Категорії товарів

Базові масла

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 347-189
шт
Артикул: 579-192
шт
Артикул: 4480-3424
шт
Артикул: 4074-2979
шт
Артикул: 1641-232
шт
Артикул: 4482
Цена
69.00 грн
шт
Артикул: 1597-2185
шт
Артикул: 2426-2188
шт
Артикул: 1783-2186
шт
Артикул: 2425-2187
шт
Артикул: 1598-2184
шт
Артикул: 1821-256
шт

Базове масло або масло-носій - натуральний продукт рослинного походження, що видобувається, як правило, з насіння, кісточок та горіхів рослин шляхом віджиму. Воно має знижену молекулярну масу, містить корисні моно- та поліненасичені кислоти, глибоко проникає в клітини шкіри та не викликає алергічних реакцій. Змішані з ефірними, базові масла забезпечують доставку корисних елементів в шкіру та безпечне нанесення.
Базові масла поділяються на:
     - рідкі. За кімнатної температури перебувають в рідкому стані, легко змішуються з аромамаслами, не потребують нагрівання.
     - тверді або баттери. За кімнатної температури перебувають в твердому або кремоподібному стані. Перед змішуванням треба розтопити на водяній бані.
     - водорозчинні. Перетворені на водорозчинну форму звичайні масла. Мають низьку в’язкість і зберігають усі корисні компоненти звичайних масел. 

Базові масла для волосся та обличчя

Цінність базових масел для шкіри та волосся пояснюється їхнім складом. Ці масла містять:

  • токофероли, 
  • фітостероли, 
  • поліненасичені жирні кислоти, 
  • воски, 
  • фосфатиди, 
  • весь ряд вітамінів — від А до U, 
  • тріглеціреди, 
  • ліпохроми. 

Ці елементи є незамінними в обмінних процесах шкіри, глибоко впливають на клітини та легко засвоюються. Завдяки ним стимулюється регенерація, підсилюється метаболізм, відновлюється циркуляція крові та лімфи, підвищується пружність та зволожується шкіра. Базові масла для обличчя  варто обирати враховуючи тип та призначення кінцевого косметичного продукту, тип шкіри, тип самого масла. Найпопулярніші масла для обличчя:
Абрикосове - зволожує, пом’якшує, живить, регенерує.
Авокадо - зволожує і живить.
Виноградної кісточки - ідеальне для обличчя. Звужує пори, знімає запалення, нормалізує роботу сальних залоз, зменшує целюліт.
Грецький горіх - пом’якшує і зволожує.

Жожоба - зменшує запалення, підвищує еластичність.
Зародків пшениці - ідеально для зрілої шкіри.

Іланг-іланг - дезінфікує, стимулює кровообіг.

Кокос - зволожує, знімає запалення та подразнення.

Макадамії - стимулює мікроциркуляцію крові, живить та захищає від зовнішніх подразників.
Ши (Каріте) - зволожує, допомагає при болях в суглобах та розтягах, створює захисний УФ бар’єр на шкірі.

Корисний вплив складових базових масел відчуває на собі і волосся. Для догляду за ним використовуються як чисті масла у вигляді масок, так і продукти з додаванням масел - шампуні, мила, бальзами і т.д. 

Базові масла, багаті корисними речовинами і вітамінами, знайшли найширше застосування в миловарінні. Рідкі, тверді і водорозчинні компоненти, насичені мікро- і макроелементами, дозволяють створювати мило ручної роботи та іншу косметику чудової якості. Базове масло для мила дозволяє пом'якшити агресивне лужне середовище і в результаті отримати мило з корисними властивостями. Рафіновані і нерафіновані рідкі масла представлені на сторінках інтернет магазину Аromasoap. Неперевершеним лідером серед твердих масел, що застосовуються в миловарінні, є пальмове і кокосове базові масла. Завдяки додаванню в мило подібних компонентів, майбутній брусочек наділяється певною твердістю, що дозволяє йому зберігати форму і не розмокати в мильниці.

Купити базові масла    в Україні можна зручно і за чесну ціну. Такі умови створені на сайті нашого інтернет-магазину. Перед придбанням радимо ретельно ознайомитись з властивостями обраного масла і визначити, чи саме воно потрібно вашій шкірі або волоссю? Товари, куплені на сайті та оплачені до обіду, відправляться за вказаними адресами того ж дня, а ті, хто мешкає в Києві, можуть забрати замовлення самостійно, адреса є наверху сторінки. 

Рейтинг сторінки: