Категорії товарів

Для свічок

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6511-9845
шт
Артикул: 3005
Цена
376.5 грн
шт
Артикул: 4188
Цена
322 грн
шт
Артикул: 4346-3383
шт
Артикул: 4904
Цена
45 грн
шт
Артикул: 6639-10025
шт
Артикул: 4909-3801
шт
Артикул: 5428
Цена
13 грн
шт
Артикул: 3337
Цена
1 233 грн
шт
Артикул: 3154
Цена
491 грн
шт
Артикул: 4494
Цена
366 грн
шт
Артикул: 6663
Цена
25 грн
шт

Виготовлення свічок - це по-справжньому захоплююче хобі, яке не просто подарує вам чимало позитивних емоцій від процесу виготовлення самої свічки. Важливим також є той факт, що готуючи свічки ви створюєте затишок вдома, наповнюєте його приємними ароматами та теплою атмосферою, а в деяких випадках ще й маєте додаткове джерело освітлення.

Щоб почати занурення в цю справу, вам не потрібне складне навчання чи глибокого розуміння процесів.

Для своєї першої свічки вам достатньо:

  • закріпити гніт у формі (для цього можна використати навіть звичайний стакан);
  • розтопити віск;
  • додати в нього ароматизатори і барвник за бажанням;
  • залити отриманою масою форму.

В результаті ви отримаєте просту свічку, яка вже подарує вам задоволення від процесу виготовлення та використання. Для першого разу цього буде більш ніж достатньо. Для таких новачків в нашому інтернет магазині представлено все для виготовлення свічок в одному каталозі, щоб ви могли швидко підібрати собі свій перший набір для виготовлення свічок та почати творити.

Однак, якщо ви будете готові дізнатись більше, захочете спробувати різні матеріали, форми, аромати та кольори, тоді варто буде підійти більш уважно до питання. По-перше, існує декілька видів свічкових мас (різні види восків, парафін, гелеві та насипні), а також наповнювачі для них, які змінюють характеристики свічок. По-друге, не менш важливим є розмір та форма гноту, що забезпечує правильне горіння свічки - щоб віск плавився рівномірно по всьому діаметру, гніт не коптив і не “захлинувся”. По-третє, також варто пам'ятати про додаткові інгредієнти, які ви використовуєте в своєму продукті. Сюди відносяться і ароматизатори, і барвники, і багато іншого. 

Як бачите - це хобі є досить глибоким та занурюватись у нього можна майже безкінечно.

Матеріали для виготовлення свічок

В каталозі нашого інтернет магазину представлений широкий асортимент товарів для виготовлення свічок ручної роботи.

У нас ви можете зібрати набір для виготовлення свічок:

  • парафін;
  • гніт;
  • форми;
  • ароматизатори;
  • барвники;
  • воски та багато іншого.

Окрім того, окремо представлені інгредієнти, що необхідні для насипних та гелевих свічок. Вони мають дещо іншу специфіку виготовлення та свої ключові компоненти.

В якості основної сировини для виготовлення свічок використовуються: парафін, воски рослинного та тваринного походження, гель та стеарин. Такий асортимент товарів може викликати певні складнощі при виборі, оскільки нерідко вони використовуються в сумішах. Для прикладу, для рослинного воску нерідко беруть стеарин у співвідношенні 80% воску і 20% стеарину - такий склад робить свічку більш щільною і забезпечує довге горіння.

Якщо говорити про різні добавки, які вводяться в свічки, то тут частіше за все використовуються жиророзчинні ароматизатори та барвники. Це важливо, оскільки свічка - це восковий продукт і інші варіанти просто не спрацюють. Багато майстрів також використовують різні декоративні прийоми по прикрашанню свчок. Для прикладу, це можуть бути рослинні компоненти, які вкладаються по периметру форми. Але варто бути обережними, оскільки вивільняючись під час плавлення свічки, такий декор може загорітись.

Безумовно, щоб виготовити справжні шедеври, заливати складні форми та створювати свічки власноруч, які будуть тішити не тільки вас, але і зможуть стати хорошим подарунком для рідних та близьких, знадобиться більш глибоке вивчення теми та практика. Адже незалежно від наявності у вас теоретичних знань в цьому питанні, важливо розуміти матеріали та відчувати процес.

Купити все для свічок в Україні

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви знайдете все для свічок ручної роботи. В нашому каталозі представлені базові матеріали, які допоможуть новачкам освоїтись в цьому хобі, а також професійні інгредієнти, необхідні досвідченим майстрам. Територіально склад нашого інтернет магазину знаходиться в Києві, що дозволяє виконувати швидку доставку в будь-яке місто України - Дніпро, Харків, Одесу, Львів та інші.

У виготовленні свічок, як і в будь-якому іншому хобі, якість інструментів та інгредієнтів вкрай важливе. Саме тому в нашому інтернет магазині представлені товари від перевірених постачальників, які гарантують вам хороший результат. До того ж, на сторінках сайту ви можете знайти різні рецепти по виготовленню свічок, які допоможуть новачкам у процесі, а також зможуть подарувати оригінальні ідеї досвідченим майстрам. 

Рейтинг сторінки: