Категорії товарів

Активні комплекси

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5288-4160
шт
Артикул: 5106-4003
шт
Артикул: 5038-3964
шт
Артикул: 5225-4072
шт
Артикул: 5124-4009
шт
Артикул: 4163-3108
шт
Артикул: 5032-3952
шт
Артикул: 5041-3968
шт

Активні комплекси для косметики

Активні комплекси для косметики - це основні діючи речовини у косметиці, які власне і надають косметиці тих чи інших властивостей.  В косметичних засобах можна поєднувати активні речовини, але завжди потрібно дотримуватись рекомендованого відсотка додавання у рецепт та поєднувати лише ті компоненти, які реагуючи між собою не дадуть негативного впливу на шкіру.

Так, наприклад, якщо поєднати між собою АНА чи ВНА кислоти з ретинолом, вони взаємно посилять дію одне одного та почнеться почервоніння та шелушіння на шкірі. Та навіщо самим щось винаходити, якщо виробники вже за вас все зробили!

Переваги активних комплексів

В активних комплексах всі інгредієнти ідеально збалансовані і вони не будуть подразнювати шкіру, до того ж будуть максимально активно на неї впливати та виконувати свої функції.

  • збалансований состав
  • максимально активна дія
  • наявний відсоток введення у рецепт
  • спрощений процес створення косметики

Тож активні комплекси ручної роботи дають вам широке поле для дії. Ви можете створювати власні рецепти для схуднення з антицелюлітними комплексами та комплексами від розтягнень шкіри, омолоджуючі косметичні засоби з колагеном, еластином та хітозаном і навіть косметику для волосся, додаючи комплекс для росту волосся.

Купити активні комплекси для косметики ручної роботи

Придбати активні всі компоненти для косметики ви можете в нашому інтернет магазині. Додавайте до своїх косметичних засобів лише перевірені активні комплекси. Такі речовини не викликають запалень та подразнень на шкірі та дають найкращий ефект.

Часті питання про категорію «Активні комплекси»

Тест

Тест

♡ Мастер классы и Рецепты

Рецепты мыла ручной работы

✅ Мастер классы

Рейтинг сторінки: