Категорії товарів

Калійне мило з нуля гарячим способом

Калійне мило з нуля гарячим способом

Калійне мило готується за тією ж схемою, що і звичайне мило з нуля на основі натрієвого лугу NaOH, проте в результаті ми отримуємо рідке мило, до того ж тут є свої цікаві нюанси. Для початку ми приготуємо калійну пасту, яку потім просто потрібно буде розвести до потрібного рідкого стану. 

 

Рецепт калійного мила з нуля 

 • Олія соняшнику 40% - 240г 
 • Олія мигдалю 20% - 120г 
 • Олія виноградної кісточки 10% - 60г 
 • Рицинова олія 10% - 60г 
 • Гірчична олія 10% - 60г 
 • Кокосова олія 10% - 60г 
 • Вода - 228г 
 • Луг KOH - 114,13г 

 

Приготування калійної пасти 

 1. Відразу готуємо мило за стандартною схемою. Змішуємо всі олії і топимо на водяній бані в окремому посуді до однорідного стану. Далі отставляем ємність з оліїми остигати, їх температура повинна дійти до 50-55 г р адусов С.
 2. У попередньо охолоджену воду додаємо луг невеликими порціями, постійно перемішуючи розчин, який буде сильно нагріватися. Заважаємо до тих пір, поки всі кристали лугу не розчиняться. Остужаем лужний розчин до 50-55 г р адусов З і вливаємо в олії.  
 3. На цьому етапі починаються відмінності. 
 4. Якщо натриевое мило досить швидко входить в слід і його не потрібно довго вимішувати, калійне мило з нуля має таку особливість. Воно буде довго розшаровуватися, входити в помилковий слід, потім знову розшаровуватися. Не переживайте, так і повинно бути. Це мило можна доводити до сліду і 3-4 години.
 5. Збивайте невеликими етапами, давайте милу відстоятися 10-12 хвилин і знову повторюйте схему.   
 6. Далі будуть з'являтися пластівці в маслі і тільки потім вже мило почне густіти.
 7. Якщо через чергову перерву в 10 хвилин мило не розшаровується, а набуло сталого слід, вимішують його до сильного сліду, воно практично готове. 
 8. Після отримання стійкого сліду ставте мило в духовку на 80-85гадусов або на водяну баню під закриту кришку на 3-4 години. 
 9. Через 3 години перевірте масу на рН, якщо індикаторна смужка показує 7-9 - мило готове. 

 

Калійне мило, приготоване за цим рецептом, буде досить густим. Для отримання по-справжньому рідкого мила розведіть частину калійної пасти гарячою водою до потрібної консистенції. Після додавання води ретельно перемішайте масу блендером або вінчиком, потім дочекайтеся поки зійде піна. 

Можете додати ароматизатор і барвник на ваш смак. 

Калійне мило має широкий спектр застосування - від господарського до туалетного. Ви можете ввести в цю базу особливі добавки і отримати шампунь, рідке мило для рук або обличчя, миючий засіб для посуду і багато інших засобів.
Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари