Категорії товарів

Картинки для Чоловіків!

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1153
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1158
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1162
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1751
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1752
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2000
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2490
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2491
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2492
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 2496
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 3988
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 3989
Цена
4.5 грн
шт

Водорозчинні картинки для чоловічого мила - універсальний декор для ефектного подарунка. 


Подарунки, зроблені власноруч, знову входять в моду і починають цінуватися. І це при тому, що даруватель не обов’язково має брати участь у виготовленні. Хендмейд, екостиль, відповідальне споживання - тренди минулих років і поки що не збираються здавати позиції. Окрім конкуренції в рецептурі і якості продукції, майстри і майстрині один поперед одного опановують нові підходи в декоруванні власних виробів.
Одним з топових інструментів у наданні фінального лоску милу є паперові водорозчинні картинки.
У даному розділі інтернет-магазину Aromasoap зібрані картинки для мила чоловічі. Сторінка названа так умовно, ми знаємо, що жінки теж люблять авто, стають на захист держави і вільні мати будь-які хоббі та уподобання, але нам здалося, що для полегшення пошуку потрібних компонентів така назва має право на життя. 

Водорозчинні картинки для декорування мила здобули шалену популярність через:
- можливість обрати декор для будь-якого випадку
- легкість у використанні
- невисоку ціну

- безпечність та гіпоалергенність матеріалу
- високу декоративну цінність.
До того ж у майстрів в Україні є можливість роздрукувати картинку за власним дизайном і зробити дійсно унікальний подарунок.
Під час поєднання картинки і мильного бруска варто пам’ятати лише про одне правило. Зображення необхідно змочити спиртом щоб воно правильно зафіксувалось в матеріалі основи. Ні додаткових хитрощів, ні особливих навичок - все- просто, швидко і красиво.

Купити ці картинки, як ви вже зрозуміли, можна за допомогою цього ж сайту або завітавши до нашого торгівельного майданчику в Києві. Замовлення відправляються максимально оперативно по всій території країни, відгуки про товар ретельно вивчаються і беруться до уваги в подальшій роботі.

Рейтинг сторінки: