Категорії товарів

Консерванти

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4327-3343
шт
Артикул: 5942-9054
шт
Артикул: 4918-3806
шт
Артикул: 4340-3368
шт
Артикул: 2159-148
шт
Артикул: 2896-1630
шт
Артикул: 4339-3365
шт
Артикул: 2150-145
шт
Артикул: 2897-1633
шт
Артикул: 5419-8298
шт
Артикул: 5324
шт

Консерванти як компоненти косметичних засобів часто викликають занепокоєння у споживачів, існує думка, що продукція без консервантів найкраща та найприродніша.  

Натуральні компоненти, які ми використовуємо для виготовлення своєї косметики, здатні нести неоціненну користь для шкіри і організму в цілому. Однак всі вони володіють одним істотним мінусом - натуральний склад значно знижує термін придатності продукту. Засоби, в які не додавались консерванти для косметики, дуже швидко не просто втрачають корисні властивості, а і переходять на сторону зла - зіпсований крем не просто не покращить стан шкіри, а і може серйозно нашкодити.  Зберегти свіжість вашої домашньої косметики допоможуть натуральні консерванти, представлені на цій сторінці нашого інтернет магазину.

КОНСЕРВАНТИ для домашньої косметики

Бактерії, спори плісняви та грибки прекрасно почуваються в поживній середі косметичних засобів. Будь-який засіб, що містить воду, рано чи пізно буде атакований цими шкідниками. Врятувати від цього можуть тільки консерванти - натуральні речовини, токсичні для небажаних “гостей”.

У відкритому стані косметичні засоби можуть зберігатися тільки в холодильнику. І навіть в цьому випадку слід пам'ятати, що повітря здатно переносити безліч мікробів, що в свою чергу може негативно вплинути на стан шкіри, особливо при наявності незначних пошкоджень.

Тому для збереження якостей і безпеки домашньої косметики слід використовувати консерванти. Не варто лякатися цього слова, адже ми пропонуємо тільки натуральні консерванти для косметики, які не знизять користі засобів, а просто продовжать термін їхнього життя.

Завдання консервантів для косметики, які ви можете купити на цій сторінці нашого сайту, полягає в тому, щоб зупинити і попередити розвиток мікроорганізмів. Однак, на відміну від промислової консервуючої хімії, ми пропонуємо делікатні речовини, які не призводять до старіння, не сушать шкіру і не уповільнюють регенерацію клітин.

Найпопулярніші консерванти:
- метилпарабен, синтетичний консервант щадний до шкіри, активно бореться з грибком та бактеріями;

  • пропілпарабен, безпечний для людей та екології консервант, має низьку токсичність та швидко розпадається в природі.;
  • сорбат калія, харчова добавка, що використовується в усьому світі, в тому числі в Україні. Має низьку ціну та широкий спектр дії;
  • феноксіетанол. Не тільки бореться з небажаною флорою, а й виступає в якості стабілізатора компонентів. 

Купити консерванти для косметики можна в Києві за адресою, що вказана на сторінці, або замовити доставку в будь-яке місто країни. Ми гарантуємо якість продукції, представленої в нашому магазині, і робимо все для того, щоб ваша творчість була зручною та безпечною. 

Рейтинг сторінки: