Категорії товарів

Запашки, ароматизатори

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1939-795
шт
Артикул: 3254-2094
шт
Артикул: 1072-764
шт
Артикул: 931-737
шт
Артикул: 1994-801
шт
Артикул: 1081-770
шт
Артикул: 934-749
шт
Артикул: 1938-7998
шт
Артикул: 5758-8755
шт
Артикул: 3525-2287
шт
Артикул: 5716-8707
шт
Артикул: 937-752
шт

Людське обоняння хоч і не найчутливіше з усього тваринного світу, але запахи мають на нас величезний вплив. Вони можуть заспокоювати чи навпаки, збуджувати, викликати апетит чи навіть тамувати головний біль. До того ж у кожної людини свій смак, навіть найдорожчі і найпопулярніші парфуми не можуть подобатись ста відсоткам населення, обов’язково буде хтось, хто той аромат терпіти не зможе.
Підбираючи ароматизатори для мила, треба враховувати ці та безліч інших чинників, адже від них залежить комфорт і задоволення тих, хто користуватиметься продукцією. В процесі миловаріння можна використовувати як окремі отдушки для мила, так і створювати власні композиції ароматів. Це як найбільш творчий і приємний, так і найризикованіший етап, який підкориться тільки справжнім майстрам. І незалежно від того, монокомпозицію ароматизаторів ви використовуєте чи створюєте букет - пам’ятайте про помірність.

Для насичення запахом мила використовується:
- віддушка для мила.
Це суміш ефірних масел, пахучих речовин і т.д., створена спеціально для того, щоб додаватись в косметику.
- ароматизатори харчові.

використовуються в миловарінні не так часто, як віддушки. Через те, що ці ароматизатори є виключно натуральними, вони можуть непередбачувано прореагувати з іншими компонентами мила чи викликати алергічну реакцію. Однак запах мила, в якому використано харчовий ароматизатор, більш теплий, природній, ніжний. 

  • парфумовані композиції користуються величезним попитом у клієнтів нашого інтернет-магазину. У цьому розділі зібрані аналоги запахів популярних брендових парфумів, тож мило від Версаче чи шампунь від Ніни Річі - чому б і ні? Мода на аромати не стоїть на місці, тож наші менеджери постійно моніторять ринок віддушок щоб запропонувати вам найцікавіше і найпопулярніше. 

Купити ароматизатори харчові та віддушки в Україні не є проблемою. Багато сайтів та магазинів пропонують доволі великий вибір товару за різноманітними цінами. Перед тим, як купити ароматизатор для мила, зверніть увагу на виробника, почитайте відгуки і порівняйте вартість. Значно нижча від середньої по Києву ціна може бути сигналом про погану якість.продукту, яким можна зіпсувати не тільки все мило, а і настрій та навіть здоров’я того, хто ним користуватиметься.  

Обирайте уважно, творіть сміливо і нехай у вас все получиться!

Рейтинг сторінки: