Категорії товарів

Водорозчинні барвники

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 769-182
шт
Артикул: 4956-3902
шт
Артикул: 696-3619
шт
Артикул: 439-3625
шт
Артикул: 446-3617
шт
Артикул: 442-3621
шт
Артикул: 440-3623
шт
Артикул: 730-3611
шт
Артикул: 2902-3609
шт
Артикул: 697-3613
шт
Артикул: 528-3615
шт
Артикул: 441
Цена
136 грн
шт

Водорозчинні барвники використовуються для декорування мила в той чи інший колір. Ми часто говоримо про те, що зовнішній вигляд мила не менш важливий ніж його склад, адже те що ми робимо своїми руками має бути не тільки корисним, але і гарним. Саме таке поєднання відрізняє натуральне мило від того, що можна придбати в звичайному магазині. А правильно оформлений шматочок - це показник професійності майстра.

Для отримання гарного кольору, в миловарінні використовуються різноманітні прийоми та техніки. Це можуть бути і природні барвники (як кава, для прикладу), так і ті що додаються окремо, в процесі виготовлення. Останні - це широка категорія різноманітних барвників, які дозволяють надати колір, який може бути більш або менш насиченим, природнім чи, навпаки дуже яскравим - все залежить від виду барвника та задач, які ви перед ним поставите.

В цьому розділі представлені водорозчинні барвники. Вони представляють собою відносно вузьку групу, простих і досить розповсюджених барвників. В практиці миловаріння вам достатньо буде 1-2 крапель такого рідкого барвника, щоб додати кольору до цілого брусочка.

Види та переваги

Харчові водорозчинні барвники використовуються, здебільшого, для виготовлення мила з основи. Вся справа в тому, що цей інгредієнт має певні особливості, які абсолютно не підходять для виготовлення мила з нуля.

Харчові барвники мають характерні властивості, які впливають на можливості та способи їх використання. Для прикладу:

  • досить обмежена палітра кольорів;
  • мігрують. Тобто водорозчинний барвник одного кольору може змішуватись з іншим. З одного боку це дозволяє розширити кольорову гамму, з іншого боку не дає зробити мило з різнокольоровими шарами, оскільки колір між цими шарами з часом буде змішуватись;
  • можуть використовуватись в різних продуктах і абсолютно безпечні для здоров'я людини. За рахунок цієї властивості їх без ризику можна використовувати в дитячому милі;
  • чудово виглядають в прозорій основі, оскільки не замутняють її.

Таким чином, стає очевидним, що харчові барвники - це досить простий і зручний спосіб надати кольору для вашого мила, якщо ви обираєте для себе спосіб виготовлення мила з основи.

З одного боку, той факт, що один водорозчинний барвник може змішуватись з іншим  (причому ця властивість зберігається навіть в готовому милі), може спричинити певні незручності. Тобто навіть якщо ви приготували багатошарове мило і воно виглядає чудово, з часом, кольори між шарами почнуть розтікатись і межа перестане бути яскраво вираженою. Однак якщо поглянути на цю ситуацію з іншої сторони, то можна використати цю властивість собі на користь. Для прикладу: роблячи різницю в кольорі між шарами не дуже яскравою, ви отримаєте цікавий ефект градієнту в одному шматочку мила. Для цього кожному наступному шару додавайте на 1 краплину барвника більше. Після того як мило полежить мігруючий водорозчинний барвник змішається між собою і буде гарний плавний перехід між шарами.

Особливості використання харчових барвників:

  • тільки в милі з основи, оскільки вони не стійкі до лугу;
  • вигорають при впливі прямого сонячного проміння, тому готове мило, як і самі барвник, варто зберігати в темному місці;
  • не замутняють основу;
  • використовуються досить економічно від 2-3 крапель (а в ідеалі 5) для хорошого забарвлення 100 грам основи.

Купити водорозчинні барвники для мила

Купити водорозчинні барвники варто, в першу чергу, через їх властивість змішуватись одне з одним. Це дозволяє отримувати по-справжньому оригінальні вироби мильного мистецтва, які не тільки розширюють ваші творчі навички, але і дозволяють значно підвищити рівень професіоналізму. Адже навчившись з такої невеликої кількості варіантів кольорів створювати різні та оригінальні варіанти мила, використовувати складніші техніки та комбінувати відтінки, вам вдасться розсунути межі свого хобі.

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете купити якісні харчові барвники за доступними цінами. У нас представлений повний каталог доступних кольорів, щоб ви могли підібрати той варіант, який необхідний вам для втілення в життя свого проекту. Харчові барвники, які ви знайдете в нашому каталозі представлені в рідкому вигляді, який зручний для використання в миловарінні.

Рейтинг сторінки: