Категорії товарів

Базове масло

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 347-189
шт
Артикул: 579-192
шт
Артикул: 4480-3424
шт
Артикул: 4074-2979
шт
Артикул: 4482
Цена
109 грн
шт
Артикул: 346-3196
шт
Артикул: 1597-2185
шт
Артикул: 1598-2184
шт
Артикул: 1821-256
шт
Артикул: 1784-2183
шт
Артикул: 6148-9324
шт
Артикул: 1478-199
шт

Базові олії виготовляють з різних кісточок, насіння, горіхів та ядер, методом холодного пресування з наступною фільтрацією. Рослинне походження цих засобів і такий спосіб виробництва дозволяють зберегти в складі масла різні корисні для шкіри та волосся речовини, такі як: полінасичені жирні кислоти, вітаміни та інше.

За своєю молекулярним складом вони схожі з ліпідною мантією шкіри, завдяки чому легко сприймаються клітинами та передають їм свої корисні властивості. Через такий ефект базові масла ще називають транспортними, тобто тими, які транспортують корисні речовини в клітини. Відмінність від ефірних олій полягає в тому, що базові більш важкі, мають ледь відчутний аромат того рослинного продукту, з якого вони отримані. В той час як ефірні, навпаки, мають виражений запах та вкрай сильну (іноді навіть агресивну) дію, зарахунок чого не використовуються в чистому вигляді і потребують вводу в рецептури, якраз з використанням базових масел.

Різновиди базових масел

При виготовлені мила чи різноманітних косметичних засобів по догляду за шкірою обличчя, волоссям або тілом, майже завжди використовуються базові масла, як основа для живильних формул. Зустрічаються як моно-рецепти (на основі одного вида масла), так і масляні суміші для досягнення максимального ефекту від впливу мила чи косметики.

Базові масла для мила бувають:

  • рідкими - легкі та леткі, легко змішуються з ефірними оліями без попереднього нагрівання. Їх основна відмінність від інших полягає в тому, що при кімнатні температурі вони лишаються рідкими. Залежно від типу очистки бувають: рафінованими і нерафінованими. До рідких відносять: олію виноградної кісточки, авокадо, мигдалю, грецького горіха, аргани і т.ін;
  • тверді (або баттери) на відміну від попередньої групи, навпаки, при кімнатній температурі лишаються в твердому або кремоподібному стані. Тому перед початком роботи таке масло потрібно розтопити на водяній бані і, тільки тоді, змішувати з ефірними оліями та іншими косметичними компонентами. Баттери - це масло ши, кокосове, какао, пальмове і т.д.;
  • водорозчинні масла - це традиційні бази, однак при виробництві їх спеціально перетворюють у водорозчинну форму, щоб зберегти всі корисні властивості звичайних жирних олій. Така форма дозволяє знизити в'язкість готової емульсії, за рахунок чого може використовуватись в більш різноманітних формулах. У водорозчинному вигляді масла бувають: масло бавовни, жожоба, макадамії і т.д.

Властивості, що їх може мати базова олія, визначаються рослинною сировиною, з якої вони виготовлені:

  • олія виноградної кісточки - чарівна паличка для проблемної шкіри;
  • баттер Ши чудово зволожує та пом'якшує шкіру;
  • масло зародків пшениці часто зустрічається в антивіковий косметиці, оскільки допомагає зволожити в'янучу шкіру, зменшує дрібні зморшки;
  • олія авокадо - ще один інгредієнт з омолоджуючими властивостями, який ідеально підійде для сухої шкіри, оскільки допомагає повернути їй тонус та пружність;
  • в миловарінні популярні, в якості базових масел: пальмове, кокосове і касторове, які значно покращують піноутворення в милі з нуля.

Обирається базова олія виходячи з рецепту продукту який ви хочете виготовити, його подальшого використання та інших особливостей засобу. Досить часто досвідчені майстри, знаючи як може впливати те чи інше масло, готують спеціальні суміші, інгредієнти яких доповнюють одне одного, створюючи максимальний вплив та вирішуючи проблему комплексно.

Купити базові масла для миловаріння з нуля

В інтернет магазині Aromasoap ви можете купити базову олію для миловаріння за доступною ціною. Територіально склад магазину знаходиться в Києві, а це означає, що доставка в будь-яке місто України займає всього декілька днів.

Базові масла - це ключовий інгредієнт при виготовленні різноманітних доглядових засобів, мила і будь-якої іншої косметики для жирної, проблемної, сухої чи чутливої шкіри. Обрайте натуральні і якісні складові для своїх рецептів, експерементуйте зі складом, а ми надамо всі необхідні товари для вашої творчості.

Асортимент сайту aromasoap.com.ua - це широкі моливості вибору натуральних інгредієнтів для виготовлення мила з нуля та з основи, косметичних засобів різного призначення, інвентаря, тари, упаковки та багато іншого. Ми з радістю співпрацюємо з досвідченими майстрами, а також з тими, хто тільки почав свій шлях у розвитку творчості в цьому напрямку. Для цього пропонуємо своїм клієнтам різні фасовки базових масел, барвників, віддушок та інших інгредієнтів для ваших задумів, щоб кожен майстер зміг реалізувати задумане.

Рейтинг сторінки: