Категорії товарів

Крем мило з основи

Крем мило з основи

Крем-мило дуже зручно у використанні і саме тому воно завоювало таку любов. До того ж часто у такого мила дуже ніжна піна, воно добре живить шкіру. Його можна поставити як у ванній, так і на кухні, щоб після миття посуду можна було помити руки якісним милом і змити залишки миючого засобу. Якщо достатніх навичок у вас немає або не дозволяє час, а може просто хочеться терміново отримати гарний результат і зробити крем-мило в домашніх умовах - пропонуємо вам рецепт крем-мила з основи. 

 

Щоб приготувати мило зберіть всі необхідні інгредієнти, перераховані нижче: 

 • 100г кремоподібної мильної основи 
 • 2 чайні ложки рафінованої мигдалевої олії 
 • 1 чайна ложка оливкової олії 
 • 50 мл гідролата зеленого чаю 
 • 1-2 краплі зеленого харчового барвника 
 • 7 крапель ефірної олії мигдалю 
 • ½ ч.л. гранул жожоба 

 

Спосіб приготування мило крему з основи дещо відрізняється від приготування звичайного твердого мила, однак принцип той же. 

 1. Для початку розтопіть кремоподібну мильну основу на водяній бані або в мікрохвильовій печі. Не доводьте основу до кипіння, не перегрівайте, постійно перемішуйте. 
 2. Влийте в розплавлену основу гідролат зеленого чаю і перемішайте до отримання однорідної суміші. 
 3. Додайте в ваше майбутнє натуральне мило мигдалеву та оливкову олії, так само ретельно перемішайте. 
 4. Додайте гранули жожоба і перемішайте. 
 5. Додайте в мило барвник. Почніть з однієї краплі, добре перемішайте суміш, якщо кольору вам буде недостатньо - додайте ще одну. За рахунок того, що основа білого кольору, колір самого мила вийде не яскравий, пастельний. 
 6. В останню чергу додайте ефірну олію.

Ефірні олії - летючі компоненти, а тому додавати їх слід не в гарячу основу, щоб аромат і властивості збереглися. У рецепті вказана максимальна концентрація ефірної олії, при необхідності можете зменшити дозування. 

 

Крем-мило ручної роботи, виготовлене з основи, стане відмінним м'яким засобом для щоденного використання. Піна у такого мила м'яка і не рясна, проте достатня. Шкіра відчувається як зволожена.

 


Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
Рекомендовані товари