Категорії товарів

Lecigel (лецигель, лецитиновий гелеутворювач)

Артикул: 5417-8292
Бренд:
Франция
Рейтинг:
Артикул: 5417-8292
73 грн
Бренд:
Франция
Артикул: 5417-8292
Способи доставки
 • Самовивіз
  Безкоштовно
 • Кур'єром по Києву
  0-80 грн
Безкоштовна доставка від 2000 грн
 • Нова Пошта
  від 50 грн
 • Укрпошта
  від 30 грн
Безкоштовно перевізниками від 2000 грн

INCI: Sodium acrylates copolymer (and) Lecithin
Зовнішній вигляд: молочно-білий порошок
рН 1% розчину: 5.5-7.5
Фосфоліпіди: 22%
Розчинність: вода (холодна і гаряча), част. ліпіди

Дозування: 0,1-2%, іноді до 4%.

Гелеутворювач, стабілізатор емульсій, емульгатор - нове покоління гелюючих агентів з властивостями енхансера (транспортного агента).
Сфера застосування - незмивна косметика - емульсії (крем, лосьйон, сироватка), маски і гель-креми, засоби для шкіри і волосся.
Зберігати в прохолодному місці без доступу вологи і світла.
Виробництво: Франція (Lucas Meyer)

Лецігель - зшита молекула 2-в-1, утворена синтетичним полімером і лецитином, завдяки чому вона має властивості водорозчинного гелеутворювача і емульгатора. Вкрай зручний в роботі: застосовується як при холодному, так і гарячому процесі, його можна вводити і в водну і в жирову фазу емульсії на будь-якому етапі її приготування - на початку або в кінці. Це, зокрема, дозволяє усунути проблеми з розшаруванням і дестабілізацією емульсії внаслідок попередніх технологічних помилок при виготовленні крему. Має гідні споживчі якості - не створює липкої плівки, дає легкі текстури, які легко розподілити.

Лецігель - багатофункціональний компонент з широким діапазоном застосування в продуктах по догляду за шкірою і волоссям: маски, сироватки, лосьйони, креми будь-якої щільності, гелі та крем-гелі. Затребуваний як носій і транспортний засіб для активів, особливо в фізіологічних ДМС-формулах.

Для того, щоб успішно застосовувати лецігель, варто дотримуватися наступних рекомендацій і застережень.Використовуйте швидкісну мішалку для його гомогенізації (при домашньому кремоварінні це може бути міні-міксер, що працює від мережі) або дайте кілька годин для його набухання, щоб потім легко розмішати.

Лецігель нестійкий в присутності електролітів, тому не варто його поєднувати з такими продуктами як лактат натрію, молочна кислота та інші АНА-кислоти, компоненти натурального зволожуючого фактора (НУФ), водорозчинні солі цинку - Zn PCA, деякі амінокислоти, консерванти з бензойної кислотою і її солями, оксиди металів - титану, цинку, заліза. Або варто водити лецігель "з запасом", якщо їх буде невелика кількість.Зате лецігель добре справляється зі спиртами та ефірними маслами; легко утримує спиртові розчини ментолу, камфори, тимолу.

Лецитин в складі продукту має властивість провідника і можливістю відновлювати ліпіди рогового шару, але внаслідок своєї активності іноді може давати ефект пересушування шкіри. Тому не потрібно занадто скорочувати жирну фазу крему або сироватки; з лецігелем масла швидше вбирається.

Дозування:     

як загусник і стабілізатора емульсії в складі крему - до 0,5%     
як основа під сироватку або гель-крем - до 2% 

Способи приготування.

1. Для створення гелю і гель-крему.Відміряти потрібну кількість (0,6-1,5%), додати воду, перемішати. Якщо утворилися грудочки - перемішати через деякий час. При необхідності відрегулювати в'язкість додатковою кількістю води, ввести масла (до 10%).
2. Для створення крему і крем-гелю.Ввести до складу масляної фази і диспергіровати. Додати водну фазу. Добре перемішати. Можна використовувати в якості єдиного емульгатора, при холодному і гарячому процесі.
3. Додати в готову емульсію, в разі недостатньої в'язкості або ознаках розшарування. Можна вводити поетапно, зазвичай до 0,5%.

Ольга
Заказ получила быстро. Делала предоплату и немного переживала, т.к. уже был опыт с недобросовестными продавцами. В данном случае все прекрасно - все получила, всем довольна! Буду и в дальнейшем сдесь делать заказы!
cbc9be3520c3cb10b6123eadda4930bb.jpeg
Анастасия
Отличный гелеобразователь! В пропорциях ошибиться невозможно, добавляю "на глаз".
Написати відгук

Похожие товары

Ercamuls NF V со-емульгатор (аналог Polawax)

Ercamuls NF V со-емульгатор (аналог Polawax)

29 грн

Цетил-Стеариловий спирт С16:С18 (50:50)

Цетил-Стеариловий спирт С16:С18 (50:50)

61 грн

Емульфарма 1000

Емульфарма 1000

46 грн

Montanov L

Montanov L

45 грн

Natura tec ecomuls 2-in-1 емульгатор для зворотніх емульсій

Natura tec ecomuls 2-in-1 емульгатор для...

58 грн

Olivem 1000

Olivem 1000

74 грн

Рекомендовані товари