Категорії товарів

Декор, декоративні елементи

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5454
Цена
21 грн
шт
Артикул: 3068-1757
шт
Артикул: 5755
Цена
51 грн
шт
Артикул: 6303
Цена
51 грн
шт
Артикул: 5753
Цена
51 грн
шт
Артикул: 5752
Цена
51 грн
шт
Артикул: 2473
Цена
26 грн
шт
Артикул: 906
Цена
50 грн
шт
Артикул: 3900
Цена
49 грн
шт
Артикул: 3653
Цена
4.5 3 грн
шт
Артикул: 2498
Цена
4.5 3 грн
шт
Артикул: 2500
Цена
45 грн
шт

Декоративні елементи неможливо ігнорувати, коли робиш мило чи свічки власноруч, пакуєш їх і презентуєш покупцям чи даруєш вироби близьким людям. Слово "декор" прийшло в нашу мову з французької та означає воно "прикрашати". Поняття так міцно увійшло в побут, що більше ми не прикрашаємо, а декоруємо щось. 

Пропонуємо і ми добірку декору. 

У нашому інтернет-магазині ви можете купити декоративні елементи для оформлення коробочок для мила, свічок та інших товарів, декор для скрапбукінгу і багато ін. Ви знайдете декоративні прикраси для створення цілих святкових композицій. Адже декоративні вироби - це запорука ефектного подарунка.

ЕЛЕМЕНТИ ДЕКОРУ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ПОДАРУНКІВ

На нашому сайті представлені елементи декору різних виробників. Найперевіреніші:
- Україна
- Китай
- Польща.
Усі декоративні елементи можна умовно поділити на прикраси та компоненти пакування. Пакування - це форми, стакани, наповнювачі, підложки під товар.

Пропонуємо купити паперовий наповнювач для заповнення повітряного простору кошиків або декоративних коробочок. У нас є сизаль (декоративне волосся) різноманітних кольорів. Сизаль, як і паперовий наповнювач, служить для оформлення вільного простору об'ємних упаковок. Наповнювачі продаються в моточках на вагу, його ціна є доволі прийнятною.

Родзинка цієї сторінки каталогу - привітальні надписи на паличках. Натуральні матеріали, приємні кольори і теплі слова - саме те, що треба для пакування подарунку. Також ми пропонуємо всілякий декор на липучці в формі листочків з фетру, різного діаметру і відтінків. Це і декор на липучці у вигляді кішок, актуальний декор овечки і сердечка, нев'янучий квітковий декор. У нас є льняна тканина для мішків і упаковки натурального мила та інших підкреслено екологічних товарів.
Усі товари, що припали до душі, можна придбати онлайн. Доставляються вони по Києву кур’єром або самовивозом, відправка в інші міста країни відбувається щодня.

Дешевий декор - це можливо.

Рейтинг сторінки: