Категорії товарів

Міка

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 4966
Цена
16.00 грн
шт
Артикул: 4382
Цена
16.00 грн
шт
Артикул: 4386
Цена
16.00 грн
шт
Артикул: 4376
Цена
16.00 грн
шт
Артикул: 4962
Цена
16.00 грн
шт
Артикул: 4916
Цена
16.00 грн
шт
Артикул: 4913
Цена
16.00 грн
шт
Артикул: 4378
Цена
16.00 грн
шт
Артикул: 4963
Цена
16.00 грн
шт
Артикул: 4381
Цена
16.00 грн
шт
Артикул: 4385
Цена
16.00 грн
шт
Артикул: 4387
Цена
16.00 грн
шт

Міка є транслітерацією англійського слова mica, яке перекладається як слюда. Воно в свою чергу було створено від латинського micare - променитись, мерехтіти, що повною мірою характеризує особливості цієї речовини. 

Міка косметична - це мінеральний компонент, який надає будь-якій косметиці колір та перлисте мерехтливе сяйво. Ця речовина, по суті, є дрібною слюдою, яка в момент видобутку буває білою або практично прозорою, проте надалі на виробництві її фарбують спеціальними пігментами щоб отримати яскравий і блискучий колір. Частинки міки відбивають промені, за рахунок чого і створюється ефект мерехтіння. В залежності від розміру фракції, косметична міка може створювати різні візуальні ефекти. Максимально подрібнена міка має рівний перлистий відблиск, трошки більша фракція сяє наче атлас, великі часточки в косметиці відбивають промені і наче іскряться. 

ЗАСТОСУВАННЯ МИКИ ДЛЯ КОСМЕТИКИ

Косметична міка використовується в якості мінерального пігменту, який рівномірно розподіляється в гелях, кремах, емульсіях, мильній основі. Крім декоративної ролі, міка також покращує текстуру косметичного засобу, роблячи її більш шовковистою і приємною на шкірі, надає перлисте сяйво. Завдяки тому що міка - це натуральний компонент, вона не робить негативного впливу на шкіру, не викликає алергічних проявів, подразнень або свербіння. Речовина є стійкою до ультрафіолетового випромінювання, не мігрує при виготовленні мила або косметичних засобів, не псується через перепади температур і т.д.

МИКА ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ:

декоративної косметики;

продуктів по догляду за шкірою обличчя і тіла;

мила, шампунів з перламутровим сяйвом;

солі для ванн, бомб.

КУПИТИ Міку косметичну в Києві


В Україну міка здебільшого потрапляє з Китаю, США та Європи. Зважаючи на логістичні витрати, ціна виходить доволі терпимою, але задоволення від використання цього неймовірного матеріалу коштує усіх грошей світу! На сторінках нашого інтернет-магазину ви знайдете величезну палітру забарвлень міки і, сподіваємось, створите з нею свої шедеври.

Рейтинг сторінки: