Категорії товарів

Наповнювачі

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 769-182
шт
Артикул: 4030-2927
шт
Артикул: 2577-1229
шт
Артикул: 5324
шт

Косметичні наповнювачі використовуються в більшості відомих нам косметичних засобів. Вся справа в тому, що індустрія краси встигла створити певні стандарти того, як має виглядати той чи інший продукт, яка у нього має бути текстура, тактильні відчуття і так далі. Відповідно, користуючись тим чи іншим засобом, що не відповідає цим потребам, ми відчуваємо дискомфорт. Для прикладу, доглядовий крем для шкіри недостатньо естетичного білого кольору, викликає підозри, створюється відчуття ніби продукт зіпсовано. А як всі ми знаємо, ефективність рецепту - це далеко не основне. Адже відчуття, яке справляє косметика не менш важливе.

Щоб створити найкращі враження про свою косметику, майстри використовують найгарнішу тару і упаковку, підбирають приємні композиції ароматів і, звичайно, доводять до ідеалу інші характеристики продукту. Для цього і використовуються різні косметичні наповнювачі.

Наповнювач для косметики дозволяє:

  • покращити текстуру продукту;
  • робить приємним колір засобу;
  • відповідає за відчуття при нанесенні на шкіру.

Додаючи наповнювачі в свою косметику ви забезпечите правильне та приємне нанесення засобу, який не буде відчуватись на шкірі.

Особливості та використання

В мінеральній косметиці різного роду наповнювачі невід'ємний компонент. Вони дозволяють зробити ваші рецепти не тільки ефективними і натуральними, але і досконалими з точки зору їх подальшого використання - з приємною текстурою, кольором, відчуттями на шкірі.

Косметичні наповнювачі бувають:

  • діоксид титану - для ідеально білого кольору засобу;
  • стеарат магнію - створює правильну структуру продукту, попереджає утворення грудочок;
  • цитрат магнію потрібен для підтримання правильного рН рецепту, який забезпечує правильну роботу поверхнево-активних речовин;
  • фарм тальк - антисептик в косметичній промисловості.

Додаючи такі компоненти до своїх засобів, ви зможете покращити склад продукту, оскільки креми будуть зручні у нанесені та не залишать після себе відчуття липкості. До того ж, сама шкіра буде мати оксмативу текстуру, що сподобається абсолютно кожному, хто скористається вашим продуктом.

Користь таких косметичних наповнювачів далеко не завжди полягає в їх впливі на шкіру. Більшість з тих засобів які ми готуємо, на 90% складаються з корисних та важливих компонентів, але ще є ті 10%, що створюють приємні відчуття при використанні. Саме це і є ті наповнювачі про які йде мова на цій сторінці каталогу.

Купити мінеральні наповнювачі для косметики в Україні

В інтернет магазині АРОМАСОАП ви можете купити різні наповнювачі для косметики, які допоможуть вам покращити рецепти та створювати ідеальні за своєю текстурою, формою та кольором продукти.

Багато майстрів кремоварів на перших етапах розвитку свого хобі, вкладають максимум корисних компонентів в рецепти, щоб отримати природній і насправді ефективний засіб. Однак в процесі розвитку стає очевидним, що цього замало. Будь-який продукт має бути максимально збалансованим в питаннях ефективності, зручності використання та приємності застосування. В такі моменти постають питання правильної текстури крему та його кольору, відсутності грудочок в емульсіях та антисептичних компонентів. І саме для цього використовуються наповнювачі для косметики, які допоможуть зробити довершені рецепти.

Рейтинг сторінки: