Категорії товарів

Флакони для парфумів

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5416-8290
шт
Артикул: 6400
Цена
13 грн
шт
Артикул: 2074-933
шт
Артикул: 5438-8336

Немає на складі

Артикул: 6481
шт
Артикул: 2072-935
шт
Артикул: 2071-970
шт
Артикул: 3279-2131
шт
Артикул: 2642-3087
шт
Артикул: 3627-2381
шт
Артикул: 5436-8334
шт
Артикул: 6269-9462
шт

Флакони - настрій ваших парфумів

Перше враження справити вдруге неможливо, це відомо усім. Цей вираз правдивий як щодо людей, так і для парфюмів. Навіть найкращий аромат, заключений в непривабливий флакон для парфумів, може не знайти свого покупця та шанувальника. Але ж нас такий варіант не влаштовує, правда? Для того, щоб аромат, створений вами, справляв незабутнє враження, його хотілось отримати в подарунок, купити, заполучити у будь-який спосіб - потрібна гідна упаковка, якісна і красива тара для парфюмерії. І не важливо, розливаєте ви придбані брендові аромати чи творите власні шедеври - без придбання парфумерних флаконів вам не обійтись.

Флакони бувають різні

В залежності від консистенції продукту, його кількості та естетичних вподобань, інтернет-магазин Аромасоап може запропонувати наступні види тари під парфуми: 

  • ємності для пробників
  • флакони-роллери
  • флакони з прозорого скла
  • флакони з кольорового скла
  • копії брендових флаконів
  • пластикові флакони

Усі флакони для парфумів, окрім роллерболів, мають спеціальний розприскувач-атомайзер. Він незамінний для економного та точного нанесення парфуму на одяг чи шкіру. Флакони-роллери частіше використовуються для більш густих, масних за консистенцією ароматичних сумішей, наносити які за допомогою атомайзера небезпечно, адже можна замастити одяг чи волосся.
Тара з прозорого чи кольорового скла, а також копії брендових флаконів відрізняються лише дизайном та об’ємом, ціна на них теж більш-менш схожа. А от дешевші пластикові флакони ми рекомендуємо використовувати лише для транспортування парфуму, тривале зберігання може спровокувати реакцію спитрту з пластиком та непередбачувані наслідки для аромату. 


Купити  флакони для парфумів в Україні

Популярна практика “розпивавння” брендової парфумерії та еволюція експериментів хенд-мейдерів спровокували насичення ринку Києва та інших міст країни тарою для косметики та парфумів. Пляшечки з парфумами є одноразовими, інший аромат у спорожнілу ємність не наллєш, треба купувати. Наш магазин пропонує оптимальну за співвідношенням ціна/якість продукцію, а для тих, хто купує партіями, діють постійні та сезонні знижки.
Різнобарвне скло, різноманітний дизайн та об’єми - ми впевнені, що у нас ви знайдете той самий флакон, якого гідна ваша продукція.

Рейтинг сторінки: