Категорії товарів

Штампи для мила

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4464
Цена
22 грн
шт
Артикул: 4468
Цена
22 грн
шт
Артикул: 4470
Цена
22 грн
шт
Артикул: 4549
Цена
22 грн
шт
Артикул: 4554
Цена
22 грн
шт
Артикул: 4546
Цена
22 грн
шт
Артикул: 4547
Цена
22 грн
шт
Артикул: 4462
Цена
22 грн
шт
Артикул: 4449
Цена
22 грн
шт
Артикул: 4452
Цена
22 грн
шт
Артикул: 4552
Цена
22 грн
шт
Артикул: 4556
Цена
22 грн
шт

Штампи для мила - це як абсолютно новий спосіб зробити своє мило унікальним. Ще відносно недавно, навіть ідея варити мило вдома власноруч здавалось чимось вкрай дивним. Але через якийсь десяток років, майстрині з різних куточків країни створюють справжню конкуренцію відомим брендами, пропонуючи своїм клієнтам натуральне і безпечне мило, з приємним ароматом, яке піклується про шкіру. Така тенденція, безумовно, тішить досвідчених майстрів, а також дає надію новачкам? адже вони мають реальну можливість розвинути улюблене хобі в успішний та актуальний бізнес. Однак, зростання популярності натурального мила також підвищує потребу створювати власний бренд. Адже крім корисного складу, ефективних компонентів та приємного аромату, ваше мило має виділятись на ринку, демонструючи індивідуальність майстра. Для цього існує чимало способів зробити свій продукт унікальним. Одним з них є використання штампу для мила.

Штамп для мила - це цікавий спосіб відправити звістку кожному, хто буде користуватись цим мило. В якості зображень для штампів можуть бути якісь авторські символи, які підкреслять вашу індивідуальність, або ж інформація про склад продукту. Також в нашому каталозі ви можете купити штампи для мила ручної роботи тематичного напрямку: до свята 8 березня чи нового року, для романтичних подарунків, чоловікам і т.д.

Види та переваги

Використовуючи готові печатки для мила штампи, ви значно розширюєте свої творчі можливості декоративного оформлення свого виробу. Вони підходять і для тих хто займається миловарінням для себе, так і для майстринь, які виготовляють мило професійно на продаж.

Переваги штампів для мила:

  • зручні у використанні;
  • додають унікальності та індивідуальності вашому продукту;
  • оригінальний спосіб оформити мило ручної роботи;
  • створюють деталізоване зображення на поверхні мильної основи. 

Штампи для мила виготовляють з використанням безпечних матеріалів: силікону, пластика чи полімерної смоли. Вони не лише стійкі до високих температур чи нагрівання, але і не вступають в хімічну реакцію з милом, а також безпечні для здоров'я шкіри.

Важливою перевагою, на яку хочеться окремо звернути увагу, є детальна промальовка зображень в штампі. Таке тиснення створює дуже благородний крафтовий ефект, який дає суттєві переваги над серійним виробництвом. Зазначимо також, що додаючи унікальності своєму милу, ви також робите його більш професійним в очах клієнта та привабливим для покупки.

Використовувати штампи для мила з нуля досить просто - для цього вам знадобиться лише штамп, форма в яку будете заливати мило, безпосередньо мильна основа, а також елементарні допоміжні матеріали, без яких не обійтись при миловарінні.

Як використовувати штампи для мила з нуля:

  1. Штамп поміщають в форму для мила та збризкують спиртом;
  2. Мильна основа заливаються спершу в штамп (за бажання, можна використовувати відмінний колір основи, ніж у всього шматка мила);
  3. Після цього вся форма заповнюється основою;
  4. Після застигання, мило виймається з форми і дуже обережно, за допомогою голки, виймається силіконовий штамп. 

Іноді також використовується інша техніка, яка буде корисною для певних видів форм для мила. В таких випадках, штамп кріпиться на застигшу основу зверху до майбутнього мила. Цей метод має певні недоліки в використанні і може дати недостатньо чіткий малюнок.

Купити штампи для мила ручної роботи

Штампи для мила з нуля - це чудовий спосіб урізноманітнити свою творчість, додати своїм роботам професіоналізму та унікальності. Мило з делікатним але чітким деталізованим посланням стане важливим подарунком, який приємно отримувати і дуже корисно використовувати. При цьому, абсолютно не важливо, яким чином ви готуєте мило - з основи чи мило з нуля. В будь-якому випадку, силіконові штампи будуть доречні в рецептах з різними тематиками та складом.

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете купити штампи для миловаріння з різноманітними зображеннями, розмірами та тематиками. У нас також представлений широкий асортимент і інших товарів для миловаріння та оформлення готового продукти - його упаковки та зберігання.

Саме тому в інтернет магазині Аромасоап так зручно робити покупки як новачкам, так і досвідченим майстрам. Адже ми пропонуємо різні інгредієнти для виготовлення мила та аксесуари для того щоб робити процесс приємнішим та цікавішим.

Рейтинг сторінки: