Категорії товарів

Картинки на водорозчинному папері

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1226-4
шт
Артикул: 1470
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1471
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1962
Цена
4 грн
шт
Артикул: 1963
Цена
4 грн
шт
Артикул: 2327
Цена
4 грн
шт
Артикул: 2328
Цена
4 грн
шт
Артикул: 2329
Цена
4 грн
шт
Артикул: 2330
Цена
4 грн
шт
Артикул: 2331
Цена
4 грн
шт
Артикул: 2340
Цена
4 грн
шт
Артикул: 2341
Цена
4 грн
шт

Водорозчинні картинки - це один з найпростіших способів виготовити унікальне мило, яке точно сподобається отримувачу. Це справжня знахідка для тих майстрів, які хочуть виготовити по-справжньому ексклюзивне мило і, при цьому, зекономити час.

Виготовляють такі картинки для миловаріння наступним чином. В якості основи використовується водорозчинний папір, який при потраплянні в воду розчиняється без сліду. На нього, за допомогою лазерного принтеру, наносять попередньо підготовлене зображення.

В якості інгредієнтів для водорозчинного паперу використовується сода, згущувач та целюлозне волокно. Такий натуральний склад абсолютно безпечний для шкіри та здоров'я людини, тому і картинки можна використовувати в якості декоративного елементу для дитячого мила чи чутливої шкіри.

Водорозчинні картинки для миловаріння - це один з найбільш ефективних способів створити унікальний подарунок своїми руками.

Види та переваги

В загальному, на водорозчинний папір можуть наноситись абсолютно будь-які зображення, які вас цікавлять. Якщо є відповідні можливості, ви можете створювати такі картинки для миловаріння і самостійно. Однак для тих, хто цінує свій час, або ж просто не має відповідних ресурсів, в нашому каталозі представлені різні тематичні добірки картинок. Вони допоможуть вам виготовити серію мил із спільною тематикою, але різними зображеннями. Це може бути дуже зручним способом при підготовці до свят або для виготовлення досить великого замовлення.

Основні тематики зображень, які ви знайдете в нашому каталозі:

  • любов та романтика - ідеальний вибір до дня Всіх Закоханих;
  • квіти - частіше обирають до 8 березня;
  • янголята - чудовий подарунок на будь-яке свято;
  • герої мультфільмів - якщо ви готуєте мило для дітей і т.д.

Насправді асортимент настільки широкий, що іноді навіть складно зупинити свій вибір на чомусь одному.

Особливо хочеться відзначити зображення з героями мультфільмів - діти просто в захваті від таких варіантів мила та із задоволенням використовують подарований виріб.

Як же це працює? Вам треба купити картинки для миловаріння та два види основи (білу та прозору). Спочатку в просту форму заливається прозоре мило, тоді на його поверхню кладеться картинка, яка зверху заливається білою основою. Такий, досить лаконічно описаний спосіб, не передає всього задоволення від роботи з використанням цієї техніки, але непогано демонструє сам принцип, за якого “вплавлена” в мило картинка буде виглядати найкращим чином: коли під зображенням біла основа, а зверху - прозора.

Під час використання, водорозчинні картинки поступово будуть змилюватись разом із милом і розчинятись в невеликі крупинки. Які при цьому не будуть фарбувати шкіру, воду чи сантехніку, або ж лишатись комочками мокрого паперу в руках. Адже водорозчинний папір при намоканні просто непомітно зникає.

Головні особливості картинок для миловаріння:

  • не мігрують;
  • безпечні для здоров'я;
  • не провокують алергічних реакцій і підходять навіть для чутливої чи дитячої шкіри;
  • теплою водою змиваються без сліду;
  • безмежно розширюють творчі можливості в створені мила.

Варто також зазначити позитивні властивості водорозчинних картинок з точки зору їх використання саме миловарами. Адже у нас використана особлива технологія друку, що не мігрує. Відповідно, з часом, зображення не розпливеться та не втратить яскравості кольорів. Такі картинки ще й не фарбують основу в інший колір та не впливають на характеристики мила при його виробництві.

Купити картинки водорозчинні для миловаріння

Завдяки водорозчинному паперу та картинкам на ньому, ви можете без зайвих витрат сил та часу створювати оригінальні мильні шедеври. Що цікаво, з методикою використання такої картинки впорається навіть новачок, що займається миловарінням вперше. А ми гарантуємо якість нанесених зображень та, в загальному, цього продукту, що забезпечить вам не тільки задоволення під час виготовлення мила, але і чудовий результат.

В інтернет магазині Aromasoap ви можете купити авторські картинки на водорозчинному папері за доступними цінами. У нас представлений широкий каталог різних тематичних зображень, який дозволить вам створювати подарункові набори та цілі лінійки мила, що будуть чудовим подарунком з нагоди будь-якого свята.

Купуйте в нашому інтернет магазині aromasoap.com.ua різні інгредієнти для миловаріння, виготовлення косметики чи свічок своїми руками - тут представлені тільки якісні товари за доступними цінами.

 

Рейтинг сторінки: