Категорії товарів

Емульгатори, загусники

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4562-3451
шт
Артикул: 5417-8292
шт
Артикул: 4023-2906
шт
Артикул: 5658-8617
шт
Артикул: 2660-1877
шт
Артикул: 4068-3000
шт
Артикул: 5052-3979
шт
Артикул: 2657-1326
шт
Артикул: 4343-3374
шт
Артикул: 2658-1328
шт
Артикул: 3217-2017
шт
Артикул: 2250-1280
шт

Емульгатори необхідні для з'єднання масла і води в однорідну речовину. Бувають емульгатори харчові і косметичні. Перші використовуються для приготування різних майонезів, морозива і т.д., а косметичні для створення кремів, бальзамів, кондиціонерів.

ЩО ТАКЕ ЕМУЛЬГАТОР?

Для приготування домашньої косметики потрібно правильно підібрати емульгатор, вибір якого в першу чергу залежить від того, що будете готувати: крем, бальзам або мазь. А точніше, жирності кінцевого продукту, який ви хочете отримати. Таким чином, за відсотком введення і температури, при якій емульгатор розчиняється, ви зможете підібрати той варіант, який підійде для вашої косметики. Емульгатори використовуються в косметичних засобах для створення стабільної і однорідної консистенції. Сьогодні в косметиці використовують штучні і натуральні емульгатори.

Найпопулярніші натуральні емульгатори для косметики - це лецитин і ланолін. Ланолін - це засіб, який використовується для приготування губної помади, кремів і шампунів. Завдяки цьому компоненту підвищується захисна функція шкіри, попереджається втрата вологи, гарантується максимальний рівень зволоження.

Емульгатори агресивного дії - це найчастіше поверхнево-активні речовини. Їх вплив руйнує ліпідний шар і поліпшує проникнення активних речовин в глибокі шари епідермісу. Такі емульгатори як пави ви можете купити для приготування будь-яких косметичних засобів: мив, кремів, шампунів, лосьйонів і т.д.

Емульгатори можуть бути:
антиоксидантами, 

адсорбентами, 

комплексоутворювачами, 

стабілізаторами піни
підвищувати еластичність
збільшувати об’єм виробів,
подовжують терміни зберігання продукту та інше.

Згущувачі для косметики та гелеутворювачі

Згущувачі - інгредієнти, що надають в’язкості косметиці, роблять її густішою.
Гелеутворювач надає в’язкість водній фазі, утворює стабільну дисперсну систему.
Ці речовини використовують для покращення зовнішнього вигляду продукту, його стабілізації та посилення консистенції.

Купити емульгатори для косметики в Києві

Наш інтернет-магазин представляє вашій увазі широкий вибір емульгаторів, згущувачів та гелеутворювачів виробництва багатьох країн світу, в тому числі і України. Ми уважно слідкуємо за незмінним дотриманням балансу ціни і якості усіх товарів і постійно працюємо над поліпшенням сервісу задля задоволення наших клієнтів. 

Рейтинг сторінки: