Категорії товарів

Полуничні бомбочки для ванної

Полуничні бомбочки для ванної

В даному випадку ми використовуємо, взагалі, традиційний рецепт бомбочок для ванної, основна їх відмінність - це прикраса цих самих бомб. Сьогодні ми навчимося розфарбовувати бомбочки Мікою. Вигляд таких продуктів вам точно сподобається.

  

Рецепт полуничних бомб для ванної  

 • 100 г харчової соди 
 • 50 г лимонної кислоти 
 • 50 г сухого молока 
 • Запашка «Полуниця»  
 • Водорозчинна олія авокадо  
 • Червона міка 
 • Зелена міка  

  

Як приготувати полуничні бомбочки для ванної  

 1. Всі сухі інгедієнти ми повинні привести до порошкового стану, тому якщо у вас лимонна кислота грубого помелу - перетріть її на кавомолці або вручну в ступці. Будьте обережні, лимонна кислота при перетиранні летюча і може викликати опік слизової оболонки. Обов'язково використовуйте маску. Працюйте в рукавичках весь час.
 2. Всі сухі інгедієнти змішайте в окремій мисці. Перемішувати їх краще руками в рукавичках. Рукавички потрібні для того, щоб не запустити реакцію завчасно, адже у нас на руках все одно є волога.
 3. До сухих інгредієнтів додайте водорозчинну олію. Додавайте невеликими партіями, перемішуйте руками, а потім підливайте ще, поки маса не стане добре ліпиться і буде схожа на мокрий пісок.  
 4. В кінці додаємо запашку на ваш смак і укладаємо в форми, на фото показані силіконові квадратні, ви можете вибрати будь-які за вашим бажанням. Залиште бомбочки застигати, а ми підготуємо Міку.
 5. В столову ложку спирту додайте Міку, розмішайте щоб прибрати гудочки. Кожен колір змішуйте в окремій ємності. Ми пропонуємо вам використовувати червону і зелену Міку щоб обіграти полуничний аромат. Через 1-2 години, коли бомбочки будуть легко витягуватися з форми, дістаньте їх. За допомогою великого пензлика нанесіть мазки червоною Мікою, а потім зеленою Мікою і середнім пензлем нанесіть краплі.
 6. Поставте бомбочки висихати.

Ви можете зробити бомбочки без наповнювача - сухе молоко або замінити його морською сіллю, так колір буде чистий, білий. Водорозчинну олію ми беремо для того, щоб на ванні не залишалося масляних слідів.

 

Дякуємо за фото і рецепт сайту soapqueen.com

 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари