Категорії товарів

Бірки декоративні

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2135
Цена
12.00 грн
шт
Артикул: 2136
Цена
12.00 грн
шт
Артикул: 2137
Цена
12.00 грн
шт
Артикул: 2139
Цена
12.00 грн
шт
Артикул: 2140
Цена
12.00 грн
шт
Артикул: 2141
Цена
19.50 грн
шт
Артикул: 2142
Цена
12.00 грн
шт
Артикул: 2634
Цена
12.00 грн
шт
Артикул: 2636
Цена
12.00 грн
шт
Артикул: 2694
Цена
12.00 грн
шт
Артикул: 2695
Цена
12.00 грн
шт
Артикул: 2696
Цена
12.00 грн
шт

Декоративне оформлення виробів ручної роботи - це важливе й відповідальне завдання, яке дуже актуальна, якщо ви виготовляєте мило, косметичні засоби та іншу продукцію в якості подарунка або ж з метою подальшого продажу.

Використання бірочки для виробів ручної роботи та правильної упаковки допоможе надати виробу закінчений зовнішній вигляд. За допомогою спеціальних бірочок ви зможете донести інформацію про виготовлений продукт всім бажаючим - склад, властивості і навіть ваші контактні дані. Бірка для виробів ручної роботи - обов’язкова складова пакування, красиве і корисне завершення ансамбля.

БІРКИ ДЛЯ ВИРОБІВ РУЧНОЇ РОБОТИ

Бірки для мила ручної роботи - це не тільки гарний, але і важливий елемент вашого продукту. Тут варто пам'ятати, що до складу деяких засобів, виготовлених вами, можуть входити компоненти, які можуть викликати індивідуальні алергії. Тому, описуючи склад виготовленого продукту, ви зможете уникнути неприємностей, а також покажете всім бажаючим, скільки любові і корисних компонентів ви вклали в той чи інший засіб!

Бірки декоративні виготовляються з тонкого картону, кожна має отвір для шнурка та вільне місце для написання на звороті.
Бірочки для подарунків бувають декількох різновидів. 

  • тематичні. Кожне свято в Україні є прекрасним приводом для того, щоб зробити подарунок. Радимо купити святкові бірки заздалегідь, наш інтернет-магазин має широкий асортимент на будь-який випадок. 
  • хенд-мейд, натуральний продукт. Популярні серед майстрів бірки, вони підкреслюють природність продукції і дуже гарно виглядають на пакуваннях в еко-стилі. 
  • бірочки з красивими чи смішними картинками не мають прив’язки до певних урочистостей, тож є універсальними для будь-якого випадку. 

Ціни на декоративні бірки невеликі, тож можна дозволити собі запастись наперед. Придбані у нас декоративні бірки можна забрати самовивозом або замовити кур’єрську доставку по Києву, в інші міста ми відправимо товар зручним для вас поштовим сервісом. 

Рейтинг сторінки: