Категорії товарів

Парфумерні композиції

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1939-795
шт
Артикул: 3254-2094
шт
Артикул: 1072-764
шт
Артикул: 931-737
шт
Артикул: 1994-801
шт
Артикул: 1081-770
шт
Артикул: 934-749
шт
Артикул: 1938-7998
шт
Артикул: 937-752
шт
Артикул: 1993-798
шт
Артикул: 4174-3132
шт
Артикул: 1074-767
шт

Під час виготовлення мила ручної роботи чи не одним з найважливіших етапів є вибір запаху, яким ви наділите своє майбутнє творіння. Для надання аромату існує безліч можливостей - аромамасла, віддушки,  ефірні масла, парфюмерні аромати для мила.

Парфумерна композиція - безпрограшний варіант для тих, хто сумнівається у своїх талантах парфумера. Ці композиції були створені відомими митцями та дизайнерами та знайшли своїх прихильників по всьому світу і мило з запахом парфумів, виготовлене вашими руками, також не залишиться без уваги. 

Парфумовані аромати представлені такою багатогранною палітрою, що кожен виділяє для себе щось особливе, що містить:

прохолодні й теплі запахи

ягідні і фруктові акценти

солодкі і пряні східні нотки

трав'яні, деревні, квіткові і цитрусові аромати.

Особливо розповсюджені аромати в миловарінні і косметиці ті, що представляють собою аналоги відомих духів та парфумованої води.

Як вибрати парфюмерні аромати для мила

Парфумерна віддушка, яка є копією відомого брендового аромату, - надзвичайно помічна і в той же час небезпечна річ. Усі люди різні, і то запах, що приваблює одну людину, може викликати у іншої відразу до нудоти. Якщо ви робите мило власноруч в якості подарунка близькі людині, радимо з’ясувати її вподобання перед тим, як купити віддушку. Миловари, що виробляють велику кількість мила на продаж позбавлені таких проблем, вони можуть обирати будь-які аромати для мила парфумерні і бути впевненими, що товар знайде свого покупця.
Навіть маючи готові парфумовані композиції, варто зауважувати на базови вплив запахів на організм людини.
- запах груші викликає апетит

  • цитрусові розсіюють увагу
  • лимон викликає агресію
  • м’ята та шалфе допоможуть впоратись з розумовим навантаженням
  • троянда та жасмін стабілізують нервову систему та поліпшують сон
  • сандал, лаванда та розмарин знімають стрес
  • мускус та евкаліпт знімають втому та підвищують працездатність.

КУПИТИ ПАРФУМЕРНІ КОМПОЗИЦИИ В УКРАЇНІ

У інтернет-магазині Aromasoap ви можете купити парфумерні композиції чоловічої та жіночої серії для ароматизації мила, шампунів, свічок згідно вашим вподобанням. Товари в нашому магазині суворо перевіряються на отримання балансу ціни та якості, ми обираємо для своїх клієнтів тільки найкраще. Якщо ви вагаєтесь і не знаєте, якому аромату віддати перевагу - завітайте до нашого магазину в Києві, наші консультанти з радістю дадуть вам “продегустувати” віддушки і підкажуть як їх правильно використовувати під час миловаріння.

Рейтинг сторінки: