Категорії товарів

Барвники водорозчинні

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 769-182
шт
Артикул: 4956-3902
шт
Артикул: 696-3619
шт
Артикул: 439-3625
шт
Артикул: 446-3617
шт
Артикул: 442-3621
шт
Артикул: 440-3623
шт
Артикул: 730-3611
шт
Артикул: 2902-3609
шт
Артикул: 697-3613
шт
Артикул: 528-3615
шт
Артикул: 441
Цена
112.00 грн
шт

Барвник водорозчинний - це один з найпростіших і розповсюджених видів барвників. Додавши 1-2 краплі рідкого барвника на 100 грам розплавленої мильної основи, отримуємо забарвлене мило заявленого кольору.

Плюси і мінуси мігруючих водорозчинних барвників

Не забуваємо, що барвники водорозчинні згодом починають розповзатися, це стосується випадків заливки різношарового або багатокомпонентного мила. У деяких випадках така особливість водорозчинних барвників призводить до спотворення задуманого малюнка. Однак властивість змішування (мігрування) водорозчинних барвників може допомогти створити унікальні в своєму роді переходи в милі від кольору до кольору.

Чудово виглядають змиті кордони в милі, виконаному як в різнокольорових шарах, так і в милі, залитому в різному по насиченості тоні. Для цього в перший шар додають 1 краплю барвника, в другій 2 краплі, в третій 3 краплі одного і того ж барвника і т.д. Через якийсь час чіткі межі розтечуться і вийдуть гарні плавні переходи від світлих тонів до більш темних.

Природний чи синтетичний? Який барвник обрати?

Водорозчинні барвники для фарбування мила поділяються на декілька основних груп: 

  • Синтетичні водорозчинні харчові барвники. Незважаючи на слово “синтетичні” ці барвники дозволено використовувати під час приготування їжі, вони абсолютно не шкідливі. Вони легко розчиняються і дають яскравий колір, але сильно мігрують і мають погану світлостійкість. 
  • Синтетичні водорозчинні косметичні барвники. Їсти їх не можна, а от використовувати у миловарінні - з задоволенням. Вони більш стійкі до світла в порівнянні з харчовими і мають ширшу кольорову гаму. 
  • Натуральні барвники. Вони не просто не шкідливі, вони корисні. Але, на жаль, в мильній основі поводяться непередбачувано, роблять прозору основу каламутною, не стійкі.

Вибір барвника залежить від того, яким очікується кінцевий продукт. Але перед тим, як купити барвники водорозчинні, варто вивчити характеристики аби не схибити і не зіпсувати мило та настрій. 

КУПИТИ водорозчинні барвники в Україні

Ще одна перевага, заради якої варто купити для мила водорозчинні барвники - їх здатність змішуватися один з одним для отримання нових кольорів. Наприклад, застосування водорозчинного барвника жовтого кольору в суміші з блакитним перетворить мильну основу в зелений або бірюзовий колір. Червоний змішаємо з жовтим і отримаємо помаранчеві відтінки, а блакитний барвник з червоним дасть в результаті фіолетовий. Загалом, все зі шкільного курсу образотворчого мистецтва про змішування фарб. На сторінках інтернет-магазину aromasoap ви знайдете багату палітру барвників за помірною ціною, всі товари, що є в наявності, можна замовити в будь-яку точку України чи самостійно забрати зі складу в Києві

Рейтинг сторінки: