Категорії товарів

Мило з основи «антигрип»

Мило з основи «антигрип»

Йде сезон простудних захворювань, а тому необхідно подбати про своє здоров'я. Всім відома сильна антисептична дія деяких ефірних олій, їх використовують у багатьох ліках від застуди, в тому числі краплях для носа, мазі і т.д. Так чому б не зробити самим таке мило, яке допоможе активізувати імунітет, полегшити дихання?

Мило ми використовуємо постійно, воно стане безпосереднім помічником в запобіганні захворювань і поліпшення самопочуття. Для створення такого мила використовуйте спеціальну композицію ефірних олій « антигрип ». 

 

Рецепт мила з основи антигрип 

 • 100 г органічної мильної основи 
 • 1 ч.л . - блакитної глини з ромашкою 
 • ½ ч.л . – оливкової олії
 • 7-10 крапель – ефірної олії « Антигрип » 

 

Як приготувати мило від застуди 

 1. Для початку підготуйте всі інгредієнти, відміряйте потрібну кількість мильної основи і наріжте її невеликими кубиками. 
 2. Поставте мильну основу на водяну баню або в мікрохвильову піч, розтопіть її, не доводячи до кипіння і постійно помішуючи. 
 3. Паралельно блакитну глину ретельно перетріть з оливковою олією, до отримання однорідної маси. Це необхідно для того, щоб глина в милі не залишилася у вигляді грудочок. 
 4. У розтоплену основу додайте глину з олією, ретельно перемішайте поки консистенція мила не стане однорідною. 
 5. В останню чергу, коли основа вже трохи охолола, додайте ефірні олії. Це необхідно для того, щоб летючі оліїзалишилися в милі, запах не випарувався разом з корисними властивостями. 
 6. Залийте мило у форму, збризніть зверху спиртом щоб прибрати бульбашки і залиште застигати на 1 годину. 
 7. Далі дістаньте мило з форми. 

 

Користуватися милом краще через добу. 

Таке мило підійде для всієї родини і поліпшить стан шкіри завдяки глині з м'ятою і оливковій олії. Крім мила композицію ефірних олій « антигрип » можна просто додавати в аромалампу . Вона наповнить квартиру цілющими ароматами і поліпшить стан всієї родини.


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари