Категорії товарів

Пігмент флуоресцентний

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 2905
Цена
96.00 грн
шт
Артикул: 2544
Цена
84.00 грн
шт
Артикул: 4951-3892
шт
Артикул: 4954-3898
шт
Артикул: 4949-3888
шт
Артикул: 4955-3900
шт
Артикул: 4950-3890
шт
Артикул: 4952-3894
шт
Артикул: 4953-3896
шт
Артикул: 853-3639
шт
Артикул: 855-3627
шт
Артикул: 1814-3633
шт

Іноді спокій, виваженість та пастельні тони настільки приїдаються, що хочеться чогось божевільного, веселого, яскравого як дитячі мультики. Таким сплеском і спалахом може стати мило, у виготовленні якого використовувався флуоресцентний пігмент.
Флуоресцентний пігмент для мила - це дрібнодисперсна пудра з термопластичних полімерів, розсипчаста і дуже яскраво забарвлена. При потраплянні під ультрафіолетові промені флуоресценти починають випромінювати сяйво і неоновий колір, який в десятки разів яскравіший за звичні нам барви. Однак цей пігмент не накопичує і не віддає сяйво, зі зникненням УФ-променів колір потьмяніє. Незважаючи на ненатуральний склад і кольори, від яких болять очі,, ці пігменти цілком безпечні навіть для дітей, адже молекулярна маса полімерів не дозволяє їм проникати крізь шкіру в організм.

Флуоресцентні пігменти в миловарінні

 Перед використанням цей пігмент ретельно розтирають з гліцерином, що дозволяє рівномірно розподілити колір та регулювати насиченість. Флуоресцентний пігмент має вагомі плюси в порівнянні з іншими барвниками:
- чудово забарвлює мило в яскраві, соковиті, такі, що світяться зсередини, кольори

  • для насиченого, яскравого кольору флуоресцентного пігменту треба в рази менше, ніж інших барвників
  • не мігрує в милі, тримає контури і форми

Флуоресцентні пігменти дещо замулюють мильну основу, в зв'язку з чим рекомендується додавати пігмент в якісну прозору основу для мила.  Сухі пігменти не вступають в реакцію з лугом, отже, застосування флуоресцентних пігментів у виробництві мила з нуля гарячим або холодним способом припускається, наприклад у перетертому з маслом для пережіра вигляді.

Купити флуоресцентні пігменти в інтернет-магазині AROMASOAP

Флуоресцентні пігменти продаються розфасованими по 5 грам і 100 грам, у вигляді порошку. Перед додаванням його в мило необхідно розтерти пігмент в гліцерині, олії або невеликій кількості води. Невисока ціна флуоресцентних пігментів сприяє купівлі одразу декількох відтінків яскравих та якісних барвників для виготовлення мила з багатокрокової заливкою. Озброєний флуоресцентними пігментами вправний миловар обов’язково викличе фурор на різдвяних ярмарках Києва та й усієї України, даруючи тепло та яскраві барви в морозні дні. 

Флуоресцентні ялинки, сердечка, квіти і тваринки з мила припадуть до душі і дорослим, і малечі. Вибирайте і замовляйте флуоресцентні пігменти на нашому сайті.

Рейтинг сторінки: