Категорії товарів

Силікони, Емоленти

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1804-164
шт
Артикул: 3223-2042
шт
Артикул: 4595
Цена
93 грн
шт
Артикул: 5310-7939
шт
Артикул: 2681-1686
шт
Артикул: 4960-3907

Немає на складі

Артикул: 5418-8295

Немає на складі

Артикул: 4045-2945

Немає на складі

Емолентами в косметичних засобах називають ті компоненти, що створюють приємні тактильні відчуття крему. Для прикладу, багато хто з нас знає, що креми з однаковим складом та впливом можуть відчуватись на шкірі по-різному. Деякі створюють жирну плівку, деякі “провалюються” в шкіру, а треті лишають після себе відчуття оксамитової шкіри. От саме ці відчуття, здебільшого, і є задача, яку вирішують емоленти.

Емоленти визначають:

 • наскільки добре засіб розподіляється по шкірі;
 • як швидко він буде вбиратись;
 • відчуття на шкірі, які лишаються відразу після використання.

Дію, що її проявляють емоленти, відбуваються виключно у верхньому шарі епідермісу - саме там вони і закріплюються. Однак, окрім такого виключно косметичного ефекту, емоленти також впливають на формування захисного бар'єру поверхні шкіри. Той захисний шар допомагає утримувати вологу в клітинах, забезпечує ефективне зволоження і, що не менш важливо, посилює вплив біологічно активних компонентів косметичних засобів. Таким чином завдяки емолентам в косметиці суха шкіра насичується вологою, а в косметиці для жирної шкіри можна зменшити вміст “важких” інгредієнтів на користь більш легких - тих що не забивають пори.

Види та переваги

Сьогодні емоленти використовуються в багатьох рецептурах. Їх властивості допомагають покращувати продукти, зарахунок чого дуже подобаються професійним майстрам.

Функція емолентів в косметичних засобах:

 • покращують тактильні властивості продукту;
 • попереджують втрату вологи шкірою;
 • косметологічні засоби з емолентами краще розподіляються по поверхні та швидко вбираються;
 • створюють невагому плівку на поверхні епідермісу, яка не дає шкірі висихати;
 • моментально знімають відчуття сухості.

Очевидно, що найкращі емоленти - це не просто маркетинговий хід, що дозволяє тільки поверхнево впливати на шкіру. По факту, ці інгредієнти позитивно впливають на стан клітин і навіть допомагають у лікуванні дерматитів.

До емолентів також відносяться силікони. Ці компоненти відомі багатьом. Існує думка, що силікони приносять шкоду. Однак не просто так вони все частіше стають ефективним інгредієнтами для домашньої косметики. Давайте розберемось в особливостях цього продукту.

За своїм походженням силікони можна назвати штучними жирами, що здатні подарувати цілий ряд переваг косметичним засобам. Але, якщо бути максимально відвертими, то варто одразу зазначити, що такий інгредієнт і справді специфічний - варто добре розуміти не тільки його властивості, але і не дуже зручні побічні ефекти.

Властивості косметичних силіконів:

 • створює приємну шовковисту текстуру засобу, яка легко розподіляється по поверхні;
 • закріплюється на поверхні шкіри чи волосся, створюючи невидиму плівку, яка попереджає пересихання клітин та втрату вологи;
 • має миттєвий ефект - відразу після використання шкіра буде гладенькою та оксамитовою на дотик;
 • прискорює загоєння ран та пошкоджень.

Такі властивості, безумовно, знаходять популярність в косметиці для сухої шкіри. Але існує і вагомий недолік - для проблемної та жирної шкіри силікони стануть безпосередньою причиною забитих пор, вугрових висипань і т.д. І саме через цю особливість такого інгредієнта, його прийнято вважати шкідливим. Однак в косметиці для волосся, сухої або в’янучої шкіри, наповнювач силікон просто незамінний.

Силікони в косметиці для волосся розгладжують лусочки волосини, склеюють кінчики і відновлюють структуру, за рахунок чого відразу після використання такого засобу волосся виглядає більш доглянутим, гладеньким та блискучим. До того ж, такі переваги будуть досить очевидними вже після першого використання.

В декоративній косметиці силіконові компоненти здатні впливати на те наскільки добре засіб буде розтікатись, відповідно забезпечує його економічне нанесення тонким шаром і рівномірне розподілення поверхнею шкіри.

Силікони в косметиці:

 • не бояться перепадів температур та нагрівання;
 • не взаємодіють з іншими інгредієнтами засобу, зберігаючи свої властивості при цьому;
 • стабільні та хімічно нейтральні;
 • не мають смаку, запаху та кольору.

Купити емоленти в Україні

На сайті aromasoap.com.ua ви можете купити емоленти та рідкі силікони для ваших косметичних засобів за доступними цінами. Продукція, що представлена в нашому каталозі - це якісні товари від перевірених постачальників, які стануть чудовими інгредієнтами для вашої натуральної косметики.

Ця сторінка сайту - це різноманітні емоленти, які покращують тактильні властивості вашої косметичної продукції, а також нададуть засобу цілий ряд позитивних властивостей, що попереджають в'ялість та зневоднення шкіри.

Рейтинг сторінки: