Категорії товарів

Інструменти

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6640
Цена
350 грн
шт
Артикул: 2724
Цена
79 грн
шт
Артикул: 2725
Цена
68 грн
шт
Артикул: 2726
Цена
106 грн
шт
Артикул: 5574
Цена
7 грн
шт
Артикул: 4113
Цена
21 грн
шт
Артикул: 4114
Цена
68 грн
шт
Артикул: 5584
Цена
76 грн
шт
Артикул: 2723
Цена
124 грн

Немає на складі

Кондитерські інструменти, що живуть на вашій кухні

Напевно, на вашій кухні вже достатня кількість всякої допоміжного начиння, і ви чітко знаєте призначення кожної речі. Але вам хочеться ще оригінальніше сервірувати свій стіл і з кожним разом дивувати своїх близьких кулінарними шедеврами? Як один з варіантів - вам потрібно купити кондитерські інструменти, які не тільки спростять процес приготування, а й дозволять вийти на абсолютно новий рівень майстерності. “Наполеон”, випечений на протвені та посипаний розмолотими скалкою крихтами додаткового коржа, залишився в минулому, зараз на кухнях панують мафіни, шоколадні скульптури і торти, прикрашені фігурною мастикою та марципанами. Для того, щоб не програти перегони з прогресом, потрібно мати сучасний інвентар для випічки, який не тільки спростить, а і взагалі зробить можливою сучасну кондитерську творчість.

Інструменти, що можуть усе

Інструменти для кондитера    - настільки об’ємна категорія в нашому інтернет-магазині, що складно навіть класифікувати. 

Набридло з'єднувати інгредієнти і викладати у форму за допомогою звичайної ложки? Купіть силіконову лопатку! Еластична поверхня буде дуже щільно прилягати до стінок ємності з тестом або кремом, і ви з легкістю отримаєте з неї вміст до останньої краплі. Оригінальна металева або пластикова ложка у вигляді півсфери дозволить фантазійно нарізати кавун, диню, грушу та інші фрукти, які можуть бути як окремою стравою, так і прикрасою для випічки.
Інструменти для моделювання зроблять ваші вироби з мастики неперевершеними шедеврами кондитерської майстерності, від яких будуть в захваті рідня і гості.

Інструменти для випічки виготовляються з різних матеріалів, головна вимога до яких - безпека. У Aromasoap представлені кухонні аксесуари з сертифікованого металу, пластику і силікону, які не виділяють шкідливих речовин і повністю підходять для контакту з продуктами харчування.

Інструменти для кондитерів можна придбати як у спеціалізованих магазинах в Україні, так і замовити через наш сайт.  Ми ретельно обираємо виробників і пильно слідкуємо, щоб пропорція якості і ціни була дотримана ідеально. Тих, хто любить перед покупкою покрутити інструмент в руках, запрошуємо до нашого магазину в Києві, адреса зазначена у верхній частині сторінки. Якщо ви надаєте перевагу онлайн-покупкам - наша зручна форма замовлення і уважні консультанти до ваших послуг! 

Замовляйте і дивуєте всіх новим кулінарним шедевром!

Рейтинг сторінки: