Категорії товарів

Зволожувачі

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 1629-1739
шт
Артикул: 6148-9324
шт
Артикул: 5325
шт
Артикул: 2578-1183
шт
Артикул: 2655-1316
шт
Артикул: 4861-3752
шт
Артикул: 5699-8683
шт
Артикул: 4027-2918

Немає на складі

Артикул: 5717-8710

Немає на складі

Артикул: 4044-2952

Немає на складі

Зволожувачі для косметики - це такі компоненти, які борються з сухістю шкіри, повертаючи їй вологу. Зволоження шкіри, її живлення та захист - одні з перших задач, які мають вирішуватись під час виготовлення мила та косметики

Шкіра людини втрачає вологу під дією різних чинників:

вплив випромінювання (ультрафіолет, синє світло);

переохолодження;
недостатня вологість повітря;
атмосферні забруднювачі

гормональні порушення в організмі;

використання миючих засобів, тривалий контакт з водою;

фактор старіння.


Саме ці чинники покликані нейтралізувати косметичні компоненти для зволоження.

Види компонентів для зволоження

Одним з найпопулярніших інгредієнтів для виготовлення зволожуючого мила на сайті інтернет-магазину aromasoap є молочна кислота. При взаємодії з лугом вона виділяє  необхідну кількість солі молочної кислоти (лактату натрію), яка є якісним зволожувачем, що робить вплив мила на шкіру дуже корисним та ефективним. Мило з молочною кислотою абсолютно гіпоалергенне та підійде для будь-якої шкіри, навіть дуже чутливої. Молочна кислота впливає не тільки на шкіру, а і на мило, в якому міститься. Воно стає приємним на дотик, довго зберігається і гарно тримає форму.

Пребіотики в миловарінні.

Шкіра людини населена різними мікроорганізмами, які називають резидентними. Багато з них відіграють важливу роль в підтримці місцевого імунітету шкіри і її здоров'я в цілому. Дуже популярним в косметології є використання пребіотиків для догляду за шкірою. Ці речовини не засвоюються організмом а діють місцево - саме на тій ділянці, де необхідно підтримати кількість корисних мікроорганізмів. Дуже помічним такий підхід є у створенні засобів для інтимної гігієни жінок. На нашому сайті ви можете купити спеціальний пробіотик для косметики інулін, його якості давно зарекомендували себе під час виготовлення косметичних засобів, а ціна є цілком прийнятною.

На сучасному ринку України є безліч пропозицій для отримання зволожуючих речовин, що використовуються у косметології та миловарінні. На нашому сайті ми зібрали найкращі, перевірені компоненти, які не мають нарікань щодо якості та результативності. Всі вони представлені на нашому торгівельному майданчику в Києві. Замовлення зволожувачів для косметики онлайн позбавить вас необхідності подорожувати містом і витрачати на це свій час. Покупка може бути доставлена поштовим сервісом у будь-яку точку країни.

Рейтинг сторінки: