Категорії товарів

Картинки на водорозчинному папері

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1226-4
шт
Артикул: 1470
Цена
3.50 грн
шт
Артикул: 1471
Цена
3.50 грн
шт
Артикул: 1962
Цена
3.50 грн
шт
Артикул: 1963
Цена
3.50 грн
шт
Артикул: 2327
Цена
3.50 грн
шт
Артикул: 2328
Цена
3.50 грн
шт
Артикул: 2329
Цена
3.50 грн
шт
Артикул: 2330
Цена
3.50 грн
шт
Артикул: 2331
Цена
3.50 грн
шт
Артикул: 2340
Цена
3.50 грн
шт
Артикул: 2341
Цена
3.50 грн
шт

Картинки на водорозчинному папері - знахідка для миловарів, які хочуть заощадити час, але при цьому не втратити оригінальності та неповторності своїх виробів.
Водорозчинні картинки для мила наносяться лазерним принтером на папір, що складається з соди, згущувача та целлюлозного волокна. Ані папір, ані фарби не є токсичними, такі малюнки запросто можна використовувати для декорування дитячого мила та мила для чутливої шкіри.
Для того, щоб декорувати брусок мила, береться листок водорозчинного паперу з надрукованим на ньому зображенням, “вплавляється” в готовий брусок мила та заливається поверх прозорою мильною основою. Після того, як прозорий шар основи змилиться, поступово зникатиме і зображення. Водорозчинний папір не комкається, не злізає шматками - картинка просто розчиняється як по крупинках, не фарбуючи при цьому ні руки, ні воду.

Картинки на водорозчинному папері для мила використовуються як один з ефективних способів урізноманітнити мильну творчість.
У нашому інтернет-магазині можна купити водорозчинні картинки для мила на такі тематики:
- квіти

  • любов
  • мультфільми
  • мішки Тедді
  • янголятка 
  • морська тематика
  • футбол та авто-мото
  • тварини і птахи
  • Україна та країни світу
  • привітальні до різних свят.

Непоганим вибором стануть і набори картинок для створення серії мила однієї тематики. Загалом на водорозчинний папір можна наносити картинки будь-якої складності: мультяшних героїв, написи-привітання, візерунки і навіть логотипи компаній чи власне фото. Замовити послугу друку на такому папері в Києві не становить проблеми і ціни здебільшого доволі прийнятні. На нашому ж сайті наразі представлено близько семисот різноманітних картинок, які можуть стати прикрасою вашого мила ручної роботи. Ми впевнені, що обов’язково вам припаде щось до душі.

КАРТИНКИ ДЛЯ МИЛА РУЧНОЇ РОБОТИ

Важливою особливістю картинок для мила, які ви можете купити в нашому інтернет магазині, є їх якість - вони виробляються з фарбувальних пігментів, що не мігрують, які не фарбують мило в будь-який інший колір і не псуються при виготовленні косметичних засобів. Таким чином за допомогою простих маніпуляцій ви можете створювати свої шедеври, впоратися з цим завданням може навіть новачок!

Ми гарантуємо високу якість пропонованих картинок на водорозчинному папері. Вони підійдуть для виготовлення практично будь-яких косметичних засобів і продуктів особистої гігієни.

Рейтинг сторінки: