Категорії товарів

УФ-Фільтри

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5295-4183
шт
Артикул: 5297-4187
шт
Артикул: 5296-4185
шт
Артикул: 4845-3719
шт

УФ фільтри для натуральної косметики використовують найчастіше у літній косметиці, їх додають до кремів для обличчя, сонцезахисних кремів. Також важливо пам'ятати, що їх використовують у зимовій косметиці, але в значно менших об'ємах.

Особливості ультрафіолетових фільтрів

Існують два варіанти фільтрів - фізичні та хімічні. Найлегші для приготування косметики в домашніх умовах та найбезпечніші у використанні - фізичні фільтри, які і предтсавлені на нашому сайті. А саме:

  • діоксид титану (мікронізований)
  • оксид цинку (мікронізований)
  • рафіноване масло насіння дикої моркви (частково має властивості захисту від уф променів)

Ще один плюс використання уф фільтрів - вони не всмоктуються в шкіру та діють лише на її поверхні. Звісно відповідним мінусом є те, що такі фільтри надають косметиці білу плівку, яка лягає на шкіру. В залежності від складу косметичного засобу він може бути дещо помітним, або взагалі непомітним.

Взагалі uv фільтри в косметиці легко змиваються водою, тому, щоб досягти водостійкої консистенції потрібно додавати силікони. Доречі, щоб забезпечити максимальний захист від сонця рекомендують змішувати в одному засобі фільтри з різною величиною частинок.

Купити УФ фільтри в Україні

Обираючи складові частини для косметики, яку ви хочете зробити максимально дієвою, обирайте інтернет магазин в якому продаються лише сертифіковані компоненти, високої якості. 

Ультрафіолетові фільтри є і в нашому магазині Aromasoap, які ви можете купити за вигідною ціною. В залежності від об`єму збільшується ваша знижка і покупка стає ще вигіднішою.

Рейтинг сторінки: