Категорії товарів

Декупаж

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2758
Цена
17 грн
шт
Артикул: 5174
Цена
32 грн
шт
Артикул: 3567
Цена
81 грн
шт
Артикул: 4181
Цена
104 грн
шт
Артикул: 2765
Цена
53 42 грн
шт
Артикул: 4677
Цена
29 грн
шт
Артикул: 4682
Цена
17 грн
шт
Артикул: 2870
Цена
17 грн
шт
Артикул: 3556
Цена
29 грн
шт
Артикул: 3970
Цена
26 грн
шт
Артикул: 3978
Цена
44 грн
шт
Артикул: 2918
Цена
104 грн
шт

У цьому розділі Творчості у нашому інтернет-магазині представлені товари для декупажу. Декупаж (з фр. Decoupage - вирізати, вирізаний) зародився в XVII столітті у Венеції, за допомогою цієї техніки створювались модні в той час меблі у східному стилі. З плином часу творчий напрямок розвивався і досяг піку популярності на початку XIX століття в Європі. Здебільшого декупажем бавились дами, за його допомогою вони надавали вишуканості та індивідуальності побутовим дрібничкам: шкатулкам, туалетним приналежностям, кухонній утварі. Для України цей вид творчості відносно новий, але він стрімко завойовує популярність у майстрів-хендмейдерів. 

 
Головна перевага техніки “декупаж” - простота. Автору не потрібно мати художню освіту чи якісь спеціальні навички для того, щоб створити шедевр. Достатньо мати матеріали для декупажу, вільний час і хоч найменше почуття смаку.  
Матеріали для роботи в техніці декупаж можно розділити на два основних розділи:
- основа
- декор.

Основою може бути будь-що: порожня пляшка, кухонна дошка, стара шкатулка і навіть стіна. Все залежить від вас і вашої фантазії. Заготовки для декупажу можна як знайти вдома, так і купити на нашому сайті. Ми ретельно обираємо найякісніших виробників, слідкуємо за новинками форм та пропонуємо оптимальну ціну.
Асортимент товарів для оздоблення на сайті Aromasoap також в змозі задовольнити найвибагливішого творця. У нас ви можете купити серветки для декупажу, основи, клей, кракелюрний лак, пензлики, вижигатель і багато іншого.


Все для декупажу купити варто ще й для спільних занять творчістю з вашою дитиною. Матеріали для декупажу нешкідливі, за умови, що ви будете перебувати поруч з малям. Зробіть з ним новорічну іграшку, або годинник в техніці декупаж і отримайте купу задоволення разом.

Рейтинг сторінки: