Категорії товарів

Луги для мила

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 763-1729
шт
Артикул: 798
Цена
69.00 грн

Немає на складі

Луги для мила необхідні, якщо ви вирішили зайнятися серйозно миловарінням і готові перейти від заливки мила з основи до приготування мила з нуля. Луги для мила з нуля - це той самий компонент, з якого починається процес приготування і який вимагає до себе самого серйозного ставлення.
Луги для варіння мила - дуже активні речовини, їхня реагентна властивість дуже висока. Миловарам тре зауважувати, що луги не тільки вбивають бактерії і розчиняють бруд, але можуть і “з’їсти” корисні властивості інгредієнтів. Тому варто підбирати цей компонент ретельно та уважно слідувати рекомендаціям.

ВИДИ лугу для МИЛА З НУЛЯ ТА ЇХ ОСОБЛИВОСТІ

Луг для миловаріння використовується двох видів. Для приготування рідкого мила використовують гідроксид калію, для отримання звичайного твердого мила - гідроксид натрію. При роботі з лугом необхідно дотримуватися ряду правил, головне з яких - це акуратність і дотримання інструкцій.

Запам'ятайте, луг додається в воду, а не вода в луг! Так концентрація буде поступово збільшуватися і все піде за планом. При з'єднанні каустичної соди або їдкого калію з водою виходить масове виділення тепла, тому рекомендується воду брати не просто холодну, а крижану. При роботі обов'язково захистіть руки одягом з довгими рукавами і надіньте рукавички. Обличчя краще закрити захисною маскою і захисними окулярами. Не вдихайте лужні паи і слідкуйте, щоб бизки не потрапили на голу шкіру. Бажано також щоб під час роботи з лугами поруч не було дітей і домашніх тварин.  Готуйте мило в приміщенні, яке можна швидко провітрити і позбувайтесь сумішей, в яких випадково порушили пропорції, не ризикуйте з результатом.

В інтернет-магазині Aromasoap ви можете купити луги для мила за найкращою в Україні ціною. Ми обираємо для наших клієнтів тільки якісні матеріали, які не дають збоїв в роботі. Купити їх можна, скориставшись формою онлайн-замовлення або завітавши до нашого магазину в Києві.  Рецепти з миловаріння ви знайдете у нашому розділі з порадами, а регулярні акції та знижки допоможуть додатково заощадити кошти. Творіть натхненно і не відмовляйте собі в задоволенні спробувати щось новеньке!

Рейтинг сторінки: