Категорії товарів

Пластикові формочки

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6147
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 6146
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 4438
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 2934
Цена
32.00 грн
шт
Артикул: 3585
Цена
52.00 грн
шт
Артикул: 5882
Цена
19.00 грн
шт
Артикул: 5905
Цена
28.00 19.00 грн
шт
Артикул: 5903
Цена
19.00 грн
шт
Артикул: 6185
Цена
28.00 19.00 грн
шт
Артикул: 6190
Цена
28.00 19.00 грн
шт
Артикул: 6267
Цена
35.00 32.00 грн
шт
Артикул: 6188
Цена
28.00 17.00 грн
шт

Пластикові форми для мила - один з найпопулярніших розділів нашого інтернет-магазинаФорми з пластику для мила приймають розплавлену мильну основу, передаючи ту чи іншу обрану фактуру, при цьому вдячно від'єднуючись від застиглого мильного брусочки.


Прості та СКЛАДНІ ПЛАСТИКОВІ ФОРМОЧКИ ДЛЯ МИЛА

Пластикові форми мають різноманітні рельєфи. Популярні прості пластикові форми як то коло, квадрат, овал. У такі фігури заливають всілякі комбінації мильної основи. Наприклад, різнобарвне листкове мило, мило з іграшкою, мило з мильним конфетті. Незамінні прості плоскі пластикові форми для створення індивідуального мила з водорозчинною картинкою.

Пластикові форми, пропоновані на сайті Аромасоап, українського, російського виробництва, а також англійські пластикові форми для мила.

Знахідкою для миловарів є пластикові пластини форм, наприклад, для мила алфавіт, або фруктова планшетка. За допомогою таких форм виходить міні мило, прикраси для декоративного оздоблення мильних брусочків.

Пластикові форми для мила в Україні дуже популярні, і ось з яких причин:

  • Простота у використанні. Пластикові форми не вимагають особливого догляду, промийте їх після роботи проточною водою і витріть насухо бавовняним або паперовим рушником. Працювати з такими формами легко, якщо дотримуватися базових правил миловарів. Щоб формочка не тріснула в перший же день, намагайтеся температуру мильної основи остуджувати до ≤70 градусів Цельсія перед тим, як заливати.
  • Ціна. Вони значно дешевші, ніж силіконові, тому купити пластикові форми для мила  можна стільки, скільки душа забажає. 

Щоб уникнути пухирців повітря в шматочку мила, пластикові форми обприскуються спиртом з пульверизатора безпосередньо перед заливкою. Після заливки мильної основи, щоб вона швидше застигла, формочки з милом поміщають в холодильник. Після холодильника мило застигне і трохи відійде від стіночек форми. Завдяки цьому ви запросто отримаєте мильний шедевр з формочки. Якщо мило щільно сидить в формі, "помасажуйте" його по боках і запустіть повітря між милом і формочкою. Все обов'язково вийде.

КУПИТИ формочки з ПЛАСТИКА ДЛЯ МИЛА

Широким асортиментом пропонує Aromasoap тематичні форми для мила, такі як новорічні пластикові форми, великодні, пластикові форми до Дня закоханих та форми для мила на 8 березня. Крім цього форми для мила з Днем народження, зі Знаками зодіаку, квіткова тематика і форми для подарункового мила. Дешеві пластикові форми - це знахідка миловарів для створення мила в подарунок і на ярмарок.


Купити форми для мила в Києві і по Україні через сайт Aromasoap дуже просто. Зв'яжіться з менеджерами по телефону і озвучте, які форми з пластика вас зацікавили, і вже наші співробітники оформлять вам замовлення. Також купити форми для мила можна власноруч через сайт, натиснувши біля формочки, що сподобалась, яскраву кнопку "купити" і заповнивши доступні форми для оформлення замовлення.

Рейтинг сторінки: