Категорії товарів

Форми для мила стандартні

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 553-3026
шт
Артикул: 2241-2871
шт
Артикул: 2794
Цена
140 грн
шт
Артикул: 4834
Цена
120 грн
шт
Артикул: 431
Цена
241 грн
шт
Артикул: 1035-2669
шт
Артикул: 563
Цена
75 грн
шт
Артикул: 487
Цена
260 грн
шт
Артикул: 490
Цена
30 грн
шт
Артикул: 4113
Цена
21 грн
шт
Артикул: 4114
Цена
68 грн
шт
Артикул: 3659
Цена
75 грн
шт

Стандартні форми для мила - це ті самі силіконові форми які мають вигляд простих геометричних форм. Використовуються, здебільшого, при заливці мила з нуля великих об'ємів (від 0,5 кг), а також тими майстрами, хто надає перевагу мінімалізму або відпрацьовує корисні та ефективні рецепти.

Перевага яку надають прямокутні форми для мила, полягає в тому, що ви отримуєте лаконічний і зручний шматочок мила, який зручно тримати в руці та використовувати за призначенням. До того ж, всі ми знаємо, що нерідко подарунок у вигляді гарного мила виготовленого за допомогою 2Д чи 3Д форм, так і залишається сувеніром, який не наважуються розпаковувати. В той час як дійсно зручне та корисне мило, частіше за все, починають використовувати відразу після отримання.

Стандартні форми мають вигляд простих геометричних фігур і дуже зручні в процесі роботи з ними. Будь-яка прямокутна, кругла чи квадратна форма для мила виготовляється з високоякісного харчового силікону, який не боїться високих температур та не деформується через заливку гарячої основи. Також важливим є той факт, що з такої силіконової форми дуже просто дістати мило не деформувавши його. Адже це досить м’який матеріал, що поступово відстає від країв мила, після застигання. Завдяки цьому зберігаються усі найдрібніші деталі.

Якщо ви заливаєте вагове мило з нуля, то вам потрібна силіконова форма для мила прямокутник або куб. Пластиковий варіант, в такому випадку, буде досить не зручним, оскільки з нього важко дістати великий об'єм мила не пошкодивши його в процесі.

Види форм для мила

Сучасні миловари частіше надають перевагу саме силіконовим формам для мила, оскільки вони:

  • мають ширший асортимент вибору форм;
  • більш зручні в роботі та при зберіганні;
  • дають якісніший результат.

Майстри, які готують мило з нуля просто не можуть обійтись без стандартних силіконових форм. Прямокутна форма для мила використовується для заливки великого об'єму основи, який після застигання ділиться на менші шматки і продається в зручному форматі.

Ні для кого не секрет, що більшість майстрів починають виготовляти мило ручної роботи, бо хочуть зробити якісне, безпечне та корисне мило, що не буде подразнювати шкіру та пересушувати її, а також подарує приємний аромат. Виходячи з цього, всі ми розуміємо, що задача форми для мила полягає саме в тому, щоб зробити шматочок мила зручним для використання та привабливим для ока.

У нас ви можете знайти силіконові форми:

  • лаконічні варіанти для брускового мила;
  • куб, квадрат чи прямокутник для вагового мила;
  • кругла та овальна форма для мила.

Продукція, що представлена на цій сторінці нашого сайту - це якісний товар, виготовлений з харчового силікону, який абсолютно безпечний для здоров'я людини та не вступає в реакцію з мильною основою. Саме тому він може використовуватись не тільки для миловаріння, а навіть, для приготування їжі. Тут ви знайдете овальну, прямокутну, квадратну та круглу форму для миловаріння, а також прості форми для брускового мила у вигляді пластин форм. Обирайте той варіант який буде зручним саме для вас.

Купити силіконову форму для мила в Україні

Інтернет магазин aromasoap.com.ua - це широкий асортимент інгредієнтів та інвентаря для виготовлення мила ручної роботи. Ми намагаємось представити достатньо широкий асортимент продукції для майстрів, які хочуть реалізувати свої оригінальні творчі задачі. Тому пропонуємо ваші увазі різні варіанти товарів як для новачків, так і для досвідчених майстрів, які знають багато нюансів в своїй справі і, навіть, виготовляють свою продукцію на продаж. Крім того, на сторінці сайту з Рецептами запропоновані різноманітні ідеї для виготовлення мила, свічок і косметики ручної роботи, які можуть подарувати натхнення та різні нові задумки для творчості.

Тут ви можете купити силіконову форму куб для мила, будь-які необхідні інгредієнти, тару та інвентар, щоб розвинути своє хобі та отримувати задоволення від створення справжніх шедеврів своїми руками.

Рейтинг сторінки: