 • до 8 березня чи Дня Святого Валентина;
 • янголята;
 • медведики Тедді;
 • квіти;
 • до Великодня;
 • для чоловічих подарунків;
 • персонажі з мультфільмів та багато іншого.

Ми рекомендуємо майстрам обирати форму не тільки відповідно до певної тематики, але і ту, яка гармонійно вписується в підібрані вами компоненти. Адже органічне поєднання всіх цих складових створить саме той ідеальний шматочок мила, який зможе стати улюбленим подарунком. Для прикладу: кавунове мило добре поєднується з літніми формами, в той час як для Великодньої тематики вам знадобляться легкі весняні аромати, а для Новорічного мила найкраще зупинити свій вибір на ароматах хвої та цитрусових.

Купити 3Д форму для миловаріння

В інтернет магазині Aromasoap ви можете купити 2D та 3D форми для мила з доставкою в будь-яке місто України. На нашому сайті представлені товари, що завжди є в наявності на складі, і саме тому ви можете з легкістю підбирати різноманітні інгредієнти для свого рецепту і починати розвивати свою творчість. Ми чудово розуміємо бажання майстрів якомога швидше реалізувати свої задумки і саме тому пропонуємо максимально швидку відправку, щоб ви вже впродовж декількох днів могли отримати придбані товари.

 

Рейтинг сторінки: