Категорії товарів

Флакони косметичні

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4499-3433
шт
Артикул: 5104-3998
шт
Артикул: 4869
Цена
70.00 грн
шт
Артикул: 5416-8290
шт
Артикул: 1402-958
шт
Артикул: 5326-7972

Немає на складі

Артикул: 5327-7975
шт
Артикул: 5328-7978
шт
Артикул: 5329-7981
шт
Артикул: 4281-3257

Немає на складі

Артикул: 4361-3407
шт
Артикул: 4362-3409
шт

Виготовляючи косметичні засоби, багато хто з нас стикався зі складністю правильного зберігання: слід упакувати приготований продукт таким чином, щоб мінімізувати вплив на нього зовнішніх чинників, запобігти випаровування корисних речовин з поверхні, а також просто надати у підсумку красиву форму продукції. Для цього наш інтернет магазин пропонує вашій увазі широкий асортимент зручних, красивих і практичних варіантів, таких як:

  • флакони для косметики 
  • флакони для парфумів
  • флакони для рідкої косметики
  • тюбики для кремів
  • тюбики для туші
  • набори ємностей для подорожей

та багато іншого.

Флакони для парфумів та рідкої косметики

Найбільш поширеним флаконом для духів, який використовується в промисловій парфумерії та може застосовуватися для тієї, яку ви приготували вдома, є атомайзер. Це скляна пляшка з пульверизатором, захищена металевим корпусом. Завдяки герметичності, такі флакони надовго зберігають аромат продукції, запобігають потраплянню повітря всередину. Також варто відзначити їхні декоративні властивості - оригінальні різнокольорові скляні флакони для парфумів зможуть прикрасити вашу поличку з косметикою.
Тара для косметики може бути різною за місткістю і за матеріалом виготовлення. Найбільш популярною є тара зі:
- скла
- полімерів
- металу.
Купувати флакони для косметики треба враховуючи специфіку продукту, що буде поміщений всередину. 

При виготовленні гігієнічної або декоративною помади, зберігання її в спеціальному тюбику допоможе зробити використання більш практичним, а також запобігатиме потраплянню пилу, бруду і мікробів на поверхню. Таким чином ви отримуєте натуральну помаду, захищену від різних зовнішніх факторів, безпечну і зручну для використання.

Купити флакони для косметики в Україні
Хендмейдери України, а особливо Києва, давно вже не використовують бувші в ужитку ємності для розфасовки власної продукції. Майстри, що поважають свою працю і знають їй ціну, намагаються створити особливе лице своєї торгової марки, для чого часто купують ємності для пакування косметики в одному стилі, оздоблюють їх спеціальними декоративними елементами чи наліпками - будь-чим, що дозволить вирізнити їхній товар з десятків інших. Ми також поважаємо працю наших клієнтів і раді представити їм широку лінійку пакувальної продукції від Aromasoap.

Рейтинг сторінки: