Категорії товарів

Тверді масла

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2156-1041
шт
Артикул: 3263-2111
шт
Артикул: 2814-2345
шт
Артикул: 3093-1780
шт
Артикул: 342-1972
шт
Артикул: 1163-1246
шт
Артикул: 4078-2986
шт
Артикул: 4079-2988
шт
Артикул: 341-2072
шт
Артикул: 1645-1906
шт
Артикул: 378-4035
шт
Артикул: 1707-1968

Немає на складі

Тверді масла, або ж баттери, виготовляють з натуральної рослинної сировини методом холодного віджиму. Їх важлива особливість, в порівнянні з іншими базовими маслами, полягає в тому, що тверді олії при кімнатній температурі лишаються в твердому чи кремоподібному вигляді, а при нагріванні більше 30С плавляться і перетворюються на рідкі. Причиною цього є високий рівень гліцеридів насичених кислот, що не тільки відповідають за консистенцію, але і дуже корисні для здоров'я шкіри.

Завдяки своєму складу, баттери здатні:

 • підвищувати тонус шкіри;
 • живити та зволожувати її;
 • стимулювати регенеративні процеси в клітинах.

Всі описані вище особливості твердих олії активно використовуються при виготовленні натуральної органічної косметики. Для прикладу, баттери часто можна зустріти в рецептах натурального мила, бальзамів для губ, в’язких кремів, засобів по догляду за шкірою обличчя, тілом та волоссям, а також, в деяких видах декоративної косметики.

Базові масла мають корисні властивості тієї рослинної сировини, з якої вони виготовлені. Завдяки чому використовуючи їх в якості основи в своїх рецептах, ви вже наповнюєте продукти властивостями того баттера, який обрали для засобу.

Особливості та переваги баттерів

Майже неможливо сказати, які з масел кращі - тверді чи рідкі. Вони відрізняються за своїми характеристиками та особливостями і, виходячи з цього, краще підходять для тих чи інших рецептів. І навіть більше того, часто використовуються в певному поєднанні для досягнення максимальної ефективності рецептури.

Відмінності між баттерами та рідкими маслами:

 • тверді масла мають більший вміст жирних кислот в складі, а також вітамінів, мінералів та поживних речовин;
 • баттери більш стабільні;
 • при нагріванні, на відміну від рідких олій, баттери краще переносять високі температури, зберігаючи свої властивості та цінний склад;
 • менш вибагливі до умов зберігання, стійкі до окислення.

Баттери можуть використовуватись в чистому вигляді, як самостійний косметичний засіб. Але, все ж, частіше їх використовують в рецептах, завдяки наявності стеаринової кислоти в складі, яка може виконувати функцію натурального згущувача чи утворювати структуру готового продукту. Таким чином отримують засоби без додавання штучних емульгаторів.

Властивості, які мають тверді рослинні олії:

 • масло ши - один з найбільш популярних інгредієнтів для шкіри який пом'якшує та живить кожу, а також містить SPF фільтр;
 • кокосове масло - не менш популярний компонент косметичних засобів, оскільки добре проникає в глибокі слої шкіри і структуру волосся;
 • масло авокадо - незамінне джерело поживних елементів, вкрай корисне для шкіри в холодну пору року;
 • баттер какао - пом'якшує і відновлює епідерміс і, навіть, підходить для проблемної шкіри;
 • масло манго рекомендується при обмороженнях чи сонячних опіках.

В косметичних засобах для обличчя тверді масла зустрічаються досить рідко. Причина в тому, що вони мають досить щільну консистенцію, яка далеко не завжди підходить для чутливої чи проблемної шкіри. В той час як в миловарінні чи засобах для тіла - це мало не найважливіший поживний інгредієнт

За своїми характеристиками баттери бувають густими та кремоподібними. Перші, здебільшого, плавляться при нагріванні вище 30С, в той час як кремоподібним достатньо і температури людського тіла, щоб повністю стати рідкими. 

Купити тверді масла для миловаріння

Тверді масла для миловаріння - це унікальний інгредієнт для багатьох косметичних засобів. Масла баттери використовуються для широкого спектру косметики - від кремів для тіла, бальзамів для губ або помад, до шампунів. І в нашому інтернет магазині ви можете купити найбільш популярні різновиди базових масел - баттери за доступною ціною. В каталозі представлені якісні та натуральні засоби для виготовлення мила та косметики ручної роботи в різних фасовках, щоб ви могли купувати саме ту кількість інгредієнтів, що потрібна вам. До того ж, ми пропонуємо якісну продукцію від відомих брендів європейського рівня, що дозволяє нам гарантувати надійність, безпеку та ефективність виготовлених вами засобів.

Інтернет магазин Aromasoap - це широкий асортимент товарів для розвитку вашої творчості. В каталозі представленні різноманітні інгредієнти для виготовлення мила, домашньої косметики та свічок, а також допоміжні компоненти, інвентар та, навіть, пакувальні матеріали для ваших готових продуктів. Все це допоможе новачку розвивати свій потенціал і перетворити власне хобі в успішний бізнес. А якщо ви маєте бажання спробувати новий рецепт - заходьте у відповідний розділ нашого сайту. Там представлено багато ідей, реалізовані досвідченими майстрами, які ви можете повторити.

Рейтинг сторінки: