Категорії товарів

Луги для мила

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 763-1729
шт
Артикул: 798
Цена
69 грн

Немає на складі

Луг - це один з основних та незамінних компонентів при виготовленні мила з нуля. Якщо ви знайомі з цією тематикою, то знаєте, що мильна основа - це, здебільшого, три компоненти: луг, олії та масла і вода. І вибір в питанні різних видів масел, в загальному, полягає у підборі властивостей, що їх мають рослинні компоненти з яких виготовлена олія. Однак, луг обирають базуючись на інших характеристиках.

В давні часи для виготовлення мила в якості лугу брали попіл. Сьогодні, безумовно, використовуються більш складні і “чисті” технології, що дозволяють отримати цей інгредієнт.Але, при цьому, вони не менш екологічні та безпечні для здоров'я людини.

Луги - це вкрай їдкі речовини, які здатні розчиняти різні матеріали. В природі їх існує чимало, але безпосередньо в миловарінні використовуються гідроксид калію та натрію гідроокис. Перший отримують з природних мінералів, а другий з, усім нам відомої кухонної солі. Це дозволяє гарантувати натуральність мила, яке ви виготовляєте та його високу якість.

Види лугу для мила:

  • гідроокис калію - використовується для рідкого мила, основи для скрабів;
  • натрію гідроокис - підійде, якщо ви хочете виготовити тверде мило.

Особливості використання

В мильному розчині луг використовується в якості каталізатора процесу омилення, який, в якості додаткової переваги, ще й знищує всі бактерії. Однак ця властивість має і побічну дію - луг ще й знижує властивості деяких компонентів мила, особливо тих що мають природне походження.

При виготовленні лугу використовуються різні варіанти очистки цієї речовини. Цю властивість варто враховувати при виготовленні мила.

Види очистки лугу:

  • ХЧ або ж хімічно чистий луг - має однакові за розміром частинки і візуально нагадує цукор;
  • ЧДА (чита для аналізу) - в такому варіанті крихти можуть бути різного розміру, через що складніше розчинити луг і, до того ж, контролювати весь процес.

Досить часто миловари зупиняються на етапі виготовлення мила з основи, оскільки не хочуть зв'язуватися з таким небезпечним компонентом як луг. Так, певна логіка в цьому є, адже при використання цього засобу вам необхідно дотримуватись цілого ряду правил техніки безпеки. Але при цьому, за обережного використання лугу, проблем не виникає.

Особливості використання лугу в миловарінні:

  • необхідно дотримуватись техніки безпеки - закривати відкриті ділянки шкіри, рот та очі, щоб попередити потрапляння їдкої речовини;
  • беріть до уваги, що в процесі роботи, луг може не просто бути їдкою речовиною, але і виділяти їдкі пари;
  • не допускати в приміщення, де готується мило, інших людей і, особливо, тварин та дітей;
  • у водній фазі  кристали лугу висипають поступово і повільно у воду, щоб контролювати реакцію, а не навпаки. В іншому випадку процес піде надто бурхливо;
  • використовуйте калькулятор лугу при підготовці рецепту і розрахунку всіх компонентів;
  • брак лугу в рецепті зробить мило маслянистим та липким, а завелика його кількість - сухим.

Також давайте не забувати про зберігання. Якщо ви працюєте не у власній майстерні, а в домашніх умовах - забезпечте надійне місце для лугу: в закритому контейнері, недоступному для дітей та тварин.

Як бачите, правил для використання цієї речовини немало, однак отриманий результат на повну компенсує всі незручності. Адже коли ви готуєте мило з нуля, то маєте можливість цілком контролювати склад продукту, самостійно підібрати компоненти та його властивості, щоб отримати унікальний результат. Такий засіб абсолютно не схожий на мило з основи яке готують новачки, а його вплив на шкіру складно переоцінити.

Купити луг для мила з нуля

Якщо ви вирішили перейти на новий рівень у своєму мистецтві миловаріння, то вам варто пригадати базові уроки хімії і підготуватись до справжньої магії взаємодії речовин. А в нашому інтернет магазині зможете купити луг для миловаріння - один з основних інгредієнтів в цьому процесі. Ми пропонуємо вашій увазі всі необхідні складники найвищої якості, які б ви могли додати в мило, що готуєте - тільки кращі і перевірені компоненти.

Склад інтернет магазину знаходиться в Києві, що дозволяє здійснювати доставку в будь-яке місто України досить оперативно - вже через кілька днів після замовлення ви отримаєте свої товари у відділенні транспортної компанії.

Рейтинг сторінки: