Категорії товарів

Все для випічки

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6640
Цена
350 грн
шт
Артикул: 2794
Цена
140 грн
шт
Артикул: 431
Цена
241 грн
шт
Артикул: 2721
Цена
152 грн
шт
Артикул: 2724
Цена
79 грн
шт
Артикул: 2725
Цена
68 грн
шт
Артикул: 2726
Цена
106 грн
шт
Артикул: 5574
Цена
7 грн
шт
Артикул: 6093
Цена
144 грн
шт
Артикул: 6241
Цена
37 грн
шт
Артикул: 6242
Цена
36 грн
шт
Артикул: 2892
Цена
126 грн
шт

Історично так склалось в Україні, що хазяйка, яка не вміє поводитись з тістом та пекти пироги і торти, вважалась не зовсім повноцінною. За минулі роки цей стереотип трошки послаб, адже ринок кондитерських виробів насичений якісними пропозиціями і часто купити продукцію майстра набагато простіше, швидше і якісніше, ніж морочитись самій.
Також значно полегшилось життя господинь, які полюбляють творити випічку та професійних кондитерів - купити кондитерські товари не проблема, хоч в спеціалізованих маркетах, хоч в інтернет-магазинах.

Товари для випічки , представлені на сайті Aromasoap поділяються на:
- форми для випічки
- кондитерські плунжери
- набори штампів
- інструменти для випічки та інше.

Форма для випічки - незамінний предмет, яких входить в кондитерські товари. Широке застосування отримали форми з силікону. Вони зручні, тісто в них не приліпає і добре виймається.

Плунжер і штампи

Зараз модно покривати торти мастикою і декорувати їх марципановими фігурками або прикрасами з мастики. Плунжер для мастики допоможе створити такий декор: полунички, вишеньки, листочки. Плунжери представляють собою міні-поршневі механізми з насадкою або набором змінних насадок для видавлювання форм на тесті або мастиці. Плунжери кондитерські в експлуатації прості, необхідно притиснути плунжер з обраної насадкою до мастики і витягнути готову форму за допомогою поршня.

Штампи для випічки дуже приваблюють дітей, адже так весело разом з мамою на заготовках печива залишити чарівні відбитки!


Купити все для випічки в Києві

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі великий вибір кондитерських товарів за приємними цінами. У нас є все для випічки, декорування готових виробів, створення шоколадних цукерок і багатьох-багатьох інших кондитерських шедеврів. Асортимент постійно оновлюється, регулярно проходять акції та оголошуються знижки.

Вся продукція виконана з харчового сертифікованого матеріалу.  

Для тих, хто має бажання, але не має досвіду і боїться підступитись до цієї справи, ми ведемо блог з детальними рецептами та покроково розписаним процесом. 

Готуйте з задоволенням для себе і своїх близьких!

Рейтинг сторінки: