Категорії товарів

Картинки до дня Матері

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5994
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 5995
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 5996
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 5997
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 5998
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 5999
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 6000
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 6001
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 6002
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 6003
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 6004
Цена
4.5 грн
шт
Артикул: 6005
Цена
4.5 грн
шт

Створити мило до Дня Матері - це важливий процес, який дозволяє не просто підготувати привітання для найдорожчої в світі людини, але і допоможе майстру відчути справжню важливість та значущість своєї справи.

Мама - це вкрай зворушливе слово, яке більшість з нас першим вимовляє в своєму житті. І це не дивно, адже саме мама знаходиться з нами з перших хвилини життя та підтримує впродовж усього життєвого шляху.

На цій сторінці нашого каталогу представлена тематична добірка картинок до дня матері на водорозчинному папері, які дозволять вам виготовити мило своїми руками спеціально до цього свята.

Малюнок до Дня Матері на водорозчинному папері це:

  • простий спосіб приурочити ваше мильне мистецтво до свята;
  • доступний варіант оформлення мила, навіть для новачка;
  • безпечний інгредієнт для мила, що не викликає алергічних реакцій чи подразнень навіть на чутливій дитячій шкірі;
  • зручний інструмент для будь-якого майстра.

Види продукції

В нашому каталозі представлені різні варіант зображень, які будуть відповідати вашим побажанням: більш мінімалістичні, або навпаки, святкові, гумористичні чи ніжні - все, щоб кожен майстер зміг підібрати зображення за своїм смаком.

Асортимент каталогу - це різні зображення не тільки за своїм змістом, але і певними характеристиками.Залежно від особливостей та параметрів форми, підбирайте картинки до Дня Матері того чи іншого розміру. Здебільшого, їх розмір дорівнює 60х40 мм, але також можуть бути картинки дещо більших чи менших розмірів, що варто враховувати при підготовці до роботи.

Переваги картинок на водорозчинному папері до Дня Матері:

  • ви отримуєте оригінальне святкове мило;
  • простий спосіб декорування, який доступний кожному;
  • корисний подарунок;
  • зображення зберігають свій зовнішній вигляд після заливки мила;
  • не мігрують та не втрачають кольору з часом;
  • чудово поводять себе в милі з основи.

Представлені у нас зображення спеціально створені для миловаріння з основи, а це означає, що в процесі виготовлення мила вони проявляють себе найкращим чином - не фарбують та не замутняють основу, легко вплавляються в мило та добре тримають колір.

Купити картинки до Дня Матері в Україні

В інтернет магазині АРОМАСОАП ви можете купити оригінальні картинки на водорозчинному папері до Дня Матері, які допоможуть вам створити незабутній подарунок до цього свята власноруч. В загальному, ви навіть можете виготовити справжню вітальну листівку, з теплими словами та побажаннями, яка, на відміну від паперового аналогу, не буде стояти в шафі, а буде використовуватись за призначенням.

 

Рейтинг сторінки: