Категорії товарів

Глітер

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2626-2574
шт
Артикул: 525-2536
шт
Артикул: 640-2552
шт
Артикул: 965-2554
шт
Артикул: 1300-2560
шт
Артикул: 2387-2570
шт
Артикул: 2381-2568
шт
Артикул: 2380-2566
шт
Артикул: 526-2576
шт
Артикул: 976-2558
шт
Артикул: 2574-2572
шт
Артикул: 3983-2820
шт

Декоративні блискітки гліттери - це подрібнена фольгована плівка, доведена до мікроскопічних розмірів. Гліттери бувають різноманітних кольорів і відтінків, включаючи золоті, срібні, неонові і голографічні частинки. Косметичні блискітки не мають скрабуючого ефекту, тож не подразнюють шкіру при вмиванні і несуть виключно декоративну функцію. Гліттер косметичний виробляється з безпечних гіпоалергенних матеріалів. Вони не вступають в реакцію з косметичним засобом та шкірою, не викликають висипань та реакцій. Глітери та блискітки використовуються не тільки в косметиці

Декоративний гліттер для творчості - це незамінний атрибут для створення святкової, а значить і казкової атмосфери. Саме тому мерехтливі частинки, що відбивають яскраве світло, знайшли застосування в скрапбукінгу, існує гліттер для декупажу, для свічок і т.п.

Гліттери у миловарінні

Звичайно, незамінне застосування гліттерів у миловарінні. Щоб гліттер для мила рівномірно розподілився в мильній основі і не осів на дно формочки, необхідно додавати його в дещо остиглу основу, у якій буде підвищена в'язкість, яка затримає блискітки і перешкодить їх опусканню вниз. Варто зазначити, що блискітки-гліттери надають виробу блиск, але не фарбують мильну основу або віск. Гліттер не розчиняється у воді, а значить під час миття рук він не буде фарбувати шкіру, а просто змиється водою в раковину. Те ж саме стосується додавання гліттеру у гелі для душу, піни та інші косметологічні засоби. Він створить святковий настрій без шкоди для здоров’я і по завершенню просто змиється водою. Перед вживанням збовтати.

КУПИТИ Гліттер В УКРАЇНІ

Купити гліттери завжди можна в інтернет-магазині Aromasoap. Особливо гостро виникає потреба придбання чарівних блискіток напередодні Новорічних свят. Однак можна не чекати і купити сухий гліттер в будь-який час року, адже терміну придатності у цього дива немає і він може спокійно чекати натхнення на поличці у вашій майстерні. Також варто звертати увагу на акції та знижки, адже тоді можна здобути шматочок свята за найвигіднішою ціною.
Завітайте до нашого магазину та придбайте
святковий

яскравий

безпечний

багатофункціональний

недорогий
гліттер, а ми доставимо його вам у будь-який куточок Києва чи України.
І буде всім свято. 

Рейтинг сторінки: