Категорії товарів

Молди з харчового силікону

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4504
Цена
100 грн
шт
Артикул: 4505
Цена
100 грн
шт
Артикул: 4506
Цена
100 грн
шт
Артикул: 4507
Цена
100 грн
шт
Артикул: 4508
Цена
100 грн
шт
Артикул: 4509
Цена
105.5 грн
шт
Артикул: 4510
Цена
105.5 грн
шт
Артикул: 4511
Цена
105.5 грн
шт
Артикул: 4512
Цена
100 грн
шт
Артикул: 4513
Цена
100 грн
шт
Артикул: 4514
Цена
100 грн
шт
Артикул: 4515
Цена
99.72 76 грн
шт

Силіконові молди використовуються для того, щоб оригінально прикрасити ваше мило. За своїм зовнішнім виглядом вони аналогічні до пластин форм, однак мають цілу низку вагомих відмінностей.

  1. По-перше, в молдах для миловаріння все елементи пластини різні, однак вони об'єднані спільною тематикою (новорічні, квіти, персонажі мультфільмів і т.д.). Це дозволяє вам використовувати різні декоративні елементи в одному милі;
  2. По-друге, кожна форма молду може відрізнятись від іншої за розміром та об'ємом. Що також суттєво додає оригінальності та декоративності милу, а ще значно розширює ваші можливості у використанні такого інструменту;
  3. По-третє - деталізація. Кожен елемент силіконового молду виконується з максимальною точністю, щоб готовий результат міг не тільки потішити майстра, але й викликати захоплення у всіх оточуючих.

Використання молдів для мила дозволяє в декілька разів підвищити рівень майстерності, оскільки завдяки ним ви:

  • приділяєте особливу увагу оформленню готового продукту;
  • детально працюєте над найменшими елементами;
  • виготовляєте кінцевий продукт, який не може не зацікавити покупця.

Види силіконових молдів для миловаріння 

В миловарінні молди почали використовуватись відносно недавно, однак вони дають можливість розсувати творчі межі при виготовлені оригінального мила. Завдяки чому цей інструмент встиг завоювати не аби яку популярність серед досвідчених майстрів.

В загальному, силіконовий молд виглядає як гнучка форма, на якій об'єднані вироби подібної тематики. Фігурки, які миловари створюють з використанням молдів, дозволяють прикрасити більші шматочки мила та доповнити більш об'ємні роботи. І хоч спершу молди використовувались лише в кондитерській справі, сьогодні вони знайшли широке використання і в миловарінні.

Переваги молдів:

  • високий рівень деталізації;
  • оригінальний спосіб оформлення мила;
  • різні за розміром, виглядом та об'ємом фігурки дозволяють створювати справжні композиції;
  • розширення можливостей для виготовлення мила ручної роботи.

Для виробництва молдів використовується міцний силікон, який більш витривалий до високих температур аніж той, що в звичайних формах. Силікон в молдах витримує до 230С, за рахунок чого може запікатись навіть в духовці. Тому розплавлена основа не деформує матеріал і, до того ж, не вступає в хімічну реакцію з вмістом (не передає колір чи запах мильній основі).

Враховуючи ступінь деталізації самих молдів, вони виготовляються таким чином, щоб мильна основа лягала максимально рівно без бульбашок та порожніх місць. Це дозволяє в найдрібніших деталях передати рельєф, тонкі елементи та багато іншого. Ці реалістичні елементи роблять мило по-справжньому вражаючим та не залишать рівнодушним нікого.

Силіконові молди для мила, окрім всього про що ми вже говорили - це не тільки декоративний прийом, але і ефективний стимул для розвитку творчості. Адже відкриваючи для себе можливості мініатюрних форм, а також успішно втілюючи в життя свої задуми, ви можете отримати величезне натхнення в миловарному мистецтві.

Купити молди силіконові для миловаріння 

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете купити силіконові молди для мила за доступними цінами і з доставкою в будь-яке місто України. Наш сайт - це найповніший асортимент всіх необхідних інгредієнтів, інструментів та інвентаря для миловаріння. Тут вигідно купувати товари і новачкам і тим, хто вже встиг перетворити своє улюблене хобі на реальну прибуткову роботу.

Каталог сайту пропонує вам на вибір широкий асортимент молдів для мила з різною тематикою, видом та оформленням. Завдяки цьому, ви можете створювати не просто оригінальні шматочки мила, але і справжні мільні композиції, які здатні вразити навіть найбільш вибагливих покупців.

Купуйте на нашому сайті все необхідне для своєї творчості, адже ми чудово знаємо про потреби та інтереси миловарів, завдяки чому маємо можливість запропонувати найвищий рівень сервісу для вас. Швидка доставка, доступні ціни, різні варіанти фасовок, щоб ви змогли реалізувати абсолютно різноманітні ідеї. А в розділі з рецептами ви знайдете корисні поради по виготовленню мила, а також задуми  для натхнення, що стануть в нагоді новачкам та досвдченим майстрам.

Рейтинг сторінки: