Категорії товарів

Активні комплекси

Сортувати по:
Товарів на сторінці:
Артикул: 5288-4160
шт
Артикул: 5106-4003
шт
Артикул: 4024
шт
Артикул: 5038-3964
шт
Артикул: 5225-4072
шт
Артикул: 5124-4009
шт
Артикул: 4163-3108
шт
Артикул: 4392
Цена
44 грн
шт
Артикул: 5032-3952
шт
Артикул: 5041-3968
шт

Активні комплекси для косметики

Активні комплекси для косметики - це основні діючи речовини у косметиці, які власне і надають косметиці тих чи інших властивостей.  В косметичних засобах можна поєднувати активні речовини, але завжди потрібно дотримуватись рекомендованого відсотка додавання у рецепт та поєднувати лише ті компоненти, які реагуючи між собою не дадуть негативного впливу на шкіру.

Так, наприклад, якщо поєднати між собою АНА чи ВНА кислоти з ретинолом, вони взаємно посилять дію одне одного та почнеться почервоніння та шелушіння на шкірі. Та навіщо самим щось винаходити, якщо виробники вже за вас все зробили!

Переваги активних комплексів

В активних комплексах всі інгредієнти ідеально збалансовані і вони не будуть подразнювати шкіру, до того ж будуть максимально активно на неї впливати та виконувати свої функції.

  • збалансований состав
  • максимально активна дія
  • наявний відсоток введення у рецепт
  • спрощений процес створення косметики

Тож активні комплекси ручної роботи дають вам широке поле для дії. Ви можете створювати власні рецепти для схуднення з антицелюлітними комплексами та комплексами від розтягнень шкіри, омолоджуючі косметичні засоби з колагеном, еластином та хітозаном і навіть косметику для волосся, додаючи комплекс для росту волосся.

Купити активні комплекси для косметики ручної роботи

Придбати активні всі компоненти для косметики ви можете в нашому інтернет магазині. Додавайте до своїх косметичних засобів лише перевірені активні комплекси. Такі речовини не викликають запалень та подразнень на шкірі та дають найкращий ефект.

Рейтинг сторінки: