Категорії товарів

Глітер

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2626-2574
шт
Артикул: 525-2536
шт
Артикул: 640-2552
шт
Артикул: 965-2554
шт
Артикул: 1300-2560
шт
Артикул: 2387-2570
шт
Артикул: 2381-2568
шт
Артикул: 2380-2566
шт
Артикул: 526-2576
шт
Артикул: 976-2558
шт
Артикул: 2574-2572
шт
Артикул: 3983-2820
шт

Декоративні блискітки під час приготування мила використовуються досить часто. Вони дозволяють додати саме того магічного блиску вашому продукту, який подобається багатьом. В цілому, глітер - це і є сухі блискітки, які стали дуже популярними останнім часом. Вони надають декоративної оригінальності майже будь-якому шматочку мила.

Виготовляють косметичні глітери з дрібних частинок поліетилену або фольги. При цьому, ці частинки доводять до такого стану, в якому вони не здатні пошкодити шкіру, скрабувати її чи нанести якусь шкоду. Це гарантує їх безпечне і вкрай цікаве використання.

Різні ефекти блиску, які ви можете спостерігати в глітерах, що представлені в нашому каталозі, найчастіше отримують шляхом фарбування світлодіодними чи голографічними барвниками. Такі глітери, зазвичай, мають більший розмір та використовуються в якості декоративної прикраси. Однак це не найкращий компонент по догляду за шкірою, особливо коли мова йде про обличчя.

Види та переваги

Здебільшого розрізняють різні глітери за розміром частинок, їх кольором та виду блиску. Якщо з розміром та кольором все приблизно зрозуміло, то стосовного того, як блищить гліттер варто розібратись. Для прикладу, білий гліттер може виглядати як чисто білі блискітки, або ж мати рожево-фіолетовий відтінок (те, що називається голографічним ефектом) і т.д.

Вимоги до глітерів, які ви використовуєте у миловарінні:

  • стійкість до впливу сонячного проміння;
  • гіпоалергенність і безпека для шкіри;
  • висока температура плавлення (не менше 265 С);
  • не взаємодіють з іншими компонентами мила.

Такі властивості забезпечують не тільки можливість використання глітерів в різних рецептах мила, але і гарантують його безпеку для здоров'я людини. Використання глітера для декору мила досить просте - необхідно змішати його з прозорим компонентом, що вводиться в рецепт. Це може бути мильна основа, силікон, лак і т.д. Але існує ряд практичних нюансів, які варто враховувати для цього засобу.

В першому випадку, для введення глітера в мило використовується мильна основа. Здебільшого, вам достатньо буде пів чайної ложки на 1 шматочок мила. Якщо додавати більше або менше блискіток, вони можуть розподілитись по основі нерівномірно. Також варто враховувати, що здебільшого глітери піддаються стандартним законам фізики і можуть осідати вниз. Щоб такого не відбулось і глітер був розподілений по всьому об'єму мила - варто використовувати основу для свірлів. Вона досить щільна і має таку текстуру, яка утримує частини на своїх місцях та не дозволить їм осідати знизу. Другий спосіб додавання гліттера полягає в тому щоб посипати ним форму. В цьому випадку блискучі частинки будуть тільки зверху мила.

Окрім того, варто сказати, що ви можете купити глітери для мила, які можна використовувати в різних косметичних засобах по догляду за шкірою тіла (гелі для душа, лосьони, засоби для волосся і т.д.) Але багато виробників, все ж не рекомендують їх використовувати для шкіри обличчя - для цього необхідні спеціальні продукти, які безпечні для такої косметики.

Купити гліттер в Україні

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете купити глітери для миловаріння різноманітних кольорів, розмірів та видів. Ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент продукції, що створена для того, щоб розвивати вашу творчість та виготовляти нові мильні шедеври.

В каталозі представлена тільки якісна продукція за доступними цінами. Склад нашого інтернет магазину знаходиться в Києві, а це означає, що всі підтверджені замовлення доходять до своїх отримувачів впродовж декількох днів.

Замовляйте в інтернет магазині АРОМАСОАП все необхідне для миловаріння і розвивайте свої можливості разом з нами.

 

Рейтинг сторінки: