Категорії товарів

Гідролати

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4390
шт
Артикул: 4260
шт
Артикул: 3467
шт
Артикул: 3039
шт
Артикул: 3489
шт
Артикул: 4328
шт
Артикул: 2368
шт
Артикул: 3469
шт
Артикул: 3730
шт
Артикул: 3468
шт
Артикул: 2369
шт
Артикул: 3474
шт

Гідролати - це ароматичні квіткові води, які є продуктом виробництва ефірних масел, що отримуються після дистиляції рослин. Гідролат - не нове слово в косметології. Наші мами та бабусі теж користувались цим прекрасним продуктом, але називалось воно тоді “душиста вода”. Здебільшого ароматна вода вироблялась з квітів і рослин Криму, але купити гідролати в Україні можна було і закордонні, наприклад, зроблені з болгарських троянд. Квіткова вода має властивості, аналогічні з ефірною олією, однак значно м'якше і безпечніше, вона може бути використана навіть на найделікатніших ділянках шкіри.

ЩО ТАКЕ косметичні гідролати

За своєю суттю, квіткова вода гідролат - це рідина, насичена корисними речовинами рослин, в складі якої присутні в тому числі і ефірні масла (0,1-0,5%), не відокремлені при дистиляції.

Гідролати активно використовуються при виготовленні косметики та лікарських засобів для шкіри, оскільки не поступаються ефірним оліям за своєю ефективністю. Їх також можна застосовувати в чистому вигляді - в спекотний літній день така квіткова вода буде освіжати, тонізувати, створювати приємний серпанок улюбленого аромату навколо вас.

Гідролати для косметики:

нейтралізують негативний вплив жорсткої води на шкіру;

освіжають і тонізують шкіру обличчя;

очищають;

чинять антисептичну дію;

підвищують ефективність косметики, що наноситься на шкіру;

видаляють роздратування, почервоніння.

Гідролати ефективно використовуються для поліпшення стану волосся, лікування шкірних захворювань, усунення сухості і в'ялості шкіри. Зберігаючи властивості ефірних масел, гідролати безпечно впливають на ніжні ділянки тіла, запобігаючи роздратуванням і алергічним проявам.

КУПИТИ квіткових ВОДУ В КИЄВІ

Ринок гідролатів в Україні насичений пропозиціями інтернет-магазинів, різні ціни і різні виробники дозволяють знайти оптимальний для себе варіант. 

Гідролат використовуються для створення лосьйонів, домашньої косметики та інших косметичних засобів з тонізуючими і очисними властивостями.

У нашому інтернет магазині ви можете купити гідролати різних рослин за доступною ціною і з доставкою по всій Україні.

Рейтинг сторінки: