Категорії товарів

Наклейки

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2754
Цена
37 грн
шт
Артикул: 2782
Цена
37 грн
шт
Артикул: 5681
Цена
37 грн
шт
Артикул: 3548
Цена
37 грн
шт
Артикул: 3974
Цена
23 грн
шт
Артикул: 5766
Цена
23 грн
шт
Артикул: 5769
Цена
37 грн
шт
Артикул: 6014
Цена
37 грн
шт
Артикул: 5950
Цена
37 грн
шт
Артикул: 6306
Цена
37 грн
шт
Артикул: 1774
Цена
23 грн
шт
Артикул: 5559
Цена
23 грн
шт

Наклейки декоративні для маркування ваших творчих винаходів розташовані на цій сторінці нашого інтернет-магазину. Наклейки - це невеличкі малюнки, зібрані у листи на прозорому оракалі. На одному аркуші ви налічите 10 однакових наклейок, діаметр яких 25 мм = 2,5 см, для наочності, це діаметр однієї п'ятикопійкової української монети. Наклейки для декору містять різний текст. Це можуть бути декоративні наклейки на англійській мові: "thank you", "Natural cosmetics", "Hand made", і "For you "Ручная работа", "Зроблено з любов'ю" і багато інших інтер’єрних наклейок, асортимент яких змінюється і доповнюється нами для вас. Фон і шрифт наклейок різний, від яскравих кольорів до натуральних тонів.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО КУПИТИ ДЕКОРАТИВНІ НАКЛЕЙКИ?

Наклейки - доволі простий та універсальний спосіб декорувати будь-які поверхні. Вони використовуються для:
- оформлення пакунків зі зробленою власноруч косметикою;

  • скрапбукінга, кардмейкінга;
  • декорування стін та інтер’єрів

Невисока ціна та можливість купити наклейки в Києві та будь-якому місті України роблять їх незамінними для декору. Найбільш помічними, на наш погляд, ці наклейки можуть бути в процесі декорування приміщень. Ремонт - справа складна, довга та затратна, а за допомогою наклейок можна суттєво змінити естетику приміщення економно та за лічені хвилини. 

Такі наклейки можуть послужити вашим фірмовим знаком, який ви прикріпите до зроблених вами флакончиків з духами, пляшечок з шампунем, баночок з кремом, а також до коробочок з милом або свічками ручної роботи. Для паперових пакетиків такі дешеві декоративні наклейки можуть виконувати функціональну фіксуючу роль.

НАКЛЕЙКИ ДЕКОРАТИВНІ ДЛЯ МИЛА І КОСМЕТИКИ

Вибирайте декоративні наклейки у "Все для миловаріння". Ви можете замовити будь-яку кількість наліпок і отримати гарантовано бездоганний результат, адже ми ретельно відстежуємо якість продукції, що представлена на нашому сайті, та пропонуємо клієнтам лише найкращі варіанти. Нехай оформлення ваших творінь буде ідеальним, а кожен виріб знайде покупця!

Рейтинг сторінки: