Категорії товарів

Ведмедики Тедді

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1887
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1888
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1889
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1890
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1891
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1892
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1893
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1894
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1895
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1896
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1897
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1898
Цена
4 грн
шт

Картинки для мила на водорозчинній основі Ведмедики Tatty Teddy Bear з романтичною ноткою пропонує наш інтернет-магазин.

Історія Ведмедика Тедді почалася більше ста років тому. Відомо, що своє ім'я Тедді отримав від імені президента Америки на початку ХХ століття Теодора Рузвельда, з його ж дозволу. А ось миле сіре ведмежа з блакитним носиком і латками Tatty Teddy Bear (Ведмежа Me to you) був придуманий англійським художником близько 30 років тому. Це сумна історія зі щасливим кінцем про те, як стара іграшка була викинута на вулицю і бура шерстка ведмежати поміняла своє забарвлення від снігу на сірий колір, а ніс від морозу посинів. Неохайнн, нещасне, але миле ведмежа було знайдено і приголублено доброю дівчинкою. З тих пір зображення сірого Ведмедика з яскраво-червоним серцем підносять як вираження найтепліших і безкорисливих почуттів.

Картинки Ведмедика Тедді для мила

Майстри миловарного мистецтва не були б самі собою, якби обійшли увагою цю зворушливу і таку добру історію. Картинки для мила Ведмедики Тедді тримають своє впевнене місце в топі найпопулярніших водорозчинних малюнків. Зворушливі маленькі ведмедики доречні і на святі, і просто як знак уваги до близької людини. Особливо ніжно виглядає серія мил з малюнком Тедді у ванній кімнаті. Тим більше що ціна водорозчинних картинок не є високою і колекцію цілком може собі дозволити будь-хто.

КУПИТИ КАРТИНКИ ВЕДМЕДИКА ТЕДДИ ДЛЯ МИЛА В КИЄВІ

"Все для миловаріння" ретельно підготував для всіх закоханих миловарів картинки для мила Ведмедики Тедді, Tatty Teddy Bear, Ведмедик Me to you з червоними серцями на всі випадки життя. Обирайте, замовляйте, а ми доставимо ціх милих ведмедиків у будь-яку точку України.

Передайте свої емоції за допомогою милка, в якому буде ніжне любовне послання - водорозчинна картинка Ведмедик Тедді.

Рейтинг сторінки: