Категорії товарів

Ароматизатори для свічок

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4346-3383
шт
Артикул: 5724
Цена
47.00 грн
шт
Артикул: 1522
Цена
47.00 грн
шт
Артикул: 2899-1638
шт
Артикул: 6114-9284
шт
Артикул: 6115-9287
шт
Артикул: 6113-9281
шт
Артикул: 5385-8226
шт
Артикул: 2410-877
шт
Артикул: 4347-3386
шт

Ароматизатори для свічок - секретна зброя та чарівна паличка хендмейдерів. Ароматизована свічка - це вам не освіжувач повітря, основна її місія геть інша! Поєднання мерехтливого свічкового світла та витончених пахощів створює настрій, бадьорить чи розслабляє, доповнює атмосферу як вишенька - торт. Додані в склад свічки арома масла можуть тамувати головний біль, дезінфікувати приміщення та в цілому сприяють поліпшенню самопочуття. До того ж вдале використання масел та віддушок свідчить про майстерність та талант виробника. Опанувавши цю науку, майстер-свічкар ніколи не залишиться без захоплених коментарів, компліментів та подяки!

Переваги свічкових ароматизаторів

Незважаючи на те, що бажання експериментувати з усім, чим тільки можна, з'являється зазвичай ще під час першої спроби зробити свічку, ми рекомендуємо опанувати себе та відкласти свічкові ароматизатори на певний час. Для початку треба опанувати роботу з формами, познайомитись з властивостями компонентів основи, навчитись центрувати фітіль і т.д. і т.п. - базові речі, без яких будь-яке прикрашання є передчасним. Якщо з вищезазначеним нема проблем - можна братися до фігур вищого пілотажу та пускати в роботу ароматизатор для виготовлення свічок.

Надати свічці приємного запаху можна в декілька способів.

    • 1. Виготовити її з натурального бджолиного воску. Він не потребує додаткової ароматизації та природньо пахне медом.
    • 2. Використати натуральне аромамасло. Поводитись з ним треба дуже обережно, адже деякі ефірні компоненти змінюють властивості під час нагрівання і результат може бути геть неочікуваним.
    • 3. Взяти спеціальну віддушку. Найпростіший та найбезпечніший спосіб. Інтернет-магазини України сповнені пропозицій, ціни цілком прийнятні а ефект - гарантований. Уважно слідкувати за дозуванням, мити замащене ароматизатором приладдя, додавати в самому кінці - ось і всі хитрощі.

Купити ароматизатор для виготовлення свічок можна і в нашому інтернет-магазині. Всі товари, представлені у цій лінійці, є перевіреними, якісними та безпечними. Ми зацікавлені в тривалій і плідній співпраці з клієнтами, тож вибираємо для них лише найкраще від найкращих виробників. Творіть з задоволенням!

Рейтинг сторінки: