Категорії товарів

Пігмент флуоресцентний

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2905
Цена
120 грн
шт
Артикул: 2544
Цена
132 грн
шт
Артикул: 4951-3892
шт
Артикул: 4954-3898
шт
Артикул: 4949-3888
шт
Артикул: 4955-3900
шт
Артикул: 4950-3890
шт
Артикул: 4952-3894
шт
Артикул: 4953-3896
шт
Артикул: 853-3639
шт
Артикул: 855-3627
шт
Артикул: 1814-3633
шт

Флуоресцентний пігмент - це вибір тих миловарів, які хочуть освіжити власну творчість яскравими та соковитими кольорами. Щоб отримати такий продукт, цей вид пігменту виготовляють з різнокольорових мінеральних компонентів, що здатні створювати яскравий світловий ефект при освітленні ультрафіолетовим випромінюванням.

Флуоресцентні чи неонові пігменти почали активно використовуватись не так давно. Головна причина полягає в тому, що багато хто з майстрів вирішили відмовитись від банальних ідей і піти в напрямку свіжих та нових віянь, які дозволяють реалізувати будь-які, навіть, найсміливіші задуми. Відповідно, частиною цих ідей стало мило, що світиться. Його зовнішній вигляд не говорить про звичну легкість та чистоту, але кидає виклик стереотипам мислення майстрів.

Завдяки цьому, все частіше можна зустріти яскраве люмінесцентне мило з неординарними поєднаннями кольорів, відтінків, декоративних елементів і форм, яке вкрай ефектно виглядає під впливом ультрафіолетових променів.

Види та переваги

Як і будь-які інші пігменти, флуоресцентні можуть бути у двох видах:

  • сухі;
  • рідкі.

Різниця між ними полягає в тому, що сухі необхідно попередньо розвезти в гліцерині, маслі чи невеликій кількості води (залежно від рецепту засобу), в той час як рідкі вже готові до використання - достатньо просто в потрібний момент ввести їх в рецептуру.

Залежно від ваших потреб та побажань в нашому каталозі ви можете купити флуоресцентний пігмент як в рідкому, так і сухому стані. При чому, для тих хто професійно займається миловарінням, також представлені великі фасовки по 100 гр. Новачкам будуть цікаві набори флуоресцентних барвників, за допомогою яких можна буде одразу спробувати весь комплект.

Властивості пігментів:

  • не токсичні;
  • економічні у використанні (в порівнянні з харчовими барвниками);
  • не мігрують і дають гарний насичений колір;
  • використовуються для мила ручної роботи, гелей для душу, косметики для тіла.

Варто зазначити, що пігменти запропоновані в нашому каталозі, не чутливі до впливу лугу та не мігрують. Саме тому часто використовуються при виготовленні мила з нуля, як гарячим, так і холодним способом.

Якщо ви хочете приготувати прозоре мило, варто зауважити, що флуоресцентний пігмент може замутняти основу, що вплине на її зовнішній вигляд. Тому варто враховувати це, адже колір хоч і буде такий самий насичений і гарний, але ідеальна прозорість може не вийти. Особливо це важливо якщо ви плануєте виготовити мило на подарунок чи для продажу.

Флуоресцентне мило - це вибір сміливих миловарів, які не бояться яскравих експериментів. Такий варіант однозначно стане незабутнім і, обов'язково, сподобається дітям, які із задоволенням використовуються все, що має яскраві та насичені кольори.

Купити флуоресцентний пігмент для косметики

Флуоресцентний пігмент - це яскрава пудра, що створена для того, щоб надати насичених барв нашій творчості. Тому в інтернет магазині aromasoap.com.ua ви можете купити флуоресцентні пігменти не тільки високої якості, але і за доступною ціною. Ми пропонуємо різні варіанти фасовок та набори барвників, щоб кожен майстер, незалежно від своїх задач та побажань міг підібрати для себе все необхідне.

Наш інтернет магазин - це широкий вибір інгредієнтів, тари та інвентаря для створення мила ручної роботи, косметики та свічок. Купуйте у нас все, що розширить можливості та покращить творчий потенціал, а ми доставимо обрані вами товари в найкоротший термін, щоб ви могли реалізувати якомога швидше всі найцікавіші задуми.

 

Рейтинг сторінки: