Категорії товарів

Екстракти рослинні гліколеві

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 348-13
шт
Артикул: 1773-52
шт
Артикул: 1772-55
шт
Артикул: 573-114
шт
Артикул: 1928-87
шт
Артикул: 859-20
шт
Артикул: 352-76
шт
Артикул: 1777-67
шт
Артикул: 354-105
шт
Артикул: 401-111
шт
Артикул: 1912-84
шт
Артикул: 4080-3012
шт

Рослинні екстракти - це ключовий інгредієнт для виготовлення ефективних косметичних засобів. Вони розрізняються між собою методом виготовлення, рослинною сировиною, з якої виготовлені, а також рівнем вмісту корисних речовин у складі. Одним з різновидів такого компоненту є гліколеві екстракти.

Натуральні гліколеві екстракти отримують шляхом вимочування рослин в розчинах. Під час цього процесу клітини рослин передають свої вітаміни, мікро- та макроелементи розчину, створюючи концентрований засіб для косметики. В якості розчинника для виготовлення рослинних гліколевих екстрактів використовується спирт високого ступеня очистки. Завдяки цьому отримують речовину з постійним складом, яке зручно використовувати у різних рецептах.

Такий спосіб виготовлення (без нагрівання) дозволяє зберегти максимум корисних речовин та попередити появу осаду, а також сторонніх шкідливих домішок. В результаті ви купуєте чистий продукт з максимальною ефективністю впливу на клітини шкіри.

Гліколеві рослинні екстракти використовуються для приготування:

 • гідрофільної олії;
 • шампунів;
 • кремів;
 • сироваток та есенцій;
 • тонізуючих та освіжаючих засобів.

Такий широкий спектр застосування робить рослинні екстракти майже незамінним інгредієнтом в косметології, при виробництві домашньої косметики.

Використання натуральних рослинних екстрактів

Безпосередньо для майстра, який виготовляє косметику, гліколевий екстракт дуже зручний у використанні, завдяки цілій низці властивостей, що досягаються в процесі виробництва. Для прикладу, вони не бояться перепадів температур, тому можуть вводитись в різні рецепти без ризику втратити властивості інгредієнта. Окрім того, незважаючи на концентрованість та ефективність складу, екстракти не змінюють кольору чи запаху засобу в рецепті, а лише насичують його вітамінами, мікро- та макроелементами. Як бачите, такі переваги цього компоненту значно полегшують роботу кремовара та забезпечують хороший результат, без зайвих наслідків.

Багато досвідчених майстрів досить часто використовують такий прийом, як змішування екстрактів. Це робиться для більш комплексного рішення проблем шкіри та якісного догляду за нею. Для прикладу, основна ідея антивікової косметики полягає в розгладжуванні зморшок. Але також існує потреба додаткового живлення та зволоження епідермісу. В той час як проблемну шкіру, потрібно не тільки очищувати, але і підсушувати запалення та зволожувати. Очевидно, що один робочий інгредієнт з такими різносторонніми задачами не впорається. В такій ситуації можна поєднувати екстракти для отримання комплексного засобу, що вирішує проблеми не поверхнево, а досить комплексно та глибоко.

Властивості, які мають рослинні екстракти:

 • створюють невагому мантію на поверхні шкіри, яка попереджає втрату вологи, покращує проникнення засобу в клітини;
 • високий ступінь очистки, що попереджує появу осаду в готовій косметиці;
 • стабільні та зручні в роботі;
 • мають цілющі дерматологічні властивості;
 • не бояться перепадів температур;
 • не впливають на колір та запах готового продукта, а тільки доповнюють його своїми корисними властивостями.

Таким чином цей інгредієнт стане незамінним джерелом користі та догляду за шкірою та волоссям у ваших рецептах. Використовуючи рослинні гліколеві екстракти ви можете готувати ефективні косметичні засоби які безпечно та комплексно будуть позитивно впливати на епідерміс. Що цікаво, простота використання таких екстрактів дозволяє їх використовувати не тільки досвідченим майстрам, але і початківцям у кремоварінні. Вам знадобиться тільки трошки уваги та попередньо підготовлений рецепт.

Купити рослинний екстракт в Україні

В інтернет магазині Аромасоап ви можете купити різні екстракти для вашої косметики: рослинні гліколеві, рідкі СО2, сухі. Ми пропонуємо вашій увазі засоби з високим ступенем ефективності, які наповнять ваші рецепти корисними властивостями і комплексним впливом на шкіру.

Наш каталог - це широкий асортимент якісної сировини для рецептів ваших косметичних продуктів. Тут ви можете купити все необхідне для виробництва різних засобів: кремів, сироваток, есенцій, демакіяжу та іншої декоративної та доглядової косметики.

Замовляйте тільки найкраще для свої рецептів на сайті aromasoap.com.ua

Рейтинг сторінки: