Категорії товарів

Для свічок

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 3005
Цена
328.00 грн
шт
Артикул: 4188
Цена
280.50 грн
шт
Артикул: 4346-3383
шт
Артикул: 5724
Цена
47.00 грн
шт
Артикул: 1522
Цена
47.00 грн
шт
Артикул: 4904
Цена
45.00 грн
шт
Артикул: 6159
Цена
58.00 грн
шт
Артикул: 4909-3801
шт
Артикул: 5428
Цена
8.00 грн
шт
Артикул: 3337
Цена
1 074.00 грн
шт
Артикул: 3154
Цена
428.00 грн
шт
Артикул: 4494
Цена
319.00 грн
шт

Виготовлення свічок - це захоплюючий творчий процес, який дозволяє розвинути художнє бачення, втілити безліч творчих задумів, а також створити різні оригінальні елементи декору та подарунки для рідних і близьких. Матеріал для свічок може бути дуже різним, з тими домішками та оздоблювавльними елементами, які підкаже ваша фантазія. Для ідеального результату вам знадобиться хороша задумка, наявність форми, матеріалів для декору, спеціально підібраних ароматів, а також безпосередньо сировина для виготовлення свічок і гніт. Все для виготовлення свічок ви можете купити в нашому інтернет магазині за доступною ціною.

Матеріали для виготовлення свічок

  1. Одним з найважливіших елементів у створенні свічки є основа. Це може бути віск, парафін, бджолиний віск або спеціальний гель, все залежить від задумки і очікуваного результату. 
  2. Другий за важливістю - гніт. Підбирати гніт слід по товщині, в залежності від розмірів свічки, що виготовляється вами.
  3. Далі можна вибрати різні способи декору і додавання індивідуальності вашому виробу. Тут можуть використовуватися ароматизатори, барвники, форми, різні натуральні і штучні елементи (зерна кави, пелюстки квітів і т.д.).

Якщо ви вирішили спробувати себе в такій справі як виготовлення свічок, але не знаєте з чого почати - рекомендуємо для першого разу придбати набір для виготовлення свічок, до якого мають увійти:

-форма, 

-гніт,

-барвники,

-ароматизатори,

-декоративні елементи,

-основа (віск, парафін, спеціальний гель).

Такого мінімального набору буде досить для того, щоб випробувати свої сили в цій захоплюючій справі і зрозуміти, наскільки воно вам цікаво. Далі для розвитку ви зможете купити матеріал для свічок своїми руками вже самостійно, підбирати різні компоненти, з'єднувати їх щоб отримати власний шедевр.

Сировина для виготовлення свічок від Aromasoap завжди якісна. Ми пропонуємо придбати в нашому магазині все для свічок, не витрачаючи час на пошук оптимального поєднання ціни та якості. З упевненістю заявляємо - в Україні ми вже знайшли такі поєднання за вас і для вас. Сміливо користуйтеся та регулярно перевіряйте, чи не з'явились у нас новинки чи акції!

Рейтинг сторінки: