Категорії товарів

Наповнювачі

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 769-182
шт
Артикул: 4030-2927
шт
Артикул: 2577-1229
шт
Артикул: 5324
шт

Наповнювачі для мила - це корисні або декоративні елементи, які можуть бути використані у милі ручної роботи.

Наповнювачі можуть покращувати текстуру мила, сприяти піноутворенню, підтримувати баланс елементів. Вони можуть бути натуральними та синтетичними, додвавати скрабуючий ефект чи навпаки, робити текстуру ніжнішою.

На сайті інтернет-магазину Aromasoap наразы представлены такі наповнювачі для мила ручної роботи:

Цитрат натрію - допоміжна добавка, застосовується в миловарінні з нуля як регулятор рН. Підтримка необхідного рівня рН важливо для коректної роботи консервантів та поверхнево-активних речовин.  Рівень рН може мимовільно змінюватися при зберіганні в слідстві гідролізу компонентів продукту, що в підсумку призводить до неефективності даного продукту та його швидкого псування.
Тальк - мінеральний наповнювач, що відповідає за антисептичні властивості косметики та поліпшує текстуру.
Діоксид титану - суха речовина, що не має правильної кристалічної будови. Не має смаку та запаху. Використовується в харчовій промисловості як добавка Е171. Має невисоку ціну та широкий спектр використання, що робить його популярним продуктом. 

Стеарат магнію - дуже дрібний, злегка мильний навпомацки порошок. Застосовується у миловарінні та косметології, додається в креми, пудри, тональні основи, дезодоранти, гелі та шампуні. Він регулює формування піни, робить продукцію однорідною, впливає на густоту продукції. Також застосовується у ролі філера, що здатен збільшити масу кінцевого продукту без зайвих затрат.
В якості скрабуючого наповнювача в милі можуть використовуватися:

кавова гуща

кокосова стружка

вівсяні пластівці

зернятка маку або кунжуту

цедра цитрусових

кукурудзяна крупа

рис

мигдаль

абрикосова кісточка


Все це бажано подрібнити в кавомолці і чим дрібніше, тим краще, для отримання ніжного, що не пошкоджуючого шкіру скрабу.

Купити наповнювачі в Києві

Деякі наповнювачі для мила ви можете знайти на власній кухні, а от дещо доведеться придбати. Найзручніший спосіб це зробити - скористатись формою онлайн-замовлення на нашому сайті. Якщо ви оплатите товар в першій половині дня, наші менеджери ще до вечора сформують посилку та відправлять її зручним для вас сервісом у будь-який куточок України.

Рейтинг сторінки: