Категорії товарів

Запашки, ароматизатори

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1939-795
шт
Артикул: 1072-764
шт
Артикул: 931-737
шт
Артикул: 1994-801
шт
Артикул: 1081-770
шт
Артикул: 6511-9845
шт
Артикул: 934-749
шт
Артикул: 1938-7998
шт
Артикул: 5758-8755
шт
Артикул: 3525-2287
шт
Артикул: 5716-8707
шт
Артикул: 937-752
шт

В миловарінні переоцінити важливість та цінність ароматів - складно. Влучно підібраний запах мила допоможе налаштуватись на правильный лад, створити настрій на весь день, або ж просто подарує задоволення від використання цього продукту. Саме тому всі майсти миловаріння (починаючи з новачків і закінчуючи досвідченими спеціалістами) вкрай уважно підходять до процесу вибору ароматизатора для мила.

Ароматизатор для мила - це окремий клас речовин, які потрібні, щоб мило віддавало свій запах під час використання. Це саме той аромат, який ми відчуваємо, коли використовуємо різні косметичні чи миючі речовини.

Задачі, які виконують ароматизатори для мила:

  • визначають характерний запах продукту, який ви готуєте;
  • перебивають запах основи чи інших специфічних інгредієнтів;
  • доповнюють властивості рецепту.

Таким чином косметичний ароматизатор - це не просто запах, але і необхідність для всіх миловарів.

Види і переваги

В загальному, ароматизатори для мила відрізняються за різними характеристиками, спираючись на які ви зможете підібрати оптимальний продукт для своїх засобів.

На що варто звернути увагу при покупці:

  • індивідуальне сприйняття аромату, оскільки ми всі по-різному відчуваємо запахи;
  • чистота та стійкість - це дозволить вашому милу довгий час зберігати запах, навіть під час довгого зберігання;
  • гіпоалергенність засобу вкрай важлива, оскільки такий інгредієнт як ароматизатор, не має викликати алергічних реакцій чи висипань;
  • зручність вводу засобу в ваш рецепт.

Підібравши ароматизатори відповідно до таких характеристик, ви можете зварити якісне, безпечне та натуральне мило.

Зверніть увагу, що запах - це одна з ключових властивостей, що їх має мило. Тому досвідчені майстри завжди уважно підходять до використання тих чи інших ароматизаторів. Варто підбирати органічне поєднання аромату з іншими властивостями продукту. Для прикладу, милу з глибокими очищуючими властивостями краще за всі підійдуть легкі, натуральні, ненав’язливі аромати. В той час як кусочок з тонізуючою дією краще за все прикрасить енергійний запах літніх фруктів.

Не менш важливим є також наявність ефірних олій в складі. Всі миловари знають, що цей компонент - хороший інструмент для надання аромату і корисних властивостей. В такому випадку взагалі ароматизатори та віддушки не потрібні. Але варто враховувати, що цілий ряд ефірних олій можуть викликати алергічні реакції. Щоб уникнути таких неприємностей можна обрати ароматизатори.

Ароматизатори в миловарінні бувають:

  • харчові ароматизатори - натуральні компоненти, які відрізняють не тільки безпечність використання, але і специфіка ароматів. Частіше за все це один чистий запах фруктів або квітів. Вони не дуже стійкі та можуть вивітрюватись при довгому зберіганні. Натомість 100% безпечні та натуральні - підходять для дитячої чи веган-косметики;
  • запашки косметичні - використовуються для миловаріння та виготовлення косметики. Це ціла ароматична композиція, яка добре доповнить готовий продукт. Досить стійкі та зручні у використанні;
  • парфумерні віддушки - популярні парфумерні аромати, які перетворені для використання в миловарінні. Мають запах аналогічний до всесвітньо відомих парфумів.

У питанні вибору та використання різних запашок важливо попередньо протестувати їх на невеликій партії продукту. Вся справа в тому, що незалежно від якості інгредієнту, через специфічні пропорції чи поєднанні інших компонентів в рецепті, будь-яка віддушка може проявити себе не так як ви очікували.

Також, зверніть увагу на процент вводу засобу в мило - занадто великий вміст ароматизатору чи віддушки може погіршити інші характеристики продукту, такі як текстура чи якість піноутворення.

Купити ароматизатори для мила в Україні

В інтернет магазині АРОМАСОАП ви можете купити запашки для мила та бомбочок ручної роботи. Каталог нашого сайту - це широкий асортимент ароматів на будь-який смак. Тут ви знайдете натуральні харчові ароматизатори, які чудово впишуться в концепцію еко-товарів, а також спеціально створені композиції парфумерних віддушок, які так подобаються багатьом майстрам.

Наш інтернет магазин з радістю пропонує свої послуги як досвідченим миловарам, так і новачкам в цьому захоплюючому хобі. Для цього у нас представлені різні варіанти фасовок ароматизаторів та віддушок, щоб ви могли втілити в життя всі свої найсміливіші задуми.

Рейтинг сторінки: