Категорії товарів

Барвники для свічок

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6682-10101
шт
Артикул: 4159-3098
шт
Артикул: 6679-10095
шт
Артикул: 6683-10103
шт
Артикул: 2214-3850
шт
Артикул: 2212-863
шт
Артикул: 3247-2086
шт
Артикул: 2210-3849
шт
Артикул: 6680-10097
шт
Артикул: 6681-10099
шт
Артикул: 4160-3100
шт
Артикул: 6687-10108
шт

Барвники для свічок 

Барвники для свічок - інструмент, без якого сучасні творці обійтись не можуть. Вони служать відмінною прикрасою при заливці різноманітних форм свічок своїми руками. Для вдалого результату слід вибирати якісний краситель для свічок, який підходить для воску або парафіну, а під час використання неухильно дотримуватись точних пропорцій додавання фарби в свічкову основу.

Для досягнення однорідного кольору, обраний барвник додають в розплавлений парафін і добре перемішують. Надлишок барвника може призвести до негативного результату, що перешкоджатиме горінню свічки. Додаючи пігменти і барвники в майбутні свічки, уникайте попадання води в парафін, від якої свічка буде коптити і тріщати.

Види фарби для свічок

Фарба для свічок у використанні має певні тонкощі та секрети.

- Нерівності на поверхні воскової свічки можна усунути, зануривши готовий виріб в теплий підфарбований віск. Після застигання поверхня стане гладенькою.

- Розплавлена свічкова основа завжди яскравіша за застиглий кінцевий продукт. Тому якщо вам здається, що фарби достатньо - додайте ще трохи.

- Всі фарби, що використовуються під час виготовлення свічки, мають бути від одного виробника.

- З підручних матеріалів найкраще для фарбування свічок підходять воскові олівці. Зовсім не підходять, навіть намагатись не варто:

  • гуаш
  • акварель
  • інші фарби для малювання
  • декоративна косметика (помада, тіні і т.д)
  • харчові барвники
  • розчинна кава
  • барвники для мила.

Цікаво виходить декорування та фарбування свічок з використанням акрилової фарби. За її допомогою не фарбують всю основу свічки, а покривають декоративним малюнком зовнішні стінки. Це можуть бути фігурні вензелі, написи або контрастні контури. За допомогою акрилової фарби, перемішаної з клеєм по воску, можна сміливо затягнути всю поверхню свічки в обраний колір. При згорянні свічки тонка акрилова плівочка буде плавно і рівномірно танути слідом за парафіном.

Купить барвники для свічок в Україні 

У нашому інтернет магазині можна купити свічковий барвник в різноманітних відтінках. Ми працюємо напряму з постійними, перевіреними виробниками, тому якість товарів в нашому магазині висока, а ціна - без посередницьких накруток. А скооперувавшись з іншими майстрами і зробивши велике замовлення можна взагалі отримати оптові ціни, це дуже вигідно. Асортимент фарб для свічок, форм, ароматизаторів і інших товарів постійно оновлюється, слідкуйте за вітриною та не пропустіть цікавинки! Якщо ви точно знаєте що хочете - не зволікайте, адже товари, що були придбані та оплачені замовниками в першій половині дня, пакуються, їдуть на пошту та розлітаються Україною тієї ж доби.

Рейтинг сторінки: