Категорії товарів

Емульгатори, загусники

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4562-3451
шт
Артикул: 6737-10241
шт
Артикул: 2660-1877
шт
Артикул: 4217-3151
шт
Артикул: 5052-3979
шт
Артикул: 5659-8620
шт
Артикул: 2657-1326
шт
Артикул: 4343-3374
шт
Артикул: 2658-1328
шт
Артикул: 3217-2017
шт
Артикул: 2250-1280
шт
Артикул: 4042-2938
шт

Емульгатор в косметичних засобах використовується в тих ситуаціях, коли необхідно змішати воду та масло (головні компоненти будь-яких емульсій). В природі ці компоненти при змішуванні дають нестабільну мутну консистенцію, яка з часом розслоюється і розділяється на ті самі складники (воду і масло). Як раз для вирішення задачі поєднання таких несумісних речовин і використовується емульгатор.

Цей процес досить проблемний, оскільки передбачає об'єднання двох нестабільних компонентів в однорідну масу. Але молекула емульгатора має два “робочих” елементи:

  • гідрофобну голову, яка взаємодіє з водою;
  • гідрофільний хвіст, що кріпить до себе масло.

Емульгатори отримують з рослинної сировини і вони відносяться до органічно розчинних сполук. Але не всі засоби цієї групи є універсальними. Тому вибір емульгатора відбувається виходячи з типу емульсії - масло в воді чи вода в маслі. В загальному, обидва з цих варіантів складаються з води на 60-90% та з масла на 10-30%, але мають абсолютно різні способи впливу на шкіру та принцип роботи.

Різновиди емульсій:

  • масло в воді або ж пряма емульсія - молекула води прикріплюється до молекул масла. Засіб такого типу будет швидко зволожувати та мати легку текстуру;
  • вода в маслі чи зворотна емульсія - в цьому випадку, навпаки, молекула масла прикріплюється до молекул води. Текстура таких продуктів є щільнішою і насиченою - ідеальна для сухої шкіри і тієї, що потребує додаткового живлення.

Види і переваги

Емульгатори важливі помічники в роботі майстра. Без них просто не обійтись в багатьох рецептах, оскільки вода та масло - це незамінні компоненти для будь-якого доглядового засобу, який здатен впливати на стан нашої шкіри. При цьому важливим є саме їх поєднання. Вода без масла не надасть необхідного впливу на шкіру та не затримується на ній, в той час як масло без води створює неприємну плівку, яка залишається надовго липким шаром. А одночасна робота цих двох компонентів здатна доносити до шкіри різні (водо- та жировмісні) корисні речовини, які комплексно впливають на клітини. Саме тому натуральні емульгатори - це незамінні компоненти для різноманітних кремів, тоніків, лосьйонів та інших засобів. Додатковою перевагою є той факт, що емульгатор, який використовується як загущувач, також попереджує розмноження різних бактерій та мікроорганізмів в продуктах.

Створити складність вибору емульгатора може наявність широкого асортименту і різні особливості використання. В каталозі нашого інтернет магазину представлений не один десяток засобів, які використовуються як загущувач, со-емульгатор, гелеутворювач і т.д., для виробництва засобів з різними характеристиками.

Від чого залежать відмінності емульгаторів:

  • від типу емульсії (про які ми писали вище);
  • від особливостей використання засобу і типу шкіри, для якого засіб призначається (змивається чи не змивається продукт після нанесення, підвищена чутливість шкіри і т.д.);
  • від призначення продукта;
  • від особливостей рецепту (температури нагрівання, вже наявного складу і певних інгредієнтів);
  • від рівня кислотності засобу.

Таким чином, якщо ви вирішили приготувати той чи інший крем, щоб підібрати емульгатор для нього попередньо варто оцінити рецепт, уважно прочитати опис емульгатора на сторінці товару. Звичайно, не виключені і такі ситуації, коли лише на практиці ви зможете зрозуміти чи підходить вам цей компонент в обраному рецепті чи ні. Для новачків це може викликати певну складність. Однак ми усвідомлюємо такі потреби майстрів-кремоварів і для цього пропонуємо різні варіанти інгредієнтів у великих та малих фасовках, щоб ви могли спробувати наскільки добре працюють ті чи інші засоби в рецептах.

Купити натуральні емульгатори в Україні

В інтернет магазині АРОМАСОАП ви можете купити натуральні емульгатори, со-емульгатори, гелеутворювачі та інші компоненти для виготовлення косметики власноруч. Товари, що представлені в нашому каталозі - це перевірені засоби, які чудово впораються з поставленими перед ними задачами. Щоб обрати вдалий варіант для свого рецепту, будьте уважні - звертайте увагу на особливості емульсії, нюанси приготування, інгредієнти, що входять до складу та інше. Всі ці деталі допоможуть створити єдину формулу, що дає гладеньку та гарну текстуру продукту.

Емульгатори для косметики розрізняються між собою широким діапазоном властивостей та особливостей, в тому числі, зовнішнім виглядом. Вони бувають представлені у вигляді рідин чи твердих часточок (стружки, порошку, пластинок, пластівців, восків і т.д.).

Рейтинг сторінки: