Категорії товарів

Охолоджуючий крем для стоп

Охолоджуючий крем для стоп

Цей крем готується вкрай просто і швидко, ви не витратите багато часу, проте отримаєте відмінний результат у вигляді живильного крему для ніг. Він буде корисний тим, у кого ноги дуже втомлюються під кінець дня і їм потрібен спокій і відпочинок. Крім того, компоненти крему будуть загоювати тріщини і живити суху шкіру п'ят.  

 

Рецепт охолоджуючого крему для стоп  

 • 60 мл гідролат зеленого чаю  
 • 80г олії какао  
 • 20г олії солодкого мигдалю  
 • 6г емульсійного воску  
 • 2,5 мл ефірної олії м'яти  
 • 0,5 мл ефірної олії чайного дерева  
 • 2г ментолу в кристалах    

 

Як приготувати охолоджуючий крем для стоп  

 1. В   водну фазу, а саме в гідролат, додайте кристали ментолу і поставте на водяну баню нагріватися до 40-42гадусів. Саме при такій температурі розчиняються кристали ментолу, проте не перегрівайте сильно щоб гідролат не втратив свої властивості. 
 2. В окремій ємності змішайте олії з воском і поставте на водяну баню розтоплювати. Постійно перемішуйте, не давайте перегріватися. 
 3. Коли обидві фази нагріються до однакової температури, а віск і ментол в них розчиняться, починайте міні-міксером перемішувати жирну фазу. 
 4. Коли жирна фаза стане замутненою, починайте потроху вливати водну фазу. Продовжуйте збивати ваш крем до тих пір, поки його текстура не стане однорідною. Для прискорення ефекту поставте ємність, в якій ви змішуєте крем, в миску з холодною водою. 
 5. Коли крем досяг однорідної текстури, додайте суміш ефірних олій і знову добре перемішайте міні-міксером. 
 6. Для гарного кольору можете додати 2 краплі харчового зеленого барвника.    

Крем буде зберігатися близько 1-3 місяців, бажано в прохолодному місці, так як консервант в рецепт ми не вводили. Для більш тривалого зберігання можете додати консервант.

Плюс пам'ятайте, приготування крему повинно проводитися в стерильних умовах. Всі ємності дезінфікуються, на руки надягають рукавички.


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари