Категорії товарів

Рідкі масла

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 347-189
шт
Артикул: 4480-3425
шт
Артикул: 4074-2979
шт
Артикул: 346-3196
шт
Артикул: 1478-199
шт
Артикул: 1600-202
шт
Артикул: 2513-298
шт
Артикул: 593-205
шт
Артикул: 2251-288
шт
Артикул: 3346-2164
шт
Артикул: 592-1899
шт
Артикул: 2209-285
шт

Косметичне масло - це унікальний продукт, як для нашої шкіри, так і для здоров'я організму в цілому. Його різновиди отримують з рослинної сировини шляхом екстракції чи пресування. За рахунок цього олія зберігає у своєму складі багато корисних властивостей та речовин, що їх містить самі рослини.

Сьогодні, це досить широка категорія масел, відмінною рисою яких є властивість не ставати густрими при охолодженні. Основна користь косметичних олій полягає у вмісті ненасичених жирних кислот - вони дозволяють речовині легко розтікатись та швидко вбиратись шкірою.

Косметичні масла використовуються:

 • як самостійний продукт;
 • для виготовлення будь-яких емульсій;
 • при виготовленні мила з нуля.

В питаннях використання, вкрай важливий вид косметичної олії - рафінована чи нерафінована. Вони відрізняються між собою способом виробництва. Рафіновані олії чистіші і, навіть, візуально більш прозорі. Переважно використовуються для миловаріння, а також для виготовлення прозорих косметичних продуктів. Нерафіновані, отримають одразу після віджиму (без подальшої очистки), завдяки чому вони зберігають в своєму складі більше корисних речовин, а головне - Вітамін Е та інші складники для здоров'я шкіри. Їх частіше частіше при виготовленні косметики за рахунок активного впливу на клітини.

Переваги натуральних олій для миловаріння

Натуральні олії - це вже готові косметичні засоби, які представлені в біодоступній формі (прийнятному варіанті для нашої шкіри). Правильний підбір цих речовин та їх регулярне використання дозволить забезпечити здоров'я для шкіри та волосся.

Косметичні олії можуть використовуватись як базові чи доглядові. Базові мають таку специфічну назву з ряду причин. По-перше, через те що в них розбавляють ефірні олії, а по-друге, саме цей компонент виконує транспортувальну функцію - доставляє корисні речовини в клітини шкіри.

Натуральні олії мають цілий ряд корисних властивостей:

 • не містять консервантів та штучних барвників, дозволяючи вам створювати безпечний та натуральний продукт;
 • можуть використовуватись в якості самостійних доглядових засобів;
 • добре сприймаються клітинами шкіри;
 • знижують агресивність поверхнево-активних речовин;
 • містять величезну кількість корисних складників: біологічно активні компоненти, вітаміни, жирні кислоти і т.ін.

Корисні властивості, що їх має олія, здебільшого визначається рослинною сировиною, з якої вона виготовлена. Цікаво, що крім певного способу впливу на шкіру (антисептичний, зволожуючий, тонізуючий, загоюючий рани і т.ін), також існують натуральні олії, які грають важливу роль в процесі виготовлення мила. Так, масло зародків пшениці, кунжутне та деякі інші, покращують піноутворення в милі з нуля.

Обрати косметичну олію можна виходячи з її властивостей:

 • мигдалева олія багата ліноленовими та олеіновими кислотами, які стимулюють відновлювальні процеси, попереджують появу запалень та лущення шкіри;
 • масло авокадо містить високу концентрацію “вітамінів краси” A, D та E. За рахунок чого часто використовуються в антивіковий косметиці, адже воно має сильний омолоджувальний вплив;
 • часто можна зустріти косметичні масла для волосся в різних відновлюючих рецептурах - це арганове, макадамії, кокосове і т.д.;
 • олія виноградної кісточки широко відома як цілюща речовина для проблемної шкіри. Вона також допомагає при алергічних реакціях і, навіть, опіках;
 • олія абрикосової кісточки попереджає втрату вологи, допомагає шкірі відновлюватись та зволожує її.

Для ефективного використання рідких олій важливо не тільки купити косметичне масло для обличчя, але і правильно його ввести в рецепт, а також  і дотримуватись умов зберігання, особливо якщо мова йде про нерафіновані масла. Останні, через свій не очищенний склад, вкрай чутливі до перепадів температур, окислення та перегрівання.

Для прикладу, зберігати косметичні рослинні олії варто за кімнатної температури (24С). Більш низькі температури приведуть до того, що олія стане мутною і густішою, хоч і не втратить свої властивості.

Купити косметичні олії в Україні

В інтернет магазині Aromasoap ви можете придбати косметичні масла для волосся і шкіри за доступною ціною з доставкою в будь-яке місто України. Наш каталог пропонує широкий асортимент косметичних олій та масел, які можуть бути використані для виготовлення косметики чи мила ручної роботи, а також, в якості самостійного косметичного продукту для здоров'я шкіри, волосся і тіла (для прикладу, в якості олії для масажу).

В косметології, рідкі олії та їх суміші активно використовуються в різних ситуаціях. Правильно підібраний коктейль допомагає регенерувати пошкоджені клітини, відновлювати шкіру, покращувати її стан при вугревих висипаннях, насичує вологою та корисними речовинами, а також, в загальному, допомагає зберігати здоров'я та красу.

При виготовленні мила та доглядових продуктів, косметичні олії використовуються як рідкі жири, в які можна вводити ефірні олії, за рахунок чого створюються повністю натуральні рецептури, без штучних компонентів.

Інтернет магазин АРОМАСОАП - це широкий вибір інгредієнтів для виготовлення мила, свічок та косметики. Тут ви знайдете все необхідне для розвитку свого хобі та реалізації будь-яких творчих задумів. Для зручності новачків та досвідчених майстрів, в нашому каталозі ви можете знайти різноманітні фасовки необхідних вам засобів, за доступними цінами. Це дозволить купувати ту кількість товару, яка необхідна саме вам.

Зверніть увагу, що на сторінках сайту Аромасоап також доступні різноманітні рецепти косметики, мила (з нуля та з основи) і багато іншого. Всі запропоновані ідеї перевірені досвідченими майстрами і, за наявності необхідних інгредієнтів та інвентаря, ви також з легкістю зможете їх повторити! Розвивайте свою творчість разом з інтернет магазином aromasoap.com.ua

Рейтинг сторінки: