Категорії товарів

Пігменти ZeniColor

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 6397
Цена
201 грн
шт
Артикул: 5949
Цена
201 грн
шт
Артикул: 5932
Цена
201 грн
шт
Артикул: 6398
Цена
201 грн
шт
Артикул: 5960
Цена
201 грн
шт
Артикул: 5948
Цена
201 грн
шт
Артикул: 5927
Цена
201 грн
шт
Артикул: 5961
Цена
201 грн
шт
Артикул: 5926
Цена
201 грн
шт
Артикул: 5929
Цена
363 грн

Немає на складі

Артикул: 5962
Цена
201 грн

Немає на складі

Артикул: 5928
Цена
201 грн

Немає на складі

Пігменти Zenicolor - це унікальний продукт, який не може не вражати своєю дією. Багато миловарів, в пошуку можливостей створити своє оригінальне мило, спробували не один десяток різних барвників та пігментів, що можуть давати більш або менш якісний результат. Чимало дослідів, змішувань та сумнівного ефекту - це цілком нормальний шлях новачка, який шукає ті продукти з якими йому буде зручно працювати, а результат зможе потішити. Але все це може залишитись в минулому, якщо ви відкриєте для себе барвники для мила словацького бренду Zenicolor.

Їх унікальність полягає в цілому ряді можливостей:

  • створює чисті та насичені кольори;
  • не мігрує;
  • не замутняє прозору основу;
  • вже готовий до використання;
  • підходить і для мила з нуля, і з основи.

Використання дійсно якісних барвників в своїй продукції - це візитна картка досвідченого майстра. По-перше, це дозволить вигідно відрізняти своє мило на ринку, адже воно буде значно яскравішим, виділятись серед іншого асортименту По-друге, ви позбавите себе від багатьох складнощів, що можуть зустрічатись при використанні недостатньо професійних інгредієнтів. І, по-третє, можна просто полегшити собі творчу діяльність, отримуючи результат, який ви хотіли.

Види і переваги

Барвники для мила Zenicolor відрізняються від відомих більшості рідких чи сухих пігментів тим, що мають більш пастоподібну форму, яка підходить для приготування мила з основи, а також для різних способів варіння мила з нуля.

Важливою перевагою, завдяки якій багато досвідчених миловарів обирають для себе пігменти цього виробника, є їх інноваційна властивість абсолютно не замутняти основу, особливо прозору. Таким чином цей продукт увібрав в себе всі позитивні властивості харчових барвників та пігментів. Адже з одного боку, вони не мігрують та дають насичений колір в милі, а з іншого - лишають основу ідеально прозорою.

Залежно від ваших побажань або рецептів ви можете приготувати:

  • прозоре мило із соковитим насиченим кольором;
  • мило з білою основою в пастельних тонах;
  • багатошарове мило з чітким контуром між шарами;
  • мило з глибоким кольором.

Будь-який з цих варіантів буде доступний вам разом із барвниками для мила Zenicolor - достатньо лише розрахувати дозування та підібрати необхідні інгредієнти. А для отримання ідеального результату, рекомендуємо попередньо приготувати пробну партію.

Купити пігменти Zenicolor в Україні

В інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете купити інноваційні пігменти Zenicolor, які зможуть вас здивувати по-справжньому. Вони підходять для виготовлення мила з основи, а також для варіння мила з нуля гарячим та холодним способом, адже ці пігменти не втрачають свій колір навіть у лужному середовищі.

Якість інгредієнтів з яких ви готуєте своє мило, багато в чому визначає результат. Безумовно, досвід миловара може компенсувати недоліки того чи іншого складника і ви зможете вийти переможцем зі скрутного становища, однак більш ефективно та приємно готувати мило, коли ти впевнений в готовому результаті. Для цього ми пропонуємо вашій увазі дійсно якісні пігменти для мила від словацького бренду Zenicolor. Купуйте для своєї творчості тільки краще і отримуйте справжнє натхнення від фінального продукту.

 

Рейтинг сторінки: