Категорії товарів

Рафія

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1297-1998
шт

На далекому Мадагаскарі та у Східній Африці росте унікальна пальма Raphia farinifera. Місцеві мешканці роблять собі з її листя капелюхи та коврики, а на експорт по всьому світу і в Україну відправляється рафія - натуральні волокна, що так полюбляють хендмейдери всього світу. Для виготовлення рафії зрізається тільки листя пальми, яке швидко відростає без жодної шкоди для дерева, тож матеріал цей є екологічним ще й з точки зору мінімальної шкоди для довкілля. Рафія натуральна після сушки має світло-бежевий колір, тож для надання їй іншого кольору використовуються барвники - натуральні чи хімічні. Особлива технологія виробництва надає цьому матеріалу унікальні властивості, такі як міцність, еластичність і гнучкість.


Натуральна І Штучна рафія

 

  • Натуральна рафія. Даний універсальний матеріал широко використовується в багатьох галузях. Особливо полюбилася ця натуральна нитка флористам для оформлення букетів і композицій, а також любителям і професіоналам у сфері виготовлення домашньої косметики. 
  • Штучна рафія виготовляється з поліпропілену. Вона не відрізняється від натурального матеріалу своїми властивостями, але за відсутності логістичних витрат має ціну  більш доступну для українських рукодільниць.

Натуральна рафія, на відміну від штучної, має більш привабливий колір, приємніша на дотик, при розгортанні подарунка видає м’який шелесткий звук. Також натуральна рафія хоч і має надзвичайно міцну та пружну основу, але розкладається вона як і всякий природній матеріал - швидко і без шкоди для оточення, чого не скажеш про рафію штучну.

Купити рафію в Києві 

Натуральна косметична продукція, а також засоби особистої гігієни вимагають особливого підходу в питанні упаковки. Це стосується не тільки правильного використання різної тари, тюбиків і флаконів, але і красивого оформлення готової продукції, особливо якщо вона вручається як подарунок або ж виставляється на продаж. Пофарбована в різні кольори, нитка рафії стане гарним доповненням для будь-яких декоративних композицій, може бути використана для упаковки подарунків і прикрашання святкових вінків та гірлянд. У нашому інтернет магазині ви можете купити рафію різних кольорів з доставкою в будь-яку точку України.

Рейтинг сторінки: