Категорії товарів

Картинки на Великдень!

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1259
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1255
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1261
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1273
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1977
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1966
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1967
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1968
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1969
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1970
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1976
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 1975
Цена
4.5 грн
шт

Великодні свята - одні з найочікуваніших та найдобріших в календарі України. Незалежно від того, віряни люди чи ні, усі в цей час відчувають емоційне піднесення, радіють початку весни і, звісно ж, обмінюються подарунками, вкладаючи в процес свій зміст. Зазвичай дарують приємні дрібнички, милі, але не обтяжливі для бюджету. Виготовлене власноруч мило якраз потрапляє під усі характеристики, тим більше що наразі з’явилась можливість застосовувати у його виготовленні великодні картинки на водорозчинному папері. За допомогою принтера на водорозчинний папір наноситься малюнок, потім ця картинка вплавляється в брусок мила, який і буде піднесений на свято в якості презенту. Виріб получається яскравим, дещо незвичним для нашого ока і одразу складно розібратись - цим притискають папери на столі чи таки руки миють?

Водорозчинні картинки для мила на Великдень тішать не тільки кінцевого споживача. Більшість майстрів з задоволенням використовують їх у своїй творчості, адже:
- це швидко, зручно і оригінально
- картинка не містить шкідливих речовин
-  ціни дуже лояльні тому можна купити картинки й про запас, щоб точно всім клієнтам вистачило.

Зазвичай на великодніх картинках для мила зображують курчат, зайчат, ведмедиків, кроленят та інших милих тваринок. Не рідкістю є і зображення яєць і пасок. Малюнків, що копіюють іконопис ми ще за роки роботи не зустрічали. Напевно це обмежується з етичних міркувань.

З точки зору процесу миловаріння використання водорозчинних малюнків не потребує особливої майстерності та вищого пілотажу. В розігріту прозору основу вкладається малюнок, попередньо обприсканий спиртом, заливається поверх ще одним прозорим шаром і все, мило дозріває, скоро буде готове. Така техніка ідеально підходить для ще не дуже впевнених у собі миловарів, які,тим не менш, хочуть взяти участь у великодніх ярмарках та розпродажах.

Вибір картинок на водорозчинній основі в нашому інтернет-магазині величезний, кожен майстер обов’язково знайде ті мотиви. що припадуть йому до душі. Замовлення можна зробити на сайті або завітати до нашого спеціалізованого магазину в Києві.
Творіть, навчайтесь нового, тіште себе та близьких і отримуйте гроші в обмін на красу та гарний настрій!

Рейтинг сторінки: