Категорії товарів

Ароматизатори для свічок

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6511-9845
шт
Артикул: 4346-3383
шт
Артикул: 2899-1638
шт
Артикул: 6114-9284
шт
Артикул: 6523-9859
шт
Артикул: 6051-9180
шт
Артикул: 6115-9287
шт
Артикул: 6113-9281
шт
Артикул: 5385-8226
шт
Артикул: 6664-10064
шт
Артикул: 2410-877
шт
Артикул: 4347-3386
шт

Ароматизатор у виробництві свічок - це, можливо, один з ключових компонентів у цьому процесі. Адже задача свічок не лише виконувати функцію освітлювальних пристроїв. Сьогодні вони ще й несуть затишок, що наповнює дім приємними ароматами, хорошим настроєм та теплом. Для цього, при виготовленні свічки в неї вводяться спеціальні речовини - різні ароматизатори та віддушки.

Ароматизатори для свічок повинні мати цілий ряд специфічних властивостей:

 • бути жиророзчинними, оскільки у складі свічки немає компонентів, що містять воду;
 • не вивітрюватись у готовій свічці, а лише вивільнятись при горінні;
 • бути безпечними - не виділяти шкідливих речовині.

Таким чином, далеко не кожен ароматизатор підійде для використання в свічках ручної роботи. Обирати його варто уважно та з розумом. Адже всі ми знаємо, що запахи виконують роль потужного тригера для людини, деякі аромати можуть пробуджувати спогади, створювати романтичний настрій, викликати апетит і багато іншого.

Хочемо зазначити, що в якості ароматизатора для свічок також нерідко використовуються ефірні олії. Але тут є одна складність, оскільки окрім запаху вони можуть впливати на стан людини (заспокоїти організм чи тонізувати його). В деяких ситуаціях це дуже вигідно, але у тому випадку, якщо ви робите свічку не для власного використання, ефект який може створити ефірна олія може бути непередбачуваним. В такому випадку краще зупинитись на ароматизаторах.

Види та переваги

Ароматизатори для свічок мають ряд специфічних властивостей, про які ми писали раніше. Це не харчові віддушки, а косметичні, тому їх не можна використовувати для приготування їжі.

Однією з найважливіших характеристик, на яку звертає увагу кожен, хто обирає ароматизатор для свічки - це запах. І якраз цей показник, у випадку свічок, є вирішальним при приготуванні рецепту.

Як вибрати аромати:

 • за сезонністю - ближче до весни  підійдуть легкі запахи; до новорічних свят добре пасують цитрусові та хвойні; з приходом осені приємно наповнювати дім ароматом сандалу та іншими деревними та мускусними нотами;
 • в якості органічного доповнення до рецепту. Найкраще обирати аромати, які будуть добре поєднуватись з іншими компонентами. Для прикладу, свічку зеленого кольору з соєвого воску підкреслить хвойний запах;
 • за впливом. Широко відомо, що аромати здатні по-різному впливати на наш організм. Тому для свічок варто обирати той ароматизатор, який буде правильно впливати на людину. Віддушки з ароматом їжі, кондитерських виробів здатні пробуджувати апетит, свіжі аромати налаштовують на робочий настрій, деревні запахи - розслабляють.

Підбираючи віддушки для свічок таким чином, ви зможете створити правильний настрій вдома чи на роботі, наповнити приміщення теплом та затишком.

В нашому інтернет магазині ви можете купити ароматизатори для свічок:

 • з насиченими приємними ароматами, які не змінюють свій запах при горінні основи;
 • не провокують алергічних реакцій;
 • прості у використанні та легко вводяться в рецепт свічки - змішуються з іншими інгредієнтами та різними видами воску;
 • не вивітрюються з готової свічки;
 • економічні у використанні.

Вдале поєднання інгредієнтів для свічок - це ідеальний спосіб для наповнення дому правильною атмосферою. Адже горіння живого вогню, приємний аромат та гарна форма свічки можуть створити настрій не тільки вам, але і всім оточуючим.

Купити ароматизатори для свічок в Україні

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете купити ароматизатори для свічок ручної роботи за доступними цінами. В нашому каталозі представлені віддушки з приємними та стійкими ароматами, які не випаровуються під час зберігання свічки, а навпаки, вивільняються під час її горіння. Склад нашого інтернет магазину знаходиться в Києві, за рахунок чого всі підтверджені замовлення доставляються до майстрій впродовж 1-3 днів.

Сайт aromasoap.com.ua пропонує вашій увазі ароматизатори для свічок:

 • з весняними квітковими ароматами (троянда, бамбук);
 • насиченими пряними запахами (сандал, ваніль);
 • смачні запахи (праліне, мигдаль, виноград).

Обираючи їх ви можете створювати настрій для себе, рідних та близьких.

Якість та особливості складу, що його має ароматизатор - це вкрай важливий момент. Майстри, які спробували хоч раз складні рецепти, чудово знають, що в цій справі існує безліч нюансів, багато з яких залежать від якості інгредієнтів, які використовуються. Тому ми працюємо лише з перевіреними постачальниками, щоб ви могли впевнено розвивати своє хобі і мали гарантовано хороший результат.

Рейтинг сторінки: